Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Fujifilm XF 56mm f/1,2 R + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Špičkový, vysokosvetelný, portrétny objektív Fujinon XF 56mm f/1.2 R je určený pre APS-C formát X-Trans CMOS snímačov systémových fotoaparátov rady Finepix X. Objektív disponuje po prepočte na kinofilm 85mm ohniskovou vzdialenosťou a mimoriadnou svetelnosťou f/1.2. Vďaka čomu je ideálnym nástrojom pre portrétnych a štúdiových fotografov.

 

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€839
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Model XF 56 mm f/1,2 R od spoločnosti FUJIFILM, ktorý je ideálny na portrétovanie, je 85 mm ekvivalentný prvotriedny fotoaparát, ktorý sa vyznačuje mimoriadne rýchlou maximálnou clonou f/1,2 na izoláciu objektov a prácu v podmienkach so slabým osvetlením. Optická konštrukcia využíva asférické prvky aj prvky s extra nízkym rozptylom, ktoré pomáhajú znižovať rôzne aberácie, farebné lemovanie a skreslenie, aby sa dosiahla vysoká ostrosť a čistota. Povrchová vrstva Super EBC sa používa aj na zníženie odleskov a duchov pre lepší kontrast a presnosť farieb pri jasnom a protisvetle. Okrem toho je tento objektív vybavený aj vnútorným zaostrovacím mechanizmom pre rýchle zaostrovanie spolu so zaoblenou sedemlamelovou membránou, ktorá vytvára príjemnú kvalitu bokeh.

Prvotriedny objektív na výšku je navrhnutý pre bezzrkadlové fotoaparáty Fujifilm X-mount formátu APS-C a poskytuje ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 85 mm.

 

Mimoriadne jasná maximálna clona f/1,2 vyniká pri slabom osvetlení a ponúka tiež pozoruhodnú kontrolu nad hĺbkou ostrosti pri použití techník selektívneho zaostrovania.

Jeden obojstranný asférický prvok obmedzuje skreslenie a sférickú aberáciu, aby sa dosiahla väčšia ostrosť a presné vykreslenie.

Dva prvky s extra nízkym rozptylom redukujú farebné lemovanie a chromatické aberácie, aby poskytli väčšiu jasnosť a presnosť farieb.

Povrchová vrstva Super EBC bola aplikovaná na jednotlivé prvky, aby sa znížilo odlesky objektívu a duchovia pre lepší kontrast a vernosť farieb pri práci v silných svetelných podmienkach.

Konštrukcia interného zaostrovania poskytuje rýchly a tichý výkon automatického zaostrovania, ktorý je prínosom pre fotografie aj video aplikácie.

Zaoblená sedemlamelová clona prispieva k príjemnej kvalite rozostreného obrazu, čo je prínosom pre použitie techník selektívneho zaostrovania a malej hĺbky ostrosti.

 

Kategória: Objektívy s pevným ohniskom Fujifilm
Hmotnosť: 0.405 kg
Zorný uhol: Základné
Bajonet:  Fujifilm X
Vhodný pre formát snímača: APS-C
Svetelnosť: f/1.2
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Ostrenie: MM