Barion Pixel

Nikon Nikkor Z 24-120 mm f/4 S + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Nikon Nikkor Z 24 – 120 mm f/4 S je vysokovýkonný cestovný objektív vhodný aj na každodenné nosenie. Disponuje konštantnou svetelnosťou f/4 a je stvorený na kreatívne snímanie s ohromujúcimi detailmi. Ponúka príjemné ovládanie a je vybavený multi-focusing systémom, ktorý zabezpečuje neuveriteľne rýchle a presné automatické zaostrovanie v celom rozsahu zoomu.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
€1 349    
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Vďaka širokému rozsahu poskytuje tento ľahký objektív so zoomom radu S všestrannosť a pohodlie bez kompromisov v kvalite.

Každý záber je zachytený s úžasnými detailmi a konštantná clona f/4 umožňuje kreatívnu flexibilitu v každej polohe priblíženia.

 

 

Každá ohnisková vzdialenosť rozpráva príbeh


Úchvatná krajina, pôsobivá architektúra, pestrá pouličná fotografia, podmanivé portréty – a ešte oveľa viac. Úžasne flexibilný rozsah ohniskových vzdialeností 24 – 120 mm vám umožní zachytiť všetky uhly bez výmeny objektívu.

 

Viac možností snímania, menej nosenia


Objektív NIKKOR Z 24 – 120 mm f/4 S je na objektív so zoomom a takým širokým rozsahom skutočne výnimočne prenosný. Pri vytváraní kompozície môžete zostať na mieste, alebo sa voľne pohybovať.

S takýmto kompaktným a všestranným objektívom so zoomom máte na výber.

 

Nech sa vydáte kamkoľvek


Vďaka pevnej konštrukcii sa na tento vysokovýkonný objektív môžete spoľahnúť prakticky pri akejkoľvek ceste.

Je utesnený proti prachu a stekajúcej vode, a fluórová vrstva od spoločnosti Nikon na prednom prvku odpudzuje nečistoty a ľahko sa čistí.

 

 

Výnimočná obrazová kvalita


S takýmto schopným objektívom môžete slobodne vyhľadávať zábery, ktoré ostatní nevytvoria. Odvážne fotografujte s priamym pohľadom do silných svetelných zdrojov.

Vytvorte dokonalé snímky scén s dramatickým protisvetlom. Oddeľte svoj objekt od pozadia vďaka jemnému, krémovému bokehu.

Objektív NIKKOR Z 24 – 120 mm f/4 S vám otvára nové možnosti zachytením úžasne ostrých snímok s podmanivým rozlíšením – až po okraj obrazového poľa. 

 

Konzistentné výsledky v celom rozsahu zoomu


Konštantná svetelnosť objektívu f/4 umožňuje vynikajúcu kreatívnu kontrolu, či snímate statické fotografie alebo videosekvencie.

Zachyťte portréty a detailné zábery s väčšou hĺbkou ostrosti v celom rozsahu zoomu. Pri snímaní videozáznamov zmeňte ohniskovú vzdialenosť bez zmeny expozície.

 

Čistota, ktorá vás posunie na novú úroveň


Antireflexné vrstvy ARNEO a Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon umožňujú dosiahnuť čisté snímky vďaka tomu, že zamedzujú vzniku reflexov a závoja, ktoré spôsobuje parazitné svetlo prichádzajúceho z rôznych smerov.

Dokonalé snímky vytvoríte dokonca aj pri snímaní scén s viacerými priamymi svetelnými zdrojmi v zábere.

 

 

Priblížte sa


Krátka minimálna zaostriteľná vzdialenosť a maximálny reprodukčný pomer 0,39 vám umožnia vyplniť záber detailmi. Izolujte objekty na širokom pozadí alebo experimentujte s kompresiou: môžete snímať už zo vzdialenosti 0,35 m v celom rozsahu zoomu.

 

Vynikajúci výkon pri snímaní videa


NIKKOR Z 24 – 120 mm f/4 S je vynikajúci objektív na snímanie videosekvencií. Automatické zaostrovanie je plynulé a nehlučné a pri priblížení prakticky nedochádza k posunu zaostrenia ani k zmene uhla záberu pri zaostrovaní.

Ak prechádzate z interiéru do exteriéru alebo medzi tmavšími a svetlejšími scénami, stabilné ovládanie expozície umožňuje prirodzene zmeniť jas na dosiahnutie nádherných, prirodzene vyzerajúcich záberov.

 

 

Prispôsobiteľné ovládanie


Jednoducho ovládajte parametre snímania priamo z objektívu. Pomocou nehlučného ovládacieho prstenca môžete upravovať nastavenia ako clonu, citlivosť ISO či korekciu expozície. A tlačidlu Fn na objektíve môžete priradiť svoje obľúbené funkcie.

 

Multi-Focusing systém


Multi-focusing systém radu Z používa dva pohonné prvky AF, ktoré sú presne zosynchronizované, aby poskytovali rýchle a presné automatické zaostrovanie a drasticky minimalizovali aberácie objektívu v celom rozsahu zoomu.

Vďaka tomu vytvoríte ostré a čisté obrázky aj pri snímaní na veľmi krátku vzdialenosť.

 

 

Technické špecifikácie :

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24-100 mm
svetelnosť f/4
priemer filtra 77 mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9 (zaoblené)
konštrukcia-prvky / skupiny 16 / 13
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 35 cm
slnečná clona HB-102 (v balení)
rozmery 84 x 118 mm
hmotnosť 630 g
Kompatibilita Nikon Z