Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Nikon Nikkor Z 50 mm f/1,2 S + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Vynikajúci vysokosvetelný objektív Nikon Z-Nikkor 50mm f1,2 určený pre digitálne fotoaparáty s objímkou Nikon Z-mount. Objektív umožňuje fotografovanie v akýchkoľvek svetelných podmienkach a poskytuje nádherné rozostrenie pozadia. Nikon Z-Nikkor 50mm f1,2 je vhodný na fotografovanie ľudí, krajiny, reportáže, portrétov, atď. Veľkou výhodou objektívu je zaostrovacia vzdialenosť už od 45cm.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 299
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Tento vysoko svetelný plnoformátový objektív je optimalizovaný s ohľadom na pozoruhodnú schopnosť mirrorless fotoaparátov Nikon Z sústrediť svetlo. Prináša novú úroveň hĺbky a detailov klasickej ohniskovej vzdialenosti. Získate prvotriedne automatické zaostrovanie a výnimočnú tvorivú kontrolu. Vytvorte svoje najlepšie dielo spojením umenia s precíznosťou.

 
Odlíšte svoje fotografické diela
Mihalnice ostré ako britva v kontraste s nádherne rozostreným pozadím. Ikonické scenérie s detailne vykreslenými bodovými svetelnými zdrojmi. Úžasná rozlišovacia schopnosť tohto objektívu vám poskytne všestranný štetec, pomocou ktorého môžete maľovať svetlom. Od príťažlivých portrétov po filmové scény s výnimočnou atmosférou. Sformujte svoje vízie v precíznych detailoch.
 
Precízne automatické zaostrovanie ako britva
Vytvárate fotografie vo vysokom rozlíšení? Tento plnoformátový mirrorless objektív zaostruje rýchlo, hladko a úplne ticho. Zaostrená oblasť bude vykreslená ostro, a to aj pri snímaní z krátkej vzdialenosti alebo s malou hĺbkou ostrosti.
 
Vynikajúca tvorivá kontrola v každom svetle
Svetelnosť f/1,2 vám otvára nové možnosti, keď je k dispozícii málo svetla. Ak snímate objekty v protisvetle, antireflexné vrstvy ARNEO a Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon znižujú reflexy a závoj na dosiahnutie úžasne čistých snímok.
 
Pripravený na akékoľvek prostredie
Kamkoľvek vás fotografovanie zavedie, vďaka odolnej konštrukcii tohto objektívu môžete byť bez obáv. Všetky pohyblivé časti objektívu sú utesnené proti vniknutiu prachu a vlhkosti. Kovový bajonet chráni gumené tesnenie po jeho obvode.
 
Kinematografická hĺbka
Ak svoje vízie najradšej realizujete prostredníctvom videosekvencie, tento 50 mm objektív vám poskytne precíznu kontrolu nad hĺbkou ostrosti. Od krátkych sekvencií po kampane – vaše zábery môžu mať silný filmový charakter. Zmena obrazového uhla pri zaostrovaní je prakticky nulová a plynulé ovládanie expozície zaisťuje stabilné prechody medzi interiérmi a exteriérmi.

Minimálna zmena uhla záberu pri zaostrovaní
Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je takmer úplne eliminovaná, takže môžete upravovať zaostrenie bez viditeľného vplyvu na obrazový uhol.

 

Dokonale plynulý prechod zaostrenia
Posúvanie zaostrenia je takmer úplne eliminované, takže môžete plynulo prechádzať medzi bodmi zaostrenia, a to aj pri snímaní z krátkej vzdialenosti.
 
 
Nikon Z 50mm f1,2

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 50mm
svetelnosť f/1.2
priemer filtra 82 mm
počet lamiel clony 9 (zaoblené)
konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 15
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 45 cm
slnečná clona HB-94
rozmery 89,5 mm × 150 mm
hmotnosť 1090 g
Kompatibilita Nikon Z