Barion Pixel

Nikon AF-S 14-24mm f/2,8G ED + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Vynikajúci vysokosvetelný objektív NIKON 14-24mm f/2.8G ED AF-S, vyrobený špeciálne pre digitálne zrkadlovky. Extrémne širokouhlý objektív s vysokou svetelnosťou a revolučnou optickou konštrukciou. Tento profesionálny Nikon objektív je vybavený antireflexnými vrstvami Nano Crystal Coat pre redukciu závoja a reflexov a poskytuje ostrý obraz od stredu až po okraje obrazového poľa. Rozsah ohniskových vzdialeností 14-24 mm (pri použití formátu DX: 21-36 mm). Ultrazvukový zaostrovací motor (SWM) pre extrémne tiché a rýchle automatické zaostrovanie. Optické sklá ED pre minimalizáciu farebných vád.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 479    
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Renomovaný objektív AF-S NIKKOR 14 – 24 mm f/2,8G ED prináša výnimočnú ostrosť a pokrytie. Tento objektív bol pri uvedení prvý svojho druhu a aj dnes si udržiava náskok.

 Výnimočné snímky, výnimočný objektív

 

Tento ultraširokouhlý objektív vytvoril vlastnú triedu a prináša neuveriteľnú ostrosť, kontrast a farby – či už snímate fotografie alebo filmy. Vďaka ultraširokému rozsahu ohnísk 14 – 24 mm a konštantnej svetelnosti f/2,8 tento objektív prináša bezkonkurenčný výkon. Tento objektív je prvou voľbou mnohých profesionálov pri snímaní reportáže, krajiny, architektúry, interiérov, a dokonca aj portrétov zblízka. Môžete od neho očakávať výnimočné výsledky aj pri snímaní v dostupnom svetle.

 

Bezkonkurenčný výkon
 

Využite výhody vysokého rozlíšenia a ostrosti až po okraj snímky, ktorá dokáže prekonať ostrosť ekvivalentných ultraširokouhlých objektívov s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Skreslenie je na taký extrémne širokouhlý objektív so zoomom pozoruhodne minimalizované. Dva prvky zo skla ED a tri asférické šošovky prakticky eliminujú komu a iné typy aberácií – aj keď snímate s plne otvorenou clonou. Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon potláča reflexy a závoj, dokonca aj pri snímaní objektov v protisvetle.

 

Vynikajúca kontrola
 

Fenomenálna presnosť a rýchle zaostrovanie. Všetko, čo očakávate a ešte viac. Exkluzívny ultrazvukový zaostrovací motor od spoločnosti Nikon a technológia vnútorného zaostrovania umožňujú presné a rýchle automatické zaostrovanie a super tichú prevádzku. Režim zaostrenia M/A umožňuje aktivovať manuálne zaostrovanie jednoduchým otočením zaostrovacieho prstenca.

 

Stvorený tak, aby odolal času
 

Odolná konštrukcia a odolnosť proti prachu a vlhkosti na profesionálnej úrovni umožňujú objektívu zvládnuť aj najnáročnejšie podmienky.

To je odolný objektív s kovovým bajonetom. Gumené tesnenie chráni pred prachom a vlhkosťou. Vstavaná slnečná clona chráni predný konvexný prvok objektívu.

 

Ohnisková vzdialenosť

14 – 24 mm

Svetelnosť objektívu

f/2,8

Najvyššie clonové číslo

f/22

Konštrukcia objektívu

14 prvkov v 11 skupinách (s dvoma optickými prvkami zo skla ED, troma asférickými šošovkami a jednou antireflexnou vrstvou Nano Crystal Coat)

Obrazový uhol

114° – 84° (90° – 61° s fotoaparátom formátu DX)

Najkratšia zaostriteľná vzdialenosť

0,28 m (s ohniskovou vzdialenosťou 18 – 24 mm)

Maximálny reprodukčný pomer

1/6,7

Počet lamiel clony

9 (kruhová)

Priemer filtrového závitu

Priemer × dĺžka (od bajonetu objektívu)

Približne 98 × 131,5 mm

Hmotnosť

Približne 1 000 g

Dodávané príslušenstvo

Polomäkké puzdro CL-M3

  •