Popis

Hlboko. Široko. Zblízka. Ostro.
So stovkami objektívov s bajonetom Nikon F môžete snímať s využitím automatickej expozície. A objektívy s bajonetom Nikon F so vstavaným AF motorom si zachovajú plné možnosti automatického zaostrovania.
Plynulé prispôsobenie. Stabilné snímanie.
Váš fotoaparát radu Z od spoločnosti Nikon nielenže využíva systém stabilizácie obrazu vášho objektívu s bajonetom Nikon F – on ho ešte vylepšuje. Ak používate objektív s bajonetom Nikon F vybavený stabilizáciou obrazu, detekciu otáčania okolo osi a detekciu predo-zadného náklonu v objektíve dopĺňa detekcia bočného náklonu vo fotoaparáte. A ak snímate pomocou objektívu s bajonetom Nikon F bez stabilizácie obrazu, otáčanie okolo osi, predo-zadný náklon a bočný náklon sa koriguje vo fotoaparáte.
Dizajn NIKKOR
Vyladený nielen funkčne. Bajonetový adaptér F má povrchovú úpravu s dizajnom kože, vďaka čomu splynie s vaším objektívom s bajonetom F. A s vaším fotoaparátom Nikon radu Z.
Neobmedzujte sa
Konštrukcia odolná voči prachu a kvapkajúcej vode zahŕňa gumené tesnenie spojenia fotoaparátu s objektívom, ako aj tesnenia tlačidiel a páčok. Odolný tubus vyrobený z ľahkej horčíkovej zliatiny znamená, že budete pripravení na všetko. A veľká statívová objímka zabezpečí dokonalé vyváženie pri použití objektívov s bajonetom F s fotoaparátom Nikon radu Z.