Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Samyang 24mm f/1,4 ED AS UMC pre Nikon + VIP SERVIS 3 ROKY + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Samyang 24mm F1.4 ED AS IF UMC je vysokokvalitný širokouhlý objektív s vysokou clonou pre full frame alebo snímače veľkosti APS-C. Je ideálny pre plnoformátové fotoaparáty a predstavuje vysokokvalitný širokouhlý objektív, ktorý je ideálny na snímanie ulíc, krajiny a architektúry aj pri zlých svetelných podmienkach. Ostrosť je vynikajúca, dokonca aj na okrajoch rámu pri širokých clonách, a rýchla clona F1,4 dokáže v prípade potreby poskytnúť úzku hĺbku ostrosti.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€579
   
Značka Samyang
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Samyang 24mm F1.4 ED AS IF UMC je objektív s manuálnym zaostrovaním. Krúžok manuálneho zaostrovania je široký, ľahko dostupný a dokonale prispôsobiteľný väčšine fotografických aplikácií. Presné zaostrenie na veľmi krátku vzdialenosť alebo v kritických situáciách zaostrenia je možné dosiahnuť použitím zaostrovania v režime živého náhľadu, ktorý je dostupný pre väčšinu novších modelov fotoaparátov. Okrem toho 24 mm poskytuje krásny bokeh (charakter rozostrených oblastí) vďaka svojmu dizajnu a rýchlej clone. Optická konštrukcia 24mm objektívu Samyang obsahuje 13 prvkov usporiadaných do 12 skupín, z toho 4 z nízkorozptylového skla (ED) a 2 z nich asférické. 24 mm je potiahnutá Ultra Multi Coated (UMC) pre najlepšiu možnú priepustnosť svetla a redukciu závojov a odleskov. Dodáva sa s odnímateľnou clonou v tvare okvetných lístkov, krytkami objektívu a mäkkým puzdrom na objektív. Priemer filtra je 77 mm.

 
Hladký zaostrovací krúžok
Plynulé zaostrovanie zaisťuje presné ovládanie a vytvára snímky s neuveriteľnou ostrosťou, čo z neho robí ideálnu voľbu pre interiérové a nočné snímanie.
 
Svetlá clona F1,4
S jasnou clonou F1,4 zachováva rýchlosť uzávierky v interiéri a pri slabom osvetlení a zaisťuje okamžitú odozvu pri vytváraní efektu rozostrenia, vďaka ktorému objekt vynikne.

 

Minimalizované efekty odleskov a závojov s povrchovou úpravou Ultra Multi Coating
Znížením vplyvu zábleskov a efektov závojov na vašich obrázkoch pri zabezpečení vynikajúcej kvality obrazu a kontrastu od stredu k okrajom ponúka krištáľovo čistú a ostrú kvalitu obrazu.
 
Krásny bokeh s 8 lamelami clony
Obsahuje 8 zaoblených čepelí, dodáva vašim obrázkom umelecký nádych a vytvára dojem jemného rozmeru s neuveriteľným bokehom, ktorý je ideálny pre rozostrené portréty a nočné mestské krajiny.
 
Asférická šošovka
S minimálnou sférickou aberáciou a skreslením môžete fotografovať s neuveriteľnou presnosťou.
 
Ohnisková vzdialenosť objektívu : 24 mm
Maximálna / Minimálna clona: f/1.4 - f/22
Zorný uhol : 84.1° / 61.8° (Full Frame / APS-C)
Konštrukcia objektívu : 13 členov / 12 skupín
Počet lamiel clony: 8
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,25m
Rozmery: 123.5 x 83 mm
Hmotnosť: 590g