Barion Pixel

Nikon AF-S 50mm f/1,4G + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Základný objektív s vysokou svetelnosťou, kompatibilný so všetkými súčasnými DSLR prístrojmi Nikon vrátane modelov bez zabudovaného pohonu autofokusu a všetkým umožňuje využitie kruhového ultrazvukového elektromotora s tichým chodom a s možnosťou kedykoľvek je potrebné zasiahnuť ručne a upraviť automatické zaostrenie. Poskytuje veľmi kvalitný obraz v celej ploche záberu, a to aj pri použití fotoaparátu s plnoformátovým snímačom.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€409    
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 
Ultra rýchly, úžasne ostrý
Očakávajte vynikajúcu kvalitu obrazu, ostrosť od okraja po okraj a vysoký kontrast s objektívom AF-S NIKKOR 50 mm f/1,4G. Tento vysokokvalitný objektív je vynikajúci na fotografovanie portrétov, všeobecné použitie (zaostruje už na vzdialenosť 1,5 stopy) a nahrávanie videa, vytvára priliehavo ostré snímky a ľahko si poradí so slabým osvetlením. Ak hľadáte ultra rýchly objektív, ktorý vám poskytne štandardný zorný uhol, vynikajúcu reprodukciu farieb a hladké, prirodzené rozostrenie pozadia (bokeh), toto je objektív pre vás.
 
Výnimočné rozostrenie pozadia
Ultra rýchla clona f/1,4 a zaoblená 9-lamelová clona AF-S NIKKOR 50 mm f/1,4G s maximálnou clonou f/1,4 a unikátnou zaoblenou 9-lamelovou membránou Nikon vykresľuje pozoruhodne hladké, prirodzené rozostrenie pozadia (bokeh). Vďaka tomu je ideálnym objektívom na portréty – objekty možno izolovať od ich pozadia a vytvoriť tak dramatickú kompozíciu.
Photo of a model dressed as a pilot in front of an old plane in sepia tone, shot using the AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G lens
 
Všestranný uhol pohľadu
Skvelé pre digitálne zrkadlovky formátu FX a DX Objektív AF-S NIKKOR 50 mm f/1,4G ponúka klasický, „normálny“ (50 mm) uhol záberu pri použití na digitálnej zrkadlovke formátu FX alebo fotoaparáte na 35 mm film. Pri použití na fotoaparáte formátu DX sa však stáva ideálnym portrétnym objektívom, ktorý sa približuje miernej teleobjektívnej perspektíve 75 mm objektívu na DSLR formátu FX alebo 35 mm filmovej kamere. Blízke zaostrenie na 1,5 stopy rozširuje všestrannosť.
Photo of a wedding cake shot using the AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G lens
 
Pohodlná pracovná vzdialenosť
Klasické portréty s klasickým objektívom Objektív AF-S NIKKOR 50 mm f/1,4G umožňuje pohodlnú pracovnú vzdialenosť medzi vami a vaším objektom – vytvára prirodzenejšiu odozvu.
Photo of a woman sitting at a bar, low key, sepia tone, shot with the AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G lens

Fast Normal
Povinná výbava pre profesionálov aj nadšencov Pri použití na FX DSLR sa perspektíva vykreslená 50 mm takmer zhoduje s ľudským okom. Rozmazanie pozadia je prehnané vďaka clone f/1,4. Výsledkom je prirodzený vzhľad objektu na obrázku. Pri použití na DX DSLR funguje 50 mm objektív ako 75 mm portrétový objektív, pričom objekt vypĺňa väčšiu časť záberu.
Photo of a man on a sailboat, at a marina, shot with the AF-S NIKKOR 50mm f/1.4G lens
 
 
Ohnisková vzdialenosť  50
Max.ohnisková vzdialenosť 50 mm
Typ bajonetu Nikon F
Typ objektívu štandardný
Stabilizácia obrazu Nie
Vhod.pre formát snímača APS-C
Min. svetelnosť objektívu 16