Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 6
 

Fujifilm XF 35mm f/1,4 R + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Objektív Fujifilm XF35mm f/1.4 s pevnou ohniskovou vzdialenosťou umožňuje zhotovovať nádherné fotky krajiny, portrétov a rôznych objektov. Je ideálny pre celý rad foto techník a vďaka nízkemu clonovému číslu f1.4 pre fotografovanie za horších svetelných podmienok.
Kolekcia objektívov prémiovej kvality je kompatibilná so systémovými fotoaparátmi radu X.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€559
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

srdce všetkých objektívov XF, predstavuje filozofiu, ktorú všetci zdieľajú, a očarí každého, kto má to potešenie používať ho.

 

 

Harmónia optiky a filozofie

Tento objektív je navrhnutý tak, aby ponúkal vylepšené úrovne jemnosti pridaním väčšej textúry a hĺbky do obrázkov. Napriek všetkým obmedzeniam optiky sa tomuto objektívu podarilo zladiť rozlíšenie, rozostrenie a aberáciu a je známy svojim jedinečným „vzhľadom“.
 
 
 
 
Prevezmite kontrolu pri snímaní

Zmeňte nastavenia fotoaparátu a pravou rukou stlačte tlačidlo spúšte a ľavou rukou nastavte krúžok clony a zaostrovací krúžok. Čísla na fotoaparáte a čísla vyryté na objektíve vám poskytujú jedinečný hmatový pocit z ovládania fotoaparátu, aj keď je napájanie vypnuté. Tento spôsob ovládania fotoaparátu a objektívu vám dáva skutočnú radosť a uspokojenie z fotografovania.
 
 
 
 
Jednoduchosť v celej svojej kráse

XF35mmF1.4 R pohybuje všetkými skupinami šošoviek súčasne, je to najjednoduchší a najlepší spôsob, ako zabezpečiť najlepšiu kvalitu obrazu. Použitím tejto metódy objektív dosahuje vynikajúce výsledky od stredu po okraje a krémový bokeh, ktorý je jednotný aj pri snímaní blízkych objektov alebo objektov na diaľku.
 
 
 Min ohnisková vzdialenosť 35 mm
Min. Svetelnosť objektivu 1.4
Typ Fujifilm X
Veľkosť snímača Fullframe
Typ objektívu základný objektív, portrétový objektív, s pevným ohniskom
Výbava automatické ostrenie, utesnený proti prachu a vlhkosti
Priemer závitu na filter 52 mm
Farba čierna