Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Fujifilm XF 23mm f/1,4 R + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Fujifilm XF 23 mm f/1,4 R je ideálny na každodenné fotografovanie a je 23 mm širokouhlý objektív, ktorý poskytuje ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 35 mm. Tento objektív má rýchlu maximálnu clonu f/1,4, je užitočný pri slabom osvetlení a je schopný vytvoriť malú hĺbku ostrosti.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€819
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

PRÉMIOVÝ ŠIROKOUHLÝ OBJEKTÍV


Špičkový širokouhlý objektív navrhnutý tak, aby maximalizoval výkon snímača Fujifilm X-Trans CMOS pre najvyššiu kvalitu obrazu. S ohniskovou vzdialenosťou ekvivalentnou 35 mm*1 je objektív vhodný pre širokú škálu aplikácií vrátane portrétov a krajiniek, ako aj všeobecnejšie fotografie. Rýchla maximálna clona F1,4 vám umožňuje snímať z ruky pri slabom osvetlení, kde by objektívy so zoomom spôsobovali chvenie fotoaparátu, a navyše vytvára nádherný bokeh pre umelecké snímky. Skreslenie objektívu bolo znížené na absolútne minimum použitím iba optickej, a nie digitálnej korekcie, čím sa dosiahla najvyššia možná kvalita obrazu. Zaoblená sedemlamelová membrána zaisťuje hladký bokeh aj pri fotografovaní portrétov alebo produktov pri strednej clone, aby sa zachovala primeraná hĺbka ostrosti.

 
 
Zachyťte profesionálne širokouhlé zábery
 

Tento objektív, ktorý je navrhnutý tak, aby maximalizoval výkon snímača X-Trans CMOS od Fujifilm pre najvyššiu kvalitu obrazu, v spojení s fotoaparátom Fujifilm vytvára zábery na profesionálnej úrovni. 23 mm širokouhlý objektív s ekvivalentnou ohniskovou vzdialenosťou 35 mm je skvelý v každodenných situáciách, od krajiniek a portrétov až po cestovanie a udalosti.

 

Zvládnite slabé svetelné podmienky

Rýchla maximálna clona f/1,4 vám umožňuje fotografovať z ruky aj pri slabom osvetlení. Iné objektívy so zoomom by za normálnych okolností spôsobili chvenie fotoaparátu, ale Fujifilm XF dokáže pri slabom osvetlení zaostriť presne bez toho, aby došlo k rozmazaniu. Strieľajte za súmraku, za úsvitu, pri umelom svetle alebo sviečkach s istotou.

 

Väčšia kontrola ohniska

Tento objektív má vysokú rýchlosť, ktorá vám dáva väčšiu kontrolu nad selektívnym zaostrovaním, aby ste na svojich záberoch zachytili presné detaily, ktoré chcete. Vytvorením malej hĺbky ostrosti aj pri slabom osvetlení vznikajú kreatívne zábery, ktoré zostanú jasné a zaostrené. Tento objektív má vnútorný zaostrovací mechanizmus, ktorý využíva 1 skupinu pozostávajúcu z 3 prvkov plus asférický prvok, ktorý pokrýva celú dĺžku šošovky.

 

Vytvorte jemný, zaoblený bokeh

Zaoblená 7-lamelová membrána vytvára nádherný bokeh, ktorý je nádherný na portrétoch, pouličnej fotografii a vonku v prírode. Dosiahnuť tento jemný rozmazaný efekt nebude ťažké ani pri strednej hĺbke ostrosti. Vaše zábery sa posunú na vyššiu úroveň pre profesionálny pocit, ktorý dokonale zachytí náladu.

 

Ostrejšie obrázky bez skreslenia

Tento objektív je vybavený asférickým prvkom, ktorý je schopný korigovať skreslenie a sférickú aberáciu, aby sa zabezpečila vysoká kvalita obrazu. Systém objektívov Fujifilm XF využíva tento typ objektívu na vytváranie vysokokvalitných obrázkov, pričom je stále kompaktný a ľahký. Vrstva elektrónového lúča (EBC) na povrchu šošovky znižuje nežiaduce odlesky a zábleskov, ktoré vytvárajú rušivé vplyvy na vašich snímkach. Použitie optickej namiesto digitálnej korekcie poskytuje najvyššiu možnú kvalitu obrazu.

Západ v bodláčí

 

Rýchle a tiché automatické zaostrovanie

Vybavený jednosmerným bezdrôtovým AF motorom s vysokým krútiacim momentom, bude ľahké dosiahnuť presnosť pri zaostrovaní na váš objekt. Pri snímaní nevytvára takmer žiadny hluk, takže budete môcť byť diskrétni. Či už ste v prírode alebo natáčate udalosť, môžete s istotou zachytiť všetky momenty presne a bez šumu.

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 23 mm
svetelnosť F / 1.4
priemer filtra 62 mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 7
konštrukcia-prvky / skupiny 11 / 8
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 28 cm
slnečná clona áno
rozmery 7.2 x 6.3 cm
hmotnosť 301 g
Kompatibilita pre FujiFilm
Hmotnosť balenia 0,550 kg