Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Fujifilm XF 80mm f/2.8 R LM OIS WR Macro + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Fujifilm XF 80 mm f / 2,8 R LM OIS WR Macro je typický objektív pre makrofotografiu s pomerom reprodukcie 1:1. Ohnisková vzdialenosť 80 mm používaná v APS-C fotoaparátoch je tiež skvelým riešením pre fotografovanie portrétov alebo indoorových športov. Zabudovaná stabilizácia umožňuje ľubovoľné snímanie „z ruky“ a plynulé filmovanie, čo ocenia milovníci makrofotografie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 229
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 3 roky
 

Priblížte sa svojmu príbehu

 


Kombinácia detailu a vzdialenosti
Vytváranie úžasných makrosnímok si vyžaduje hlboké pochopenie jemnej rovnováhy medzi príliš blízko a príliš ďaleko. Vďaka efektívnej ohniskovej vzdialenosti 122 mm * uľahčuje XF80mmF2.8 kompozíciu dokonalej kompozície bez ovplyvnenia scény pred vami. Pre ešte väčší dosah môžete pripojiť aj telekonvertor XF1.4X TC WR alebo XF2X TC WR. To znamená, že odpočívajúce motýle môžu nerušene ležať a jemný mráz môže zostať nedotknutý, kým sa vy sústredíte na vytváranie niečoho krásneho.

Pokročilý optický dizajn
Konštrukciu objektívu tvorí 16 šošoviek usporiadaných do 12 skupín. Použité optické riešenia zahŕňajú jednu asférickú šošovku, jednu Super ED s veľmi nízkou disperziou a tri ED s nízkou disperziou. Táto optická konštrukcia umožnila minimalizovať chromatickú a sférickú aberáciu, vďaka čomu sú fotografie plné detailov a rozostrené miesta sú jemne poškriabané. Predný prvok šošovky je potiahnutý fluórom, ktorý chráni šošovku pred prachom a hromadením vody.

 

Pokročilé technológie AF
Objektív XF80mm je vybavený dvoma modernými technológiami ovplyvňujúcimi činnosť AF. O rýchle a tiché zaostrovanie je zodpovedný lineárny motor, ktorý je obzvlášť dôležitý pri fotografovaní hmyzu.Fujifilm 80mm f2.8 for hire

Floating Focus System
Systém hladkého zaostrovania, rozdeľuje šošovky v závislosti od vzdialenosti zaostrenia na dve skupiny a každú z nich posúva samostatne, čím skracuje čas zaostrenia a zároveň eliminuje možnosť vzniku optických chýb.Fujifilm 80mm f2.8 for hire
 
Ball Slide System 
Systém založený na použití keramických guľôčok zodpovedných za pohyb šošoviek. Toto riešenie eliminuje možnosť otáčania šošoviek vo vzťahu k sebe, čo umožňuje získať ostrý obraz bez optických defektov v celom zábere.Foto tomada con Fujifilm XF 80 mm f/2.8 R LM OIS WR Macro 1001070951

 

Neobmedzené možnosti
Keď začnete objavovať makrofotografiu s XF80mmF2,8, nebudete chcieť prestať. To je dôvod, prečo bol tento objektív navrhnutý tak, aby bol odolný voči poveternostným vplyvom a fungoval pri teplotách až 14 ° F (-10 ° C). Výhodou je tiež fluórová vrstva na prednom prvku, ktorá odpudzuje vodu a nečistoty. To znamená, že či už ide o kvapku dažďa, ktorá dopadá na zem, alebo snehovú vločku usadzujúcu sa na liste, XF80mmF2.8 sa postaví proti živlom, aby vám pomohol urobiť z tých najmenších momentov vaše najväčšie triumfy.

Zabudovaná stabilizácia obrazu
Využitie stabilizácie obrazu v objektíve je užitočné pri snímaní aj filmovaní. Počas snímania umožňuje stabilizácia predĺžiť expozíciu až o 5 hodnôt EV (podľa normy CIPA). To znamená, že je možné predĺžiť expozičný čas bez rozmazania až 32x. V režime videosekvencií vám stabilizácia pomáha zaznamenávať plynulé snímky bez chvenia.
No photo description available.
 
Šikovný dizajn
Konštrukcia objektívu je uzavretá v pevnom, kovovom obale. Zaostrovacie krúžky a clony boli špeciálne profilované pre pohodlné používanie aj v rukaviciach. Objektív váži 750 gramov a jeho rozmery sú 80x130 mm, vďaka čomu sa dokonale hodí k rozmerom pokročilých bezzrkadloviek FujiFilm X.
 
typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 80 mm
svetelnosť f / 2,8
priemer filtra 62mm
obrazový stabilizátor OIS
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 16 / 12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 25 cm
slnečná clona áno
rozmery 80 x 130 mm
hmotnosť 750 g
Kompatibilita pre Fujifilm