Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Nikon FX Zoom-Nikkor Z 24-70mm f/2.8 S + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Najuniverzálnejší objektív v sérii Z. Výkonná stredná transfokácia, ktorá je nevyhnutná pre širokú škálu fotografických a video aplikácií, od krajiniek a pouličnej fotografie až po celovečerné a environmentálne portréty, všetko s úžasnou čistotou, vysokým rozlíšením a prirodzeným bokeh. Objektív NIKKOR Z 24-70 mm f/2,8 S, vylepšený novým systémom Multi-Focus, korekciou oslnenia objektívu novej generácie a pokročilými funkciami a funkčnosťou radu S, je objektívom, ktorý musíte mať, ktorý sa vyznačuje dokonalým výkonom, presnosťou a optikou. nadradenosť.

Определены лучшие фотопродукты 2019-2020 по версии EISA Awards |  PHOTOWEBEXPO

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 249
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Neobyčajné snímky. Pôsobivé príbehy.

Sústreďte sa na príbeh vďaka profesionálnemu štandardnému objektívu so zoomom, ktorý sa vám prispôsobí. Tento objektív 24 – 70 mm f/2,8 zachytáva viac detailov, pri fotografovaní zblízka sa pýši v danom rozsahu ohnísk doteraz nevídaným výkonom. Umožňuje ovládať parametre snímania priamo z objektívu. A vďaka odolnej konštrukcii je pripravený do akéhokoľvek prostredia.

 

 
Svetlosť, rýchlosť 
 
Oslnivá hĺbka f/2,8 S konštantnou maximálnou clonou f/2,8 je expozícia konzistentná v celom rozsahu zoomu. Doširoka otvorené objekty vyskakujú z krásne rozmazaného pozadia. Rýchlosť a svetelnosť objektívu NIKKOR Z 24-70 mm f/2,8 S umožňuje ostrejšie snímky z ruky pri vysokých rýchlostiach uzávierky – nevyhnutnosť pri snímaní portrétov. Výhody sa týkajú aj videa, kde možno bokeh použiť ako pomôcku pri rozprávaní príbehu na vykreslenie objektov tak, ako to iné objektívy jednoducho nedokážu.
 
 
 
 
Multi-Focus systém
 
Rýchle a presné zaostrovanie aj na blízko Jemne detailná fotografia s vysokým rozlíšením môže byť niekedy náchylná na aberácie objektívu, ako je farebné lemovanie, najmä na blízko. Objektív NIKKOR Z 24-70 mm f/2,8 S obsahuje úplne nový systém viacnásobného zaostrovania, ktorý pozostáva z dvoch presne synchronizovaných pohonných jednotiek automatického zaostrovania, ktoré poskytujú rýchle a presné automatické zaostrovanie a výrazne znižujú aberácie v celom rozsahu priblíženia.
 
 
 
 
Optimálny antireflexný výkon
 
Keď sú objekty v protisvetle, môže dopadajúce svetlo prenikať cez rámik a spôsobiť nežiadúce závoje, odrazy a záblesky. Na potlačenie týchto anomálií a zabezpečenie ostrých a čistých snímok využíva NIKKOR Z 24-70 mm f/2,8 S dve z najpokročilejších povrchových vrstiev objektívu Nikon: Nano Crystal Coat na elimináciu dopadajúceho svetla z diagonálneho smeru a novú vrstvu ARNEO Coat na elimináciu dopadajúceho svetla z objektívu. vertikálny smer.
 
Nikon NIKKOR Z 24 70 f2.8 s objektiv iso ostrost svetelnost
 
 
 
Plynulé, rýchle a tiché automatické zaostrovanie
 
Krokový motor (STM) od spoločnosti Nikon poskytuje plynulé, rýchle a tiché automatické zaostrovanie, či už snímate fotografie alebo videá. Tam, kde hluk fotoaparátu ruší alebo je zakázaný – pouličné fotografovanie, svadby, obrady, tlačové konferencie a videoprodukcie – je STM tichým partnerom.
 
 
 
 
Video virtuóz
 
Objektív schopný pokryť zoznam záberov Objektív NIKKOR Z 24-70 mm f/2,8 S stelesňuje stálu spoľahlivosť série Z na scéne alebo na mieste vďaka svojmu všestrannému pokrytiu a vylepšenej použiteľnosti zameranej na filmárov každého druhu. Pokryte základy bez výmeny objektívov – od širokouhlých záberov, ktoré vytvoria scénu, po stredné zábery, ktoré zvýrazňujú objekt, až po úzke zábery zblízka, ktoré odhalia detaily – to všetko pri nádhernej clone f/2,8. Upravte zaostrenie s minimálnym posunom uhla pohľadu (známe ako dýchanie pri zaostrení); zažite plynulé ovládanie clony, zaostrenia alebo expozície pomocou ovládacieho krúžku charakteristického pre S Line a takmer tichého automatického zaostrovania.
 
 
 
 
Prispôsobiteľný ovládací krúžok
 
Okrem špeciálneho krúžku manuálneho zaostrovania možno ovládací krúžok použiť na tiché ovládanie clony (skvelé pre prechody clony počas nahrávania videa alebo v situáciách, kde je kritické úplné ticho) alebo kompenzáciu expozície.
 
 
 
Odolný voči prachu a vode
 
Rozsiahle utesnené, aby sa zabránilo vniknutiu prachu a vlhkosti, najmä okolo všetkých pohyblivých častí tubusu objektívu, pre bezstarostnú odolnosť.
 
 
 
 
Dual Detect 5 Axis VR
 
Používa špičkový systém stabilizácie obrazu zabudovaný vo fotoaparáte až o 5 zastávok na korekciu sklonu, natočenia, natočenia, X a Y pri použití s ​​kamerami Z, ktoré sú vybavené VR priamo vo fotoaparáte. Dodatočná elektronická VR (e-VR) počas snímania videa.
 
 

Typ

Bajonet Nikon Z

Formát

FX/35 mm

Ohnisková vzdialenosť

24 – 70 mm

Svetelnosť objektívu

f/2,8

Najvyššie clonové číslo

f/22

Konštrukcia objektívu

17 prvkov v 15 skupinách (vrátane 2 optických prvkov zo skla ED, 4 asférických prvkov, prvkov s antireflexnou vrstvou Nano Crystal Coat a ARNEO, a predného a zadného optického prvku s fluórovou vrstvou)

Obrazový uhol

Formát FX: 84° až 34°20', formát DX: 61° až 22°50'

Stupnica ohniskových vzdialeností

Stupnica v milimetroch (24, 28, 35, 50, 70)

Zaostrovací systém

Vnútorné zaostrovanie

Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť

0,38 m od obrazovej roviny pri všetkých ohniskových vzdialenostiach

Maximálny reprodukčný pomer

Približne 0,22x

Počet lamiel clony

9 (okrúhly otvor clony)

Povrchová úprava

Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat, fluórová vrstva, antireflexná vrstva ARNEO

Priemer filtrového závitu

82 mm (P = 0,75 mm)

Priemer × dĺžka (od bajonetu objektívu)

Približne 89 mm (maximálny priemer) × 126 mm (vzdialenosť od príruby bajonetu objektívu na fotoaparáte)

Hmotnosť

Približne 805 g

Automatické zaostrovanie

Áno

Vnútorné zaostrovanie

Áno

Zaostrovanie

Automatické, manuálne