Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 7
 

Fujifilm XF 10-24mm f/4 R OIS + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Objektív Fujifilm XF 10-24 mm f/4 R OIS je širokouhlý zoom poskytujúci 35 mm ekvivalentný rozsah ohniskovej vzdialenosti 15-36 mm pri použití s ​​bezzrkadlovými digitálnymi fotoaparátmi Fujifilm veľkosti APS-C. Konštantná maximálna clona f/4 udržuje konzistentné osvetlenie v celom rozsahu zoomu a systém optickej stabilizácie obrazu pomáha minimalizovať prejavy chvenia fotoaparátu pri práci s dlhšími rýchlosťami uzávierky. Vnútorný systém zaostrovania a použitie krokového AF motorčeka zaisťujú tiché, plynulé a presné možnosti zaostrovania, ktoré sú ideálne pre statické aj video aplikácie. 

Dostupnosť Skladom
€899
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

 

 

 • Širokouhlý objektív so zoomom poskytuje 35 mm ekvivalentný rozsah ohniskovej vzdialenosti 15 – 36 mm, vďaka čomu je veľmi vhodný pre krajinu, interiér, prírodu a iné aplikácie, kde sa vyžaduje dynamický pocit z priestoru.
 • Optická stabilizácia obrazu znižuje prejavy chvenia fotoaparátu, aby vyhovovala práci pri slabom osvetlení s dlhšími rýchlosťami uzávierky.
 • Konštantná maximálna clona f/4 poskytuje konzistentné osvetlenie v celom rozsahu zoomu.
 • Vysokorýchlostný presný krokový motor automatického zaostrovania je ideálny na rýchle a presné zaostrenie a je ideálny pre pohybujúce sa objekty a video aplikácie.
 • Štyri asférické prvky a tri prvky s extra nízkym rozptylom pomáhajú znižovať chromatické aberácie v celom rozsahu zoomu a prispievajú k vysokej celkovej ostrosti obrazu.
 • Viacvrstvová povrchová úprava HT-EBC minimalizuje odlesky a zdvojenie objektívu, aby poskytovala kontrastne bohaté a farebne neutrálne snímky. Na zadnú stranu predného prvku objektívu bola nanesená dodatočná vrstva, ktorá ďalej prispieva k efektívnej redukcii duchov a odleskov.
 • Vnútorný zaostrovací mechanizmus udržuje celkovú dĺžku šošovky počas zaostrovania pre rýchlejší a spoľahlivejší výkon.
 • Jemne vyladené kovové ohnisko a clonové krúžky prospievajú celkovej manipulácii a odolnosti.
 • Makro nastavenie umožňuje zaostrenie na blízko až do 9,4″.
 • Zaoblená clona so siedmimi lamelami vytvára estetickú kvalitu rozostreného obrazu, ktorá prináša výhody selektívnemu zaostreniu a zobrazovaniu malej hĺbky poľa.
 • Pri použití s ​​fotoaparátom radu X, ktorý je vybavený funkciou Lens Modulation Optimizer (LMO), sa výkon objektívu zvýši tak, aby poskytoval konzistentné osvetlenie a ostrosť v celom rozsahu clony.
Typ bajonetu Fujifilm X
Optický zoom 2,4 x
Ohnisková vzdialenosť (eqv. 35mm) 15-36
Minimálna ohnisková vzdialenosť 10 mm
Maximálna ohnisková vzdialenosť 24 mm
Maximálna clona (F) 22
Konštrukcia objektívu 14 členov / 10 skupín
Stabilizátor obrazu Áno
Typ slnečnej clony LH-XF10-24
Dĺžka objektívu 87 mm
Počet lamiel clony 7
Vhodný pro žáner Krajina, Architektúra / Interiér
Rozdelenie podľa ohniska Základné
Vhodný pre formát snímača APS-C
Typ objektivu Zoom
Priemer filtra 72 mm
Hmotnosť 385 g
Odolnosť Utesnenie proti prachu a vlhkosti