Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Nikon AF-S Nikkor 28mm f/1.8G + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Profesionálny, širokouhlý objektív Nikon AF-S NIKKOR 28mm F1.8G s pevnou ohniskovou vzdialenosťou a vysokou svetelnosťou f / 1,8. Navrhnutý pre použitie s jednookými zrkadlovkami Nikon formátu FX. Obsahuje vrstvu Nano Crystal Coat pre mimoriadne ostré snímky aj pri nízkom osvetlení. Pýši sa 7lamelová kruhovou clonou pre super jemné vykreslenie obrazov. Jeho mimoriadny optický výkon z neho robí ideálny objektív pre fotografov, ktorí chcú od svojho objektívu nekompromisný výsledok. Objektív Nikon 28mm F1.8G AF-S NIKKOR je vhodný najmä pre "Streeet photography", fotografovanie ľudí v ich prirodzenom prostredí.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€639
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 
Kompaktný širokouhlý objektív formátu FX f/1,8

Vneste dramatickú širokouhlú perspektívu do snímania statických záberov a HD videa. Rýchla maximálna clona objektívu AF-S NIKKOR 28 mm f/1,8G vám umožňuje vytvárať takmer v akomkoľvek svetle – od súmraku do úsvitu, v interiéri alebo vonku – a ponúka vynikajúce ovládanie hĺbky poľa. Exkluzívna vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon takmer eliminuje zdvojenie obrazu a odlesky, ktoré sa vyskytujú pri niektorých širokouhlých objektívoch, čím sa zlepšuje ostrosť a kontrast. Pôsobivý na fotoaparátoch formátu FX aj DX, AF-S NIKKOR 28 mm f/1,8G vyniká krajinkami, architektúrou, skupinovými zábermi, cestovaním a ďalšími.

 

 
 
Úplná kontrola aj pri slabom osvetlení

Rýchla clona f/1,8 so 7-lamelovou zaoblenou clonou
Maximálna clona f/1,8 vám umožňuje tvoriť pri slabom osvetlení, ako je chladná modrá úsvitu alebo teplé pomaranče pri udalostiach v interiéri. Nielenže budú vaše fotografie a HD videá jasnejšie, ale aj váš pohľad cez fotoaparát bude jasnejší pre jemné ladenie a manuálne ovládanie. Clona f/1,8 vám tiež poskytuje pozoruhodné ovládanie hĺbky poľa, takže môžete jemne rozmazať pozadie a upozorniť na svoje objekty. Objektív AF-S NIKKOR 28 mm f/1,8G je vybavený zaoblenou 7-lamelovou clonou, ktorá tento efekt zvyšuje tým, že rozostreným prvkom dodáva prirodzenejší vzhľad.
Portrait of curly haired girl looking at the camera taken with the AF-S NIKKOR 28mm f/1.8G lens.
 
Využite plný potenciál svojho fotoaparátu

Technológie Nikon pre bezkonkurenčný výkon
Skvelý objektív čerpá z fotoaparátu špičkový výkon a AF-S NIKKOR 28 mm f/1,8G nie je výnimkou. Pôsobivý na digitálnych jednookých jednookých zrkadlovkách formátu FX aj DX, obsahuje vylepšenia Nikon pre konzistentný a vynikajúci výkon, a to aj v náročných situáciách pri snímaní. Vrstvy Nano Crystal (N) a Super Integrated (SIC) zlepšujú kontrast a farby a takmer eliminujú duchov a záblesky, dokonca aj pri scénach s protisvetlom. Silent Wave Motor (SWM) poháňa vysokorýchlostné automatické zaostrovanie, ktoré je mimoriadne presné a tiché.
Photo of purple tinted flowers and lily pads on water taken with the AF-S NIKKOR 28mm f/1.8G lens.
 
Zostavte výnimočne rýchly systém prvotriednych šošoviek

Širokouhlý kúsok z novej všestrannej kolekcie objektívov Nikon f/1,8 FX
Spárujte AF-S NIKKOR 28mm f/1,8G s AF-S NIKKOR 50mm f/1,8G a AF-S NIKKOR 85mm f/1,8G pre skutočne výnimočný kompaktný systém objektívov s prvotriednym objektívom. Všetky tri objektívy ponúkajú najnovšie vylepšenia spoločnosti Nikon a vlastnosti optického dizajnu, takže získate konzistentný výkon pri každej ohniskovej vzdialenosti: širokouhlý, štandardný a stredný teleobjektív. Nikdy nebolo jednoduchšie rozšíriť svoje schopnosti a kreativitu.
Nikon's collection of FX f/1.8 prime lenses, including the 28mm, 50mm and 85mm NIKKORs.
typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 28 mm
svetelnosť F / 1.8
priemer filtra 67 mm
obrazový stabilizátor Nie
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 11 / 9
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 25 cm
slnečná clona HB-64
odolnosť voči prachu a vlhkosti -
rozmery 7,3 × 8,05 cm
hmotnosť 330 g
Kompatibilita pre Nikon