Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Nikon AF-S Nikkor 24-70mm f/2.8G ED + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Tento objektív, chválený pre svoju spoľahlivosť a celkovú kvalitu obrazu, je dlhodobo obľúbeným objektívom vášnivých profesionálov. S rýchlou pevnou clonou f/2,8 v rozsahu 24–70 mm zoomu poskytuje tento objektív jemné rozlíšenie a prirodzené zobrazenie. Vrstva Nano Crystal Coat pomáha účinne redukovať efekty závojov a odleskov pri ostrom osvetlení pre väčšiu čistotu obrazu. Jeho vnútorné zaostrovanie (IF) poskytuje rýchle a tiché automatické zaostrovanie bez zmeny dĺžky objektívu, takže môžete zachovať objekt na pracovnú vzdialenosť v celom rozsahu zaostrenia.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 899
   
Značka Nikon
Webová stránka značky nikon.sk
Kategória pre Nikon
Záruka 2 roky
 

Obľúbený

 

 

Rýchly. Všestranný. Výnimočný.

Objektív AF-S NIKKOR 24-70 mm f/2,8G ED poskytuje rýchle, širokouhlé až stredné teleobjektívové priblíženie a je optimalizovaný pre ostrosť od okraja po okraj na digitálnych jednookých zrkadlovkách Nikon FX a DX. Jeho rýchla pevná clona f/2,8 umožňuje výnimočný výkon pri slabom osvetlení a konzistentnú expozíciu v celom rozsahu zoomu. Vylepšené optické vzorce vytvárajú výnimočnú ostrosť, kontrast a farby a poskytujú vynikajúcu integritu obrazu a videa.

Odolný, spoľahlivý a pozoruhodný

Pre tých, ktorí požadujú spoľahlivý výkon v náročných prostrediach, je určený objektív AF-S NIKKOR 24–70 mm f/2,8G ED. Jeho robustná konštrukcia zahŕňa profesionálnu odolnosť proti prachu a vlhkosti. Tri sklenené prvky s extra nízkym rozptylom (ED) a asférické prvky šošovky Precision Glass Mold (PGM) kontrolujú chromatické aberácie a zároveň zlepšujú ostrosť a kontrast, dokonca aj pri nastavení najširšej clony; a Silent Wave Motor (SWM) od spoločnosti Nikon umožňuje ultra vysokorýchlostné automatické zaostrovanie s dokonalou presnosťou a mimoriadne tichým chodom.

  • Štandardný zoom je určený pre fotoaparáty s bajonetom F formátu FX, dá sa však použiť aj s modelmi DX, kde poskytuje ekvivalentný rozsah ohniskovej vzdialenosti 36 – 105 mm.
  • Jasná konštantná maximálna clona f/2,8 poskytuje konzistentné osvetlenie v celom rozsahu zoomu a tiež poskytuje väčšiu kontrolu nad hĺbkou ostrosti pre izoláciu objektov a prácu s technikami selektívneho zaostrovania
  • Tri asférické prvky sa používajú na zníženie sférických aberácií a skreslení, aby sa dosiahli ostré snímky s presným vykreslením.
  • Tri prvky s extra nízkym rozptylom výrazne redukujú farebné lemovanie a chromatické aberácie, aby sa dosiahla väčšia čistota a presnosť farieb.
  • Nano Crystal Coat aj Super Integrated Coat boli aplikované na jednotlivé prvky na potlačenie vnútorných odrazov, odleskov a duchov pre lepší kontrast a presnosť farieb pri práci v silných svetelných podmienkach.
  • Silent Wave Motor poskytuje rýchle, tiché a presné automatické zaostrovanie spolu s trvalým manuálnym zaostrovaním. Použitý je aj dizajn vnútorného zaostrovania, kde sa počas zaostrovania pohybujú iba vnútorné skupiny šošoviek, aby sa zachovala celková dĺžka šošovky počas používania a podporila sa vyššia rýchlosť zaostrovania.
  • Zaoblená clona s deviatimi lamelami podporuje príjemnú kvalitu rozostrenia, ktorá prospieva využívaniu techník malej hĺbky ostrosti.

  

typ objektívu zoom objektív
ohnisková vzdialenosť 24 - 70 mm
svetelnosť F / 2.8
priemer filtra 82mm
obrazový stabilizátor Ano
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 20 / 16
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 38 cm
slnečná clona HB-74
odolnosť voči prachu a vlhkosti Ano
rozmery 8,8 x 15,45 m
hmotnosť 1070 g
Kompatibilita pre Nikon