Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Tamron SP 35mm F/1.4 Di VC USD pre Nikon + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Zväčšiť
 

Objektív Tamron SP 35mm F / 1.4 Di USD pre Nikon je stvorený pre dokonalé snímky. Objektív ponúka dychberúcu ostrosť, zamatovo mäkký bokeh a nekompromisný výkon. Cieľom pri konštrukcii tohto objektívu bolo dosiahnutie maximálnej kvality obrazu. Zachyťte svoju víziu! Objektív ponúka ohniskovú vzdialenosť 35 mm, expozíciu F / 1,4, 1/800 sec a ISO 100.

Dostupnosť asi 7-8 dní
€849    
Značka Tamron
Webová stránka značky tamron.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Cieľom objektívu je poskytnúť dokonalý obraz tým, ktorí milujú fotografovanie. Tamron SP 35mm F / 1.4 Di USD je našim najžiarivejším nováčikom. Výnimočná kvalita obrazu zásluhou ktorej sa tento objektív bol zaradený do série objektívov SP (Super power). Všetko z technickej kompetencie spoločnosti Tamron a nové technológie povrchovej úpravy bolo zlúčené, aby sme konečne dokončili najlepšie objektívy v histórii Tamronu. Nekompromisné rozlíšenie je kombinované s výrazným bokeh efektom a vynikajúcimi manipulačnými vlastnosťami. Zažite jeho výkon na vlastné oči, dá vám to lepší spôsob, ako vidieť svet.

Optický výkon vyhovujúce maximálnemu výsledku

Vďaka veľmi vysokej kvalite obrazu zachytíte každý tvar s dokonalou vernosťou. Starostlivo boli odstránené všetky optické odchýlky, ktoré by mohli znížiť kvalitu obrazu pomocou dizajnu, ktorý zahŕňa 14 prvkov v 10 skupinách. Optická konštrukcia obsahuje veľkorysé usporiadanie špeciálnych skiel, štyroch členov LD (Low Dispersion) a troch prvkov GM (Glass Molded Aspherical). Tiež novo vyvinutý BBAR-G2 (generovanie širokopásmového antireflexného žiarenie) poťah opravuje duchmi a eliminuje šmuhy v nebývalom rozsahu a robí z každej fotografie jasný čistý záber s úžasným kontrastom.

Výnimočne spoľahlivé, rýchle a presné automatické zaostrenie

Pohon AF je vybavený USD motorom. Skutočným prelomom je ale úplne nový Dynamický vačkový mechanizmus, ktorý ovláda ťažký zaostrovací mechanizmus veľké clony F / 1.4 s neporovnateľnú rýchlosťou a presnosťou. Táto inovácia zaisťuje stabilný výkon AF a zvyšuje spoľahlivosť aj v drsných podmienkach profesionálneho fotografovania, vrátane vysokých a nízkych extrémnych teplôt.


vlastnosti:

- Vysoko odolný fluórový poťah
- Konštrukcia odolná voči vlhkosti
- Mechanizmus uzamykania slnečné clony
- TAMRON TAP-in konzoly TM (voliteľné príslušenstvo)