Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Nikon AF-S 14-24mm f/2,8G ED + VIP SERVIS 3 ROKY + mikrovláknová utierka + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Profesionálny ultraširokouhlý objektív so zoomom, vybavený nanokryštálovým povlakom Nano Crystal Coat na zníženie odleskov a závojov, s prelomovým optickým dizajnom a veľkou clonou. Vyznačuje sa dokonalou ostrosťou v celom zábere, oveľa lepšou ako u porovnateľných objektívov s pevnou ohniskovou vzdialenosťou.

 

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 599
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Vtedy revolučný. Dnes legendárny.

 

 

 
 
  
Výnimočné snímky, výnimočný objektív
 
Tento ultraširokouhlý objektív vytvoril vlastnú triedu a prináša neuveriteľnú ostrosť, kontrast a farby – či už snímate fotografie alebo filmy. Vďaka ultraširokému rozsahu ohnísk 14 – 24 mm a konštantnej svetelnosti f/2,8 tento objektív prináša bezkonkurenčný výkon. Tento objektív je prvou voľbou mnohých profesionálov pri snímaní reportáže, krajiny, architektúry, interiérov, a dokonca aj portrétov zblízka. Môžete od neho očakávať výnimočné výsledky aj pri snímaní v dostupnom svetle.
 

 

 
Bezkonkurenčný výkon
 
Využite výhody vysokého rozlíšenia a ostrosti až po okraj snímky, ktorá dokáže prekonať ostrosť ekvivalentných ultraširokouhlých objektívov s pevnou ohniskovou vzdialenosťou. Skreslenie je na taký extrémne širokouhlý objektív so zoomom pozoruhodne minimalizované. Dva prvky zo skla ED a tri asférické šošovky prakticky eliminujú komu a iné typy aberácií – aj keď snímate s plne otvorenou clonou. Antireflexná vrstva Nano Crystal Coat od spoločnosti Nikon potláča reflexy a závoj, dokonca aj pri snímaní objektov v protisvetle.
 

 

 
Vynikajúca kontrola
 
Fenomenálna presnosť a rýchle zaostrovanie. Všetko, čo očakávate a ešte viac. Exkluzívny ultrazvukový zaostrovací motor od spoločnosti Nikon a technológia vnútorného zaostrovania umožňujú presné a rýchle automatické zaostrovanie a super tichú prevádzku. Režim zaostrenia M/A umožňuje aktivovať manuálne zaostrovanie jednoduchým otočením zaostrovacieho prstenca.
 
 

 

 
Stvorený tak, aby odolal času
 
Odolná konštrukcia a odolnosť proti prachu a vlhkosti na profesionálnej úrovni umožňujú objektívu zvládnuť aj najnáročnejšie podmienky.
To je odolný objektív s kovovým bajonetom. Gumené tesnenie chráni pred prachom a vlhkosťou. Vstavaná slnečná clona chráni predný konvexný prvok objektívu.
 

 

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 14 - 24 mm
svetelnosť F / 2.8
priemer filtra -
obrazový stabilizátor Nie
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 14 / 11
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 28 cm
slnečná clona Vstavaná
odolnosť voči prachu a vlhkosti -
rozmery 9.8 × 13,15 cm
hmotnosť 1 000 g
Kompatibilita pre Nikon