Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Tamron 17-35mm f/2.8-4 Di OSD Nikon + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Nový, ultra širokouhly zoomobjektív Tamron 17-35mm F/2,8 -4 Di OSD, sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou obrazu a vysokou presnosťou v malom tele. Vďaka svojej svetelnosti umožňuje fotografovanie aj v náročných svetelných podmienkach.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€524    
Značka Tamron
Webová stránka značky tamron.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Vlastnosti:

  • Ohnisková vzdialenosť 17 až 35 mm je ideálna pre rôzne scény.
  • Objektív je vhodný pre fotografovanie krajiny, architektúry, prírody, reportáže, svadby, eventy a pod.
  • Jasná maximálna clona f / 2.8 funguje dobre pri slabom osvetlení.
  • Optimalizovaný motor Silent Drive AF zaisťuje rýchle, tiché a presné automatické zaostrovanie.
  • Nátery na prvkoch šošoviek pomáhajú znižovať ducha, vzplanutie a aberácie, ktoré sú bežné v širokouhlých objektoch.
  • Predný prvok šošovky je odolný voči vode a oleju a celá šošovka je utesnená pre vonkajšie použitie.
  • Kompatibilita konzoly TAP-in umožňuje ľahko aktualizovať firmvér a vykonávať ďalšie prispôsobenia.

 

Ultra širokouhlý, ľahký a všestranný zoomový objektív Tamron 17-35 mm F / 2.8-4 Di OSD (Model A037) , sa vyznačuje vynikajúcou kvalitu obrazu s perfektnou presnosťou. Premenná clona f / 2.8-4 poskytuje výnimočnú kontrolu nad hĺbkou ostrosti a umožňuje dostatok svetla v situáciách s nízkym osvetlením.

Optická konštrukcia objektívu sa skladá s 15 prvkov v 10 skupinách, z čoho štyri prvky LD (Low Dispersion), pre minimalizáciu axiálnych chromatických odchýlok, ktoré sú bežne viditeľné pri objektoch s ultraširokým uhlom. Vďaka dvom správne umiestneným šošovkám GM (Glass Molded Aspherical) objektív koriguje nežiadúce skreslenie a iné aberácie. Predný prvok šošovky je potiahnutý fluórom, aby sa ľahšie odstránil nečistoty, prach, vlhkosť alebo odtlačky prstov a umožňuje ľahšie čistenie.

Vysoko uznávaná povrchová úprava BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) a optická konštrukcia venujú zvláštnu pozornosť vnútorným odrazom v tubuse objektívu, kde potláčajú dopady škodlivých svetelných lúčov, ktoré majú tendenciu sa objavovať u širokouhlych objektívov.

Minimálna vzdialenosť objektu pre celý rozsah transfokácie je 0,28m takže si môžete pri otvorení clony užívať efekt rozmazania pozadia.

Pohonný systém AF využíva OSD (Optimized Silent Drive) na zabezpečenie tichého chodu. V porovnaní s bežnými jednotkami AF s vstavanými jednosmernými motormi Tamron dokázal výrazne znížiť hluk pohonu prostredníctvom inovatívnej optimalizácie systému automatického zaostrovania, najmä zaradenia zariadenia na zníženie rýchlosti. Výkonnosť a rýchlosť AF sa výrazne zlepšili. Výsledkom toho je, že AF je možné použiť aj vtedy, ak je potrebné ticho bez toho, aby ste sa museli obávať hluku. Objektív je schopný poskytnúť  presné a rýchle zaostrenie aj pri snímaní pohyblivých predmetov.

Konštrukcia objektívu je odolná voči vlhkosti. Tesnenia sa nachádzajú v oblasti upevnenia objektívu a iných kritických miestach, aby sa zabránilo infiltrácii vlhkosti  alebo dažďových kvapiek, aby sa zabezpečila konštrukcia odolná voči vlhkosti. Táto funkcia poskytuje ďalšiu vrstvu ochrany pri snímaní vonku pri nepriaznivých poveternostných podmienkach.

Nový objektív je kompatibilný s konzolou TAMRON TAP-in (model TAP-01), voliteľným doplnkovým produktom, ktorý poskytuje pripojenie USB k osobnému počítaču a umožňuje používateľom ľahko aktualizovať firmvér objektívu a prispôsobiť funkcie vrátane jemných úprav AF.