Aj v tejto ťažkej sitácii fungujeme ďalej. Máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. Prajeme pevné zdravie každému z vás!  

Nikon AF DC-Nikkor 135mm f/2 + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Svetelný stredneý teleobjektív s premennou neostrosťou (Defocus-image Control). Vysoká sveteľnosť pre fotografovanie za nízkej hladiny osvetlenia. Kruhový otvor clony pre prirodzenejšie pôsobiace neostré plochy snímku. Zaostrovanie zadným členom (RF) pre rýchle zaostrenie

Dostupnosť asi 7-8 dní
€1 079    
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

RF (Rear Focus) zadné zaostrovanie:

V systéme zadného ostrenia (RF) sú všetky šošovky objektívu rozdelené do osobitných zoskupení, pričom pri zaostrovaní sa pohybuje iba zadné zoskupenie. To umožňuje plynulejšiu a rýchlejšiu prácu autofokusu. AF objektivy DC-Nikkor - jedinečný objektívy pre jedinečné portréty.

IF: (Internal Focus) vnútorné zaostrovanie:

Predstavte si, že by ste mohli zaostriť objektív, bez toho aby zmenil veľkosť. Práve to umožňuje IF technológie Nikonu. Všetok optický pohyb je obmedzený na vnútornú časť nevysúvacieho tubusu objektívu, čo umožňuje kompaktnejšie a ľahšie konštrukcie aj zaostrovanie na kratšiu vzdialenosť. Použitie menšieho a ľahšieho zoskupenia šošoviek navyše zabezpečuje rýchlejšie ostenie.

Všetky AF Nikkor sú vybavené zabudovaným mikropočítačom, ten však pri objektívu typu D ponúka ešte niečo naviac. Tieto objektívy totiž dokážu odovzdať informáciu o vzdialenosti objektu od aparátu do tela AF aparátu Nikon, čo umožňujú takéto pokročilé techniky, akými sú 3D matricové meranie alebo meranie multisenzorom 3D vyvažovaný doplnkový záblesk.

Vylepšením niekoľkovrstvového poťahu "NIC" (Nikon Integrated Coating) je Nikon super-integrovaný poťah, ktorý spĺňa celý rad požiadaviek, vrátane zníženej odrážavosti v širšom rozsahu vlnovej dĺžky a mimoriadnj vyváženosti a reprodukcie farieb. Nikon super-integrovaný poťah je obzvlášť účinný u objektívov s veľkým počtom prvkov, ako sú napríklad Zoom-Nikkor. Proces viacvrstvového poťahovania je tiež vždy prispôsobený konštrukcii konkrétneho objektívu.