Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Olympus M.Zuiko Digital ED 60mm f/2.8 + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Špičkový vysokosvetelný makroobjektív Olympus 60mm f2,8, vhodný aj pre portrétnu fotografiu a krajinu. Makro v pomere 1:1 je jeho veľkou prednosťou ! Povrchová úprava je navrhnutá tak, že objektív je odolný voči prachu a striekajúcej vode. 46mm závit na filtre sa vďaka vnútornému zaostrovaciemu mechanizmu neotáča a tak nie je problém použiť polarizačné či prechodové filtre.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€479
   
Značka Olympus
Kategória pre Olympus
Záruka 2 roky
 
Priekopník v makro svete 
Tento objektív exceluje v obrazovej kvalite, univerzálnosti a pružnosti. Jednoducho zhotovíte fotografie zblízka v životnej veľkosti (1:1) s dokonale ostrými detailamy a kruhovým bokehom pozadia. Pri fotografovaní s OM-D E-M1 je vynikajúca obrazová kvalita ešte podporená funkciou focus stacking: fotoaparát spraví sériu ôsmich záberov s rôznym zaostrením, ktoré sú spojené do jednej fotografie s rozšírenou hĺbkou ostrosti. Tento objektív je odolný proti prachu a striekajúcej  vode, s ochrannou vrstvou optických členov.
                                     60 makro
 
Kreatívne rozostrenie
Aby dosiahol nádherného kruhového rozostrenia, vedie tento makro objektív svetelné lúče kolmo aj na okrajové časti snímača. Optika objektívu je navrhnutá tak, aby eliminovala dvojité línie rozostrenia, ktoré spôsobujú zdvojenie kontúr v rozostrenej oblasti.
Robustná konštrukcia
Okrem technologickej vyspelosti ponúka tento objektív tiež telo odolné proti prachu a striekajúcej vode a špeciálnu ochrannú vrstvu optických prvkov. Takže i v drsných podmienkach vám odolná konštrukcia tohoto objektívu zaručí spoľahlivé fungovanie v teréne.
Praktický obmedzovač zaostrenia
Tento 60mm (120mm)* makro objektív ponúka špeciálny ovládač zaostrovania, ktorý umožňuje jednoducho zmeniť rozsah zaostrovania (0,19–0,4m, 0,19m–nekonečno alebo 0,4m–nekonečno) v merítku 1:1. Displej  indikuje aktuálnu zaostrenú vzdialenosť pre ešte lepšiu kontrolu  vašich fotografií.
 
 
 
 
Zorný uhol (horzntl., vertl., diagnl.) 2,4°
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny) 13 prvkov v 10 skupinách 
Počet lamiel clony 7
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m) 0.19
Priemer filtra (mm) 46mm
Max. priemer x dĺžka (mm) -
Hmotnosť (g)  -
Kryt objektívu  -
Clona objektívu  LH-49B