Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 8
 

Fujifilm XF 18-120mm f/4 LM PZ WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Tento kompaktný, ľahký a všestranný objektív je vyrobený na mieru pre profesionálov a nadšencov pohybovej produkcie. XF18-120mmF4 LM PZ WR je vybavený variabilným výkonným zoomom, plynulým manuálnym zaostrovaním a plynulým nastavením clony, aby sa zabezpečilo bezproblémové nahrávanie.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€849
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

 pohyblivé spomienky

 

 

Vyrobený pre pohyb

S 35 mm rozsahom zoomu ekvivalentným 27 – 183 mm, blízkou zaostrovacou vzdialenosťou 60 cm (23,6 palca) v celom rozsahu a takmer tichým ovládaním zoomu a zaostrovania je XF18-120mmF4 LM PZ WR ideálny pre širokú škálu aplikácií na produkciu pohybu. Tie sa rozšíria ešte ďalej, ak vezmeme do úvahy dýchanie objektívu s minimálnym zaostrením, plynulé ovládanie clony a konštantnú clonu F4. Potiahnite zaostrenie, vykonajte presné úpravy clony alebo zmeňte ohniskovú vzdialenosť bez toho, aby ste spôsobili akékoľvek viditeľné rozptýlenie zaznamenaného záznamu.

 

Dokonale vyvážený

Objektívy so zoomom sa zriedka používajú s kardanovými stabilizačnými zariadeniami, pretože zmena ohniskovej vzdialenosti objektívu môže ovplyvniť jeho ťažisko. To má zase vplyv na vyváženie objektívu na stabilizačnom zariadení. Vďaka kompaktným rozmerom a vnútornému zoomovaciemu mechanizmu je však XF18-120mmF4 LM PZ WR ideálnym riešením pre použitie s gimbalom, pretože jeho fyzická dĺžka sa pri zmene nastavenia zoomu nemení. Výsledkom sú rôzne kreatívne možnosti, pričom je k fotoaparátu pripevnený iba jeden objektív.

 

Prevezmite kontrolu

Bežný zaostrovací krúžok poskytuje manuálne ovládanie zaostrenia, zatiaľ čo nová inovatívna páčka zoomu ponúka variabilnú rýchlosť zoomu. Dve užívateľské funkčné tlačidlá medzitým umožňujú prednastaviť konštantnú rýchlosť priblíženia, ohniskovú vzdialenosť alebo zaostrovací bod. Plynulé úpravy clony podčiarkujú technické detaily XF18-120 mm, ktoré poskytujú každému rozprávačovi absolútnu kontrolu nad každou časťou jeho obrazu.

 

Film v akomkoľvek stave

XF18-120mmF4 LM PZ WR bude vždy pripravený na nečakané kreatívne chvíle vďaka svojmu dizajnu odolnému voči poveternostným vplyvom a predným a zadným prvkom potiahnutým fluórom, ktoré sú navrhnuté tak, aby odpudzovali prach a vlhkosť z povrchu šošoviek a uľahčili ich čistenie. Filmujte s istotou vo vlhkom alebo prašnom prostredí, pri teplotách až -10 °C a sústreďte sa na vytvorenie nového majstrovského diela.

 

Kategória: Objektívy zoomové Fujifilm
Hmotnosť: 0.46 kg
Zorný uhol: ZákladnéTeleobjektív
Bajonet:  Fujifilm X
Vhodný pre formát snímača: APS-C
Svetelnosť: f/4.0
Art Lens: Nie
Optický stabilizátor:  Nie
Makro režim: Nie
Priemer filtra: 72 mm
Počet lamiel clony: 7
Maximálna clona: f/22
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 60 cm
Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť: 27 - 183
Crop faktor: 1,5 x
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno
Konštrukcia objektívu: 15 členov / 12 skupín