Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 17
 

Tamron SP 24-70mm F/2.8 Di VC USD G2 Nikon + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Svetelný zoom objektív pre full-frame digitálne zrkadlovky, ktorý dosahuje najvyššiu kvalitu obrazu. Nový riadiaci systém Dual IPU (Micro Processing Units) poskytuje rýchle automatické zaostrovanie s vylepšenou presnosťou a najvyššie kompenzačné vlastnosti stabilizácie obrazu (CIPA úroveň 5 EV * 1). Exkluzívna povrchová úprava eBAND od spoločnosti Tamron podstatne obmedzuje výskyt zábleskov a tieňov, ktoré sa môžu objaviť v protisvetle. Navyše model A032 poskytuje dodatočnú ochranu vďaka fluórovej povrchovej úprave, konštrukciu odolnú proti vlhkosti a uzamykateľnej clone. Fotografovia môžu využiť tento nový objektív pre široké účely, vrátane fotografií krajiny, portrétov, spravodajstva, cestovania a mnoho ďalšieho.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€999
   
Značka Tamron
Webová stránka značky tamron.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 5 rokov
 

DOKONALÝ VÝKON A VÝNIMOČNÁ KVALITA OBRAZU

 

 

 

Použitie špecializovaných, vysokokvalitných sklenených materiálov poskytuje presnú reprodukciu farieb a vynikajúcu ostrosť. Optická konštrukcia (17 prvkov v 12 skupinách) využíva 2 prvky XR (Extra Refractive Index), 3 prvky LD (nízka disperzia), 3 GM (asférické sklenené formy) a jeden hybridný asférický prvok šošovky. Spoločne minimalizujú chromatické aberácie a skreslenia a zároveň poskytujú kompaktný dizajn, ktorý poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu.

 

Stabilizácia obrazu pomáha minimalizovať otrasy fotoaparátu až o 5 krokov alebo efektívnejšie snímanie z ruky pri slabom osvetlení. Existujú aj samostatné režimy VC, ktoré vyhovujú rôznym štýlom snímania: Režim 1 je vyvážené nastavenie na všeobecné použitie a podporuje stabilizovaný obraz v hľadáčiku a stabilizované výsledky, zatiaľ čo režim 2 je určený výlučne na posúvanie. Ultrazvukový motor automatického zaostrovania poskytuje rýchle a presné zaostrovanie vhodné pre prácu s pohyblivými objektmi. Tento motor tiež umožňuje nepretržité manuálne zaostrovanie a dokáže zaostriť na objekty už od vzdialenosti 1,25 .

 

Objektív triedy SP (Super Perfomance), zástupca najvyššej rady produktov Tamron. Jasné priblíženie s pevným svetlom s najuniverzálnejším rozsahom. Vďaka veľkej relatívnej clone f / 2,8 poskytuje nádherné rozostrenie pozadia v každom rozsahu zoomu. Zaručuje plnú ostrosť v strede aj na okraji rámu. Konštrukcia je chránená proti nepriaznivým vplyvom poveternostných podmienok špeciálne navrhnutými tesneniami.

Obiektyw Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 A032E / Canon

 

Kompletne prepracovaný mechanizmus optickej stabilizácie obrazu zaručuje jeho efektívne fungovanie až do piatich stupňov. Systém založený na dvojitom mikroprocesorovom systéme so segmentmi DSP okamžite spracováva digitálne signály, aby bola zabezpečená najvyššia účinnosť modulu VC. Toto riešenie umožňuje pohodlné snímanie v extrémne náročných svetelných podmienkach. Aj bez statívu zaručuje fotografie bez rozmazania.

Obiektyw Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 A032E / Canon

 

Označenie SP zaväzuje. Objektív  obsahuje najsofistikovanejšie riešenia optickej technológie. Prítomnosť LD sklenených šošoviek, prvkov s nízkym indexom lomu (XR) alebo asférických šošoviek výrazne znižuje výskyt základných optických chýb – aberácií a skreslení. Antireflexné vrstvy BBAR a eBAND eliminovali vznik odrazov vo vnútri optického systému, ako aj odrazov prúdiacich zo snímača fotoaparátu. Vďaka nim je obraz snímaný proti svetlu bez odleskov a závojov.

Obiektyw Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 A032E / Canon

 

V reportážnej fotografii, na ktorú je tento objektív hlavne určený, nie je miesto pre neostré fotografie. Ultrazvukový a tichý zaostrovací motor rýchlo reaguje na dynamické zmeny fotografovaných motívov. Poskytuje výraznú opakovateľnosť nastavenia zaostrenia. Objektív je tiež plne kompatibilný s konzolou TAMRON TAP-IN. S jeho pomocou môžete doladiť nastavenie AF a pri tom aktualizovať firmvér objektívu tak, aby bol plne kompatibilný s najnovšími telami.

Obiektyw Tamron SP 24-70 mm f/2.8 Di VC USD G2 A032E / Canon

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24 - 70mm
svetelnosť F2.8
priemer filtra 82 mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 38,1 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 8,8 x 10,9 cm
hmotnosť 898 g