Barion Pixel

Nikon Nikkor Z 14-30mm f/4 S + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 2
 

Objektív NIKKOR Z 14 – 30 mm f/4 S je prvý plnoformátový ultraširokouhlý zoom objektív, ktorý sa môže pochváliť plochým predným optickým prvkom.1 Táto jedinečná konštrukcia umožňuje používať kruhové 82 mm filtre bez akýchkoľvek neskladných držiakov či adaptérov filtrov. Fotografi tak získajú väčšiu kontrolu a slobodu pri snímaní krajiny, miest, architektúry, interiérov alebo videosekvencií.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 259    
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Vďaka kompaktnej konštrukcii, zasúvateľného mechanizmu objektívu a rozsiahlemu tesneniu proti vplyvom počasia je tento objektív pripravený na cestovanie. Nová optická konštrukcia objektívu NIKKOR Z a rýchla komunikácia medzi ním a fotoaparátom minimalizujú skreslenie bežné pri širokouhlom fotografovaní. Ostrosť je výnimočná. Pri snímaní videosekvencií umožňuje konštantná clona f/4 jednoducho sledovať objekt z jasného denného svetla do tienistých interiérov.

Tento ultraširokouhlý objektív so zoomom NIKKOR Z umožní majiteľom fotoaparátov Nikon Z zachytávať pútavé statické snímky a videosekvencie, nech už sú kdekoľvek. Kompaktná konštrukcia znamená, že tento objektív môžete odložiť do menších brašní. Možnosť takto jednoduchého používania filtrov predstavuje skvelú príležitosť na získanie väčšej kreatívnej kontroly.

Súhrn hlavných funkcií
Pripravený na použitie filtrov: prvý ultraširokouhlý plnoformátový objektív, ktorý umožňuje montáž 82 mm filtrov1 bez nutnosti používať neskladné držiaky filtrov.
NIKKOR Z: tento objektív určený pre široký bajonet Nikon Z zachytí v celom obrazovom poli viac svetla.
Rad S: optická konštrukcia novej generácie. Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat. Plynulý, tichý multi-focusing systém.
Prispôsobiteľný ovládací prstenec: možno ho používať na manuálne zaostrovanie (predvolené nastavenie), ovládanie clony (vhodné na plynulé clonové prechody počas záznamu videosekvencií) alebo korekciu expozície.
Skvelý na videosekvencie: tiché ovládanie clony. Zmena uhla záberu pri zaostrovaní je minimálna, rovnako ako posúvanie zaostrenia počas zoomovania.
Kompaktný a chránený: vďaka mechanizmu zasúvateľného objektívu zaberá tento objektív minimálny priestor, keď sa nepoužíva. Rozsiahle tesnenie chráni objektív pred prachom a vlhkosťou

Technické parametre:
bajonet...................................nikon Z
svetelnosť...............................f / 4
najvyššie clonové číslo...........f / 22
konštrukcia objektívu.............12 skupín, 14 členov
4 ED členy, 4 asferické elementy, Nano Crystal Coat
zaostrovanie...........................automatické, manuálne
najkratšia zaostrovacia vzdialenosť.........0,28 m
počet lamiel clony....................7
stabilizátor..............................nie
priemer filtra...........................82mm
priemer a dĺžka...................... priemer 89 mm, dĺžka 85 mm
hmotnosť................................485 g