Barion Pixel
Novinka Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Nikon Z 800 mm f/6.3 VR S + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Pocíťte slobodu s ľahko prenosným superteleobjektívom s vynikajúcou kvalitou snímok. Tento odolný plnoformátový objektív NIKKOR Z vám poskytne dosah 800 mm ohniska v takom ľahkom vyhotovení, že ho môžete používať aj bez statívu. Snímajte plynulo a ticho na veľké vzdialenosti. Rozšírte svoje kreatívne možnosti vďaka stabilnému snímaniu z ruky.

Nikon NIKKOR Z 800mm F6.3 VR S | EISA – Expert Imaging and Sound Association

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€6 899
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

 
 
 
Dlhý dosah, nízka hmotnosť
 
Zbaľte sa ľahšie. Prejdite ďalej. Snímajte z ruky. Od loviacich orlov po lietadlá v náklone – tento superteleobjektív radu S vám priblíži dynamiku vzdialených objektov so vzrušujúcou čistotou. Tento extrémne prenosný objektív sa môže pochváliť výnimočne rýchlym, plynulým a spoľahlivým automatickým zaostrovaním – a optická stabilizácia obrazu v objektíve udrží vaše snímky ostré. Či snímate statické snímky alebo videosekvencie, každá snímka bude pre vás odmenou.
 
nikon-image
 
 
 
Snímajte na veľkú vzdialenosť
 
Detaily na krídle vtáka. Dym z pneumatiky v zákrute. Ohnisková vzdialenosť 800 mm vás neuveriteľne priblíži k vzdialeným objektom. Dosah pritom môžete predĺžiť až na 1 120 mm pomocou TELEKONVERTORA Z TC-1,4x alebo 1 600 mm pomocou TELEKONVERTORA Z TC-2,0x.
 
nikon-image
 
 
 
Snímajte z ruky
 
Nízka hmotnosť tohto 800 mm objektívu, ktorú bolo možné dosiahnuť vďaka použitiu bajonetu Nikon Z a Fresnelovej šošovky (PF), žičí odvážnym! Zložte ho zo statívu a sledujte pohybujúce sa objekty panorámovaním z ruky alebo vyskúšajte odvážnejší uhol snímania. Zachyťte zábery, ktoré ste predtým nemohli.
 
nikon-image
 
 
 
Snímajte s rovnováhou
 
Ťažisko tohto objektívu je bližšie k telu fotoaparátu, čo uľahčuje sledovanie objektu. Môžete sledovať aj nepravidelne sa pohybujúce objekty tak plynulo, ako to doteraz pri takejto ohniskovej vzdialenosti nebolo možné.
 
nikon-image
 
 
 
Maximálna ostrosť
 
Špeciálne tvarovaná Fresnelova šošovka (PF) a antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon výrazne redukujú reflexy. Sklá ED a SR od spoločnosti Nikon udržiavajú farebnú vadu pod kontrolou od stredu obrazu až k jeho okrajom.
 
nikon-image
 
 
 
Rýchle, plynulé, stabilné
 
Automatické zaostrovanie je rýchle, presné a tiché – sledovanie objektu je plynulé, či už snímate kolíziu pretekárskych áut alebo divoké zvieratá. Pri použití s mirrorless fotoaparátmi Nikon, ktoré podporujú funkciu Synchro VR, môžete dosiahnuť stabilizáciu obrazu umožňujúcu použitie expozičných časov dlhších až o 5,5 EV.
 
nikon-image
 
 
 
Kinematografické zábery
 
Prejdite z tieňa v okolí hniezda až na slnkom zaliatu oblohu – filmujte scény s prirodzenou reguláciou jasu vďaka extrémne presnému ovládaniu clony. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je minimálna, takže môžete plynulo zostrovať pri zachovaní kompozície.
 
nikon-image
 
 
 
Prispôsobiteľné ovládanie
 
Intuitívne rozloženie ovládacích prvkov vám umožňuje ovládať kľúčové funkcie bez toho, aby ste museli vzdialiť oko od hľadáčika. Tlačidlám L-Fn a nehlučnému ovládaciemu prstencu môžete priradiť rôzne funkcie – a pomocou tlačidla nastavenia pamäte si môžete uložiť zaostrenú vzdialenosť.
 
nikon-image
 
 
 
Pokročilé utesnenie proti poveternostným vplyvom
 
Utesnenie všetkých pohyblivých častí objektívu ho spoľahlivo chráni proti prachu a vlhkosti a gumené tesnenie na bajonete objektívu chráni objektív aj fotoaparát. Fluórová vrstva od spoločnosti Nikon chráni predný prvok objektívu a uľahčuje jeho čistenie.
 
nikon-image
 
 
 
Pripravený na použitie filtrov
 
Integrovaný slot umožňuje jednoduché vkladanie filtrov na dosiahnutie ešte lepšej kontroly v náročných svetelných podmienkach.
 
 
 
nikon-image
 
 
Praktická slnečná clona objektívu
 
Dodávaná slnečná clona objektívu HB-104 je vybavená posuvnou poistkou, ktorá umožňuje zložiť ju jednou rukou.
 

nikon-image

 

 

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Nikon
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 2.385 kg
Zorný uhol: Teleobjektív
Bajonet:  Nikon Z
Vhodný pre formát snímača: Full Frame
Svetelnosť: f/6.3
Art Lens: Nie
Optický stabilizátor:  Áno
Makro režim: Nie
Priemer filtra: 46 mm
Počet lamiel clony: 9
Konštrukcia objektívu: 22 členov / 14 skupín
Maximálna clona: f/32
Typ slnečnej clony: HB-104
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno