Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Nikon AF-S NIKKOR 70-200mm f/2.8E FL ED VR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Objektív Nikon 70-200 f/2,8 je už roky štandardom pre rýchle teleobjektívy so zoomom, ktorý nemá konkurenciu pri slabom osvetlení, pri športe, vo voľnej prírode, na koncertoch, svadbách, portrétoch a každodennom fotografovaní. Táto nová verzia posúva tento legendárny výkon na ďalšiu úroveň s rovnakou ohromujúcou kvalitou obrazu, ktorá z neho urobila cenený objektív profesionálov aj serióznych fanúšikov. Či už fotografujete digitálnou zrkadlovkou DX, ako je D500, alebo výkonným fotoaparátom FX, ako je D5, AF-S NIKKOR 70-200 mm f/2,8E FL ED VR vás vynesie do vzrušujúcich nových výšin.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 249
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 
zoom iso kontrast white balance nikkor nikon 2.8 2,8 clona shutter vyvazenie bielej
 
Bez ohľadu na to, či snímate šport, akciu, spravodajstvo alebo reportáž, tento objektív formátu FX môže posunúť vašu prácu na novú úroveň.
Rozsah ohniskových vzdialeností 70 – 200 mm (105 – 300 mm, keď objektív použijete so zrkadlovkou Nikon formátu DX) je vhodný pre všetky situácie. Vysoká svetelnosť f/2,8 umožňuje dosiahnuť výnimočný výkon pri slabom svetle a konzistentnú expozíciu v celom rozsahu zoomu. Najkratšia vzdialenosť zaostrenia je pôsobivého 1,1 m a maximálny reprodukčný pomer sa zvýšil z 0,11 na 0,21-násobok. Fotografi pracujúci s obrazovými snímačmi s vysokým rozlíšením a rýchlo snímajúcimi zrkadlovkami Nikon budú pripravení na všetko.

 
Udržte krok s akciou bez zníženia ostrosti. Systém VR od spoločnosti Nikon minimalizuje účinky chvenia fotoaparátu, čo vám umožňuje snímať s časmi uzávierky dlhšími až o 4 expozičné stupne ako bez VR.
Systém VR je navrhnutý na elimináciu rozmazania obrazu následkom chvenia fotoaparátu. Aktivuje sa v okamihu, keď stlačíte tlačidlo spúšte do polovice, a jeho prevádzka je tichá. Režim SPORT poskytuje stabilnejší obraz v hľadáčiku pri snímaní mimoriadne rýchlej akcie alebo pri snímaní objektov, ktoré sa nepravidelne pohybujú. Umožňuje podobnú frekvenciu sériového snímania a oneskorenie expozície, aké možno dosiahnuť pri vypnutej stabilizácii obrazu. Tento objektív dokonca rozpozná, keď sa používa statív, a prispôsobí sa tomu v normálnom režime stabilizácie obrazu aj režime SPORT.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Stvorený na spoluprácu s rýchlymi digitálnymi zrkadlovkami Nikon reaguje rýchlo a presne na zmeny automatického zaostrovania.
Teraz môžete spoľahlivo sledovať rýchlo sa pohybujúce objekty – dokonca aj vtedy, keď sa pohybujú nepravidelne alebo premenlivou rýchlosťou, prípadne sa rýchlo približujú k fotoaparátu. A vylepšené automatické zaostrovanie so sledovaním objektu nie je jediným zdokonalením. Počas rýchleho sériového snímania je mechanizmus elektromagnetickej clony synchronizovaný so spúšťou fotoaparátu na zabezpečenie rýchleho automatického riadenia expozície a konzistencie medzi zábermi. Mechanizmus lamiel clony integrovaný v tubuse objektívu umožňuje plynulé a konzistentné fungovanie aj počas rýchleho sériového snímania. A ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) od spoločnosti Nikon umožňuje ultrarýchle a ultratiché automatické zaostrovanie s možnosťou okamžitého manuálneho doostrenia.
 
 
Poskytuje vynikajúcu ostrosť a kontrast v celom obrazovom poli. V porovnaní s jeho predchodcom je zlepšený výkon od okraja po okraj a znížila sa vinetácia.
Nová optická konštrukcia efektívne potláča aberácie, farebnú vadu a koriguje skreslenie v celom rozsahu zoomu. Zahŕňa šesť prvkov zo skla ED, fluoritový optický prvok a prvok s vysokým indexom lomu (HRI). A antireflexná vrstva Nano Crystal Coat znižuje reflexy a závoj na dosiahnutie čistejších snímok. Vďaka použitiu fluoritového skla nemá ľahká konštrukcia objektívu negatívny vplyv na kvalitu snímky.
 
 
typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 70-200mm
svetelnosť F/2.8
priemer filtra 77mm
obrazový stabilizátor áno
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 22 / 18
zaostrovanie Autofocus, Manuálne
min. zaost. vzdialenosť 1,1 m
slnečná clona HB-78
rozmery 8,85 x 20,25 cm
hmotnosť 1 430 g
Kompatibilita pre Nikon