Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Nikon FTZ adaptér pre Nikon Z

Neohodnotené
 

Bajonetový adaptér FTZ umožňuje naplno využívať výhody objektívov s bajonetom Nikon F pri snímaní statických snímok alebo videosekvencií pomocou vášho fotoaparátu Nikon radu Z. Nedochádza k žiadnej strate obrazovej kvality. A s objektívmi NIKKOR bez stabilizácie obrazu (VR) objavíte nové úrovne ostrosti.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€250
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 
JEDEN BAJONET. NEKONEČNÉ MNOŽSTVO INŠPIRÁCIÍ.
 
  

Hlboko. Široko. Zblízka. Ostro.

So stovkami objektívov s bajonetom Nikon F môžete snímať s využitím automatickej expozície. A objektívy s bajonetom Nikon F so vstavaným AF motorom si zachovajú plné možnosti automatického zaostrovania.

 

Plynulé prispôsobenie. Stabilné snímanie.

Váš fotoaparát radu Z od spoločnosti Nikon nielenže využíva systém stabilizácie obrazu vášho objektívu s bajonetom Nikon F – on ho ešte vylepšuje. Ak používate objektív s bajonetom Nikon F vybavený stabilizáciou obrazu, detekciu otáčania okolo osi a detekciu predo-zadného náklonu v objektíve dopĺňa detekcia bočného náklonu vo fotoaparáte. A ak snímate pomocou objektívu s bajonetom Nikon F bez stabilizácie obrazu, otáčanie okolo osi, predo-zadný náklon a bočný náklon sa koriguje vo fotoaparáte.

 

Dizajn NIKKOR

Vyladený nielen funkčne. Bajonetový adaptér F má povrchovú úpravu s dizajnom kože, vďaka čomu splynie s vaším objektívom s bajonetom F. A s vaším fotoaparátom Nikon radu Z.

 

Neobmedzujte sa

Konštrukcia odolná voči prachu a kvapkajúcej vode zahŕňa gumené tesnenie spojenia fotoaparátu s objektívom, ako aj tesnenia tlačidiel a páčok. Odolný tubus vyrobený z ľahkej horčíkovej zliatiny znamená, že budete pripravení na všetko. A veľká statívová objímka zabezpečí dokonalé vyváženie pri použití objektívov s bajonetom F s fotoaparátom Nikon radu Z.