Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Nikon AF-S NIKKOR 28 mm f/1,4E ED + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Prvotriedny objektív NIKKOR, ktorý je hodný nosenia vytúženého zlatého prsteňa NIKKOR. AF-S NIKKOR 28 mm f/1,4E ED je dynamom na zachytávanie nádherne bohatých a detailných statických snímok a videosekvencií pri akomkoľvek svetle. Na fotoaparátoch formátu FX dodáva jeho pevná ohnisková vzdialenosť 28 mm vašim záberom prirodzený pocit verný pamäti. Jeho rýchla maximálna clona f/1,4 poskytuje nádhernú hĺbku ostrosti s vynikajúcimi charakteristikami bokeh kedykoľvek počas dňa alebo noci a jeho odolný a agilný dizajn z neho robí pracanta pre tých najvášnivejších fotografov.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 999
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

 

Krása, ako ju vidíte

S 28 mm uhlom záberu je AF-S NIKKOR 28 mm f/1,4E ED dokonalým objektívom na reprodukciu prirodzene obrovských priestorov s hĺbkou presne tak, ako ho vidíte. Kompozície a perspektívy budú vyzerať prirodzene a presne tak, ako ste zamýšľali, vďaka čomu je AF-S NIKKOR 28 mm f/1,4E ED vzrušujúcim objektívom, s ktorým môžete stráviť deň (a noc), zachytávať portréty, krajinu, architektúru a interiéry s vysokým rozlíšením a vynikajúcou kvalitou. definícia.

Photo of a woman leaning on a ladder, shot with the AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED lens

 

Zábery, ktoré ohromujú

Objektív AF-S NIKKOR 28 mm f/1,4E ED poskytuje špičkový výkon digitálnych zrkadloviek Nikon, najmä najnovšej generácie fotoaparátov s vysokým rozlíšením. Očakávajte ohromujúcu ostrosť v celom zábere bez ohľadu na nastavenie clony a minimálne skreslenie. Využite jeho veľký a krásny bokeh na zjemnenie pozadia a zvýraznenie vzťahov medzi popredím a pozadím.

Low light photo of a couple looking at one another, shot with the AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED lens

 

Neochvejná konzistencia

Objektív AF-S NIKKOR 28 mm f/1,4E ED posúva optický dizajn na novú úroveň. Dva členy zo skla ED a tri asférické (AS) členy objektívu bojujú s chromatickou aberáciou a farebným lemovaním pre úžasnú ostrosť a kontrast. Nano Crystal Coat (N) preniká cez duchov a odlesky pre vynikajúcu toleranciu podsvietenia. Očakávajte konzistentné, brilantné fotografie a videá.

Colorful photo shot with the AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED lens

 

Vylepšená spoľahlivosť

Napriek svojmu neuveriteľnému obrazovému výkonu je AF-S NIKKOR 28 mm f/1,4E ED jednoducho nástrojom na realizáciu vašej kreatívnej vízie. S cieľom poskytnúť celoživotné výnimočné fotografie bolo vynaložené maximálne úsilie na zabezpečenie spoľahlivosti a bezstarostnej funkčnosti bez ohľadu na poveternostné podmienky alebo drsné prostredie. Fluórový náter účinne odpudzuje prach a kvapkanie, pričom všetky pohyblivé časti sú utesnené pre ďalšiu ochranu pred poveternostnými vplyvmi. Na zabezpečenie hladkého, vysoko presného zaostrovania s pohodlnou obsluhou bolo ovládanie zaostrovacieho prstenca vylepšené pre optimálny krútiaci moment a použiteľnosť pri ručnom zaostrovaní.

Photo of a landscape with tents in the foreground, shot with the AF-S NIKKOR 28mm f/1.4E ED lens

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 28 mm
svetelnosť f/1,4
priemer filtra 77 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 14/11
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 28 cm
slnečná clona áno HB-83
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 8,3 x 10,05 cm
hmotnosť 645 g
Kompatibilita pre Nikon