Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 13
 

Nikon 80-400mm f/4,5-5,6G ED VR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nikon AF-S NIKKOR 80-400 mm f/4,5-5,6G ED VR je všestranný teleobjektív so zoomom, ktorý zvládne portrétovanie, ako aj diaľkové fotografovanie divokej prírody a akcie. Vďaka najširšiemu rozsahu ohniskových vzdialeností v rade superteleobjektívov so zoomom znižuje počet šošoviek, ktoré musíte nosiť do terénu, rozširuje vaše možnosti snímania z ruky vďaka technológii redukcie vibrácií Nikon (VR). Vytvárajte veľkolepé fotografie a HD videá takmer pri akomkoľvek svetle a takmer z akejkoľvek vzdialenosti.
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 969
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Vysokovýkonný teleobjektív Nikon AF-S Nikkor 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR je určený pre profesionálne použitie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami Nikon so snímačmi formátu FX aj DX. Pri použití s digitálnymi zrkadlovkami so snímačom formátu DX je rozsah jeho ohniskových vzdialeností po prepočte na kinofilm v rozmedzí od 120-600mm pri clone f/4.5-5.6. Vďaka širokému rozsahu ohniskových vzdialeností 80 – 400 mm a vynikajúcej optickej konštrukcii sa tento objektív hodí na zachytávanie rôznych objektov vrátane divočiny, krajiny alebo športu. Systém optickej stabilizácie obrazu VR od spoločnosti Nikon umožňuje zhotovovať zábery s expozičnými časmi uzávierky až o štyri expozičné kroky dlhšími. Vďaka takto výkonnému optickému stabilizátoru je možné zhotovovať ostré fotografie z ruky pri akejkoľvek ohniskovej vzdialenosti, ktorou objektív disponuje. Optická sústava objektívu pozostáva z 20 šošoviek zoradených do 12 skupín. Štyri šošovky sú vyrobené z ED skla (Extreme Dispersion - extrémne nízky rozptyl svetla) a jeden je vyrobený z Super ED skla. Tieto optické členy výrazne obmedzujú výskyt farebnej vady, ktorá sa môže prejaviť pri použití dlhšej ohniskovej vzdialenosti.

 
 
Akýkoľvek predmet. Akákoľvek vzdialenosť.
 
Objektív AF-S NIKKOR 80-400 mm f/4,5-5,6G ED VR pokrýva najširší rozsah ohniskových vzdialeností spomedzi všetkých superteleobjektívov NIKKOR so zoomom. Pri 80 mm je to ideálny stredný teleobjektív na portréty. Vytvárajte úžasné portréty so strednou teleobjektívnou perspektívou a jemne rozmazaným pozadím. So 400 mm je vhodný na fotografovanie divokej prírody a akčnú fotografiu. Pre oslnivé zábery zblízka s makro detailmi sa priblížte už na 5,7 stôp od objektu a priblížte na 400 mm – výsledkom budete ohromení!
 
Two photos of a wild cat, one a close up portrait, the other of the cat's mouth open in a yawn taken with the AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR
 
 
 
Ostré, krásne obrázky pri akomkoľvek svetle
 
Stabilizácia obrazu VR od spoločnosti Nikon s funkciou Tripod Auto Detect. Pri superteleobjektívových ohniskových vzdialenostiach môže aj ten najmenší pohyb fotoaparátu spôsobiť rozmazanie obrazu. Našťastie je AF-S NIKKOR 80-400 mm f/4,5-5,6G ED VR vybavený technológiou redukcie vibrácií Nikon druhej generácie, ktorá zaisťuje, že každá fotografia z ruky a HD video budú ostré ako britva. Stabilizácia obrazu Nikon VR (Vibration Reduction) poskytuje 4 kroky pri snímaní z ruky bez rozmazania, čím zaisťuje výrazne ostrejšie statické snímky a snímanie HD videa.
 
photo of a train silhouetted against an orange sky taken with the AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR lens
 
 
 
Celoživotný skvelý výkon
 
Inovácie spoločnosti Nikon v oblasti optického dizajnu a technológie objektívov ustúpili pozoruhodnej novej triede objektívov NIKKOR. Patrí medzi ne aj AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR. Od jeho Silent Wave Motor (SWM) pre ultrarýchle, ultratiché automatické zaostrovanie až po prvky zo skla s extra nízkym rozptylom (ED) pre maximálny kontrast a minimálne odlesky a duchov, môžete očakávať celoživotný konzistentný brilantný výkon. AF-S NIKKOR 80-400 mm f/4,5-5,6G ED VR je rovnako doma vo fotoaparátoch Nikon formátu DX alebo FX.
 
Photo taken with the AF-S NIKKOR 80-400mm f/4.5-5.6G ED VR of a bullet train in the foreground and mountain in the background