Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Tamron 70-300mm f/4.5-6.3 Di III RXD Nikon Z + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Tamron 70-300 mm F/4,5-6,3 je prvý teleobjektív s ohniskovou vzdialenosťou 300 mm pre bezzrkadlovky s plnoformátovým snímačom. Pri jeho vývoji sa konštruktéri snažili, aby sa fotografovanie teleobjektívom stalo bezproblémovým potešením pre všetkých fotografov bez ohľadu na ich úroveň skúseností. Nový teleobjektív so zoomom ponúka nielen výnimočne vysokú kvalitu obrazu, ale je tiež najkompaktnejším a najľahším objektívom so zoomom 70-300 mm vo svojej triede na svete s dĺžkou 148 mm, priemerom 77 mm a hmotnosťou iba 545 g. Optická konštrukcia zaručuje vysokú rozlišovaciu schopnosť a vysoko presné špeciálne šošovky zaisťujú korekciu chromatickej aberácie a ďalších optických vád. Bez ohľadu na zvolenú ohniskovú vzdialenosť sú snímky pozoruhodne brilantné a ostré. S objektívom 70-300 mm F/4,5-6,3 je možné vzdialené objekty priblížiť ľahšie ako kedykoľvek predtým. Dlhá ohnisková vzdialenosť je vhodná nielen na fotografovanie športu, divokých zvierat a prírody, ale poskytuje aj lichotivú perspektívu pre portréty a pouličné snímky. V kombinácii s pokročilými funkciami fotoaparátu Sony, ako je vnútorný stabilizátor obrazu a automatické zaostrovanie s detekciou očí, je možné vďaka rýchlemu automatickému zaostrovaniu RXD zhotovovať ostré snímky teleobjektívom aj v dynamických situáciách.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€599
   
Značka Tamron
Webová stránka značky tamron.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 5 rokov
 

NAJMENŠÍ A NAJĽAHŠÍ TELEZOOM

 
 
 
 
 
Vynikajúci optický výkon
 
Tamron sa okrem neuveriteľne kompaktných rozmerov zameral aj na výkon. Optická konštrukcia, tvorená z 15 LD členov v 10 skupinách, je zabudovaná a usporiadaná do tenkého tela objektívu tak aby čo najviac zabraňovala chromatickej aberácii. Objektív je určený pre začiatočníkov aj pre skúsených fotografov.
 
Tamron 70-300 sony mirrorless lens
 
 
 
RXD krokový motor
 
Tento AF pohon v sebe obsahuje senzor, ktorý reaguje na pohyb RXD motora a zaručuje veľmi rýchle a presné ostrenie so skvelým výsledkom pri kontinuálnom ostrení alebo pri natáčaní videa. Tichý motor ostrenia je veľkou výhodou pre filmárov.
 
 
 
 
Vodoodolná konštrukcia
 
Je vybavený fluorovanou povrchovou úpravou a vodoodolnou konštrukciou a môžete vyraziť na svoj obľúbený výlet do hôr alebo k vode. Predná strana šošovky je tiež pokrytá špeciálnou fluoridovou vrstvou, ktorá chráni pred vodou a mastnotou. Zoomlock oceníte pri transporte objektívu alebo pri nosení objektívu za opaskom. Chráni tak najmä proti nechcenému vysunutiu tubusu.
 
tamron 70-300mm
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 70-300mm
svetelnosť F/4.5-6.3
priemer filtra 67 mm
počet lamiel clony 7 (kruhový otvor)
konštrukcia-prvky / skupiny 15 / 10
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 80 / 150 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 148 x 77mm
hmotnosť 545 g