Barion Pixel

Fujifilm XF 80mm f/2.8 R LM OIS WR Macro + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Svetelný makroobjektív s pevným ohniskom vhodný na fotografovanie kvetov a zvierat v teréne. Má dobrú pozíciu na využitie vysokého rozlíšenia snímača systému X, pre ktorý je navrhnutý. Doménou je preto pokročilý optický systém s mnohými prvkami na elimináciu akýchkoľvek aberácií, optická stabilizácia obrazu a rýchle a tiché zaostrovanie. Vďaka svojej prepracovanej konštrukcii je objektív odolný voči vode a prachu a možno ho spoľahlivo používať pri teplotách do -10 °C.

Dostupnosť 6-10 prac. dní
€1 249    
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 3 roky
 

Vlastnosti :

 

Prvý makroobjektív  X Série so zväčšením 1,0x 

Vysoká svetelnosť f2,8 pre fotografovanie v najnáročnejších podmienkach

Špičková ostrosť v mieste zaostrenia a nádherné rozostrenie pozadia dodávajú záberom skutočný tretí rozmer

 

 

Kombinujte tento objektív s unikátnou filmovou simuláciou Fujifilm, ako je napríklad Velvia, pre skutočne úžasné farebné podanie záberov.

Rýchle, tiché a presné zaostrovanie pomocou lineárneho motora

Ideálny objektív pre fotografovanie portrétov, prírody, makrozáberov kvetín a rôznych živočíchov

Fujinon 80mm je odolný voči poveternostným podmienkam a prachu a dokáže fungovať v teplotách do –10°C

 

FUJINON XF80mmF2.8 R LM OIS WR Macro Lens ponúka fokálnu vzdialenosť ekvivalentnú 122 mm (na 35 mm formáte), maximálnu clonu F2,8 a 1.0x faktor zväčšenia, ako prvý objektív v rade X Tento objektív je vďaka vysokému rozlíšeniu, rýchlemu zaostreniu a svojmu bokehu ideálny na fotografovanie kvetov a prírody.

Použite tento objektív s jedinečnými simuláciami filmov v našich aparátoch ako napríklad Velvia, a docieľte skutočne skvostné zábery.

Tento objektív umožňuje fotografovanie z ruky vďaka systému optickej stabilizácie obrazu, ktorý potláča nežiadúce rozmazanie záberov*. Objektív je vybavený rýchlym a tichým systémom automatického zaostrovania za použitia lineárnych motorov.

Vonkajší vzhľad je luxusný, no robustný, a poskytuje pocit prémiového výrobku. Clona a zaostrovacie krúžky boli navrhnuté tak, aby boli pohodlné a jednoducho sa používali.

Objektív je odolný voči poveternostným podmienkam a prachu a dokáže fungovať v teplotách do –10°C, takže je vhodný na používanie pri fotografovaní v rôznych exteriérových podmienkach. Na predný prvok objektívu je nanesená fluórová vrstva, ktorá odpudzuje vodu a nečistoty a ešte viac zlepšuje spoľahlivosť objektívu.

  

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 80 mm
svetelnosť f / 2,8
priemer filtra 62mm
obrazový stabilizátor OIS
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 16 / 12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 25 cm
slnečná clona áno
rozmery 80 x 130 mm
hmotnosť 750 g
Kompatibilita pre Fujifilm