Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
 • 1 z 9
 

Fujifilm MK50-135mm T2.9 + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Objektív Fujifilm Fujinon MKX50-135mm T2.9 poskytuje vysoký optický výkon a pohodlnú manipuláciu pre profesionálne snímanie filmov. Spolu s MKX18-55mmT2.9 je MKX50-135mmT2.9 prvý plne manuálny kino objektív kompatibilný s vymeniteľným fotoaparátom série X. V ekvivalente 35mm formátu pokrýva MKX50 - 135mmT2.9 ohniskovú vzdialenosť 76 mm až 206 mm a dosahuje konštantnú clonu T2. 9*1v celom rozsahu zoomu, čo umožňuje malú hĺbku ostrosti, ako aj nádherný bokeh. Konštrukcia objektívu bola optimalizovaná pre snímanie videosekvencií, pretože minimalizuje zaostrenie a posun optickej osi počas zoomovania a znižuje dýchanie objektívu (zmena uhla pohľadu počas zaostrovania). Objektív má tiež tri krúžky na manuálne a nezávislé ovládanie zaostrenia, zoomu a clony, všetko s radením*2 0,8 M (modul). Zaostrovacie krúžky sa môžu plne otáčať až o 200 stupňov, čo uľahčuje presné zaostrenie. Vďaka týmto vlastnostiam sa objektív veľmi pohodlne a pohodlne používa.

 

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€4 279
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 
 
 
 
Pokročilé optické parametre 
 
MKX50-135mmT2.9 používa 22 sklenených prvkov v 17 skupinách, vrátane dvoch prvkov šošovky Super ED a dvoch prvkov šošovky ED. Má clonu T2,9 v celom rozsahu zoomu, vďaka čomu je ľahké dosiahnuť čoraz obľúbenejší štýl bokeh s malou hĺbkou ostrosti. Odpadá tiež potreba prestavovania osvetlenia, čím sa skracuje čas snímania. Objektív MKX dosahuje pokročilý optický výkon napriek svojmu kompaktnému a ľahkému telu maximalizáciou výhod krátkej ohniskovej vzdialenosti bajonetu X v jeho optickom dizajne . To vám umožní snímať s obmedzeným počtom objektívov. To vám umožní strieľať s obmedzeným počtom ľudí. Elektrický kontakt pre komunikáciu s kamerou série Xnielen koriguje skreslenie a tieňovanie farieb/jasu, ale tiež umožňuje dosiahnuť rôzne farebné výrazy pomocou režimov simulácie filmu.
 
 
Optické a mechanické prevedenie
 
Predná zaostrovacia skupina a zväčšovacia skupina sú riadené nezávisle od seba, aby sa potlačili zmeny zaostrenia počas priblíženia, čím sa eliminuje potreba opätovného zaostrenia po priblížení alebo oddialení. Optický a mechanický prístup znamená, že nedochádza k žiadnemu časovému oneskoreniu, ktoré možno vidieť v elektrickom riadiacom systéme.
 
Objektív Fujifilm Fujinon MKX50-135mm T2.9
 
 
 
 
Obmedzenie zmeny ohniska pri zoomovaní 
 
Použitie predného vnútorného zaostrovacieho systému riadi dýchanie objektívu (zmena zorného uhla pri zaostrovaní, čo umožňuje dosiahnuť plynulé zaostrenie vo veľkolepej scéne.
 
Objektív Fujifilm Fujinon MKX50-135mm T2.9
 
 
Potlačenie posunu optickej osi počas zoomovania
 
Výrobná technológia vyvinutá pre bežné kino objektívy FUJINON sa používa na ovládanie posunu optickej osi počas zoomovania, takže zakaždým získate kompozíciu, ktorú ste zamýšľali.
 
Objektív Fujifilm Fujinon MKX50-135mm T2.9
 
 
Pohodlné ovládanie 
 
 • Zaostrovací krúžok sa otáča o celých 200 stupňov, čo uľahčuje presné zaostrenie aj pri fotografovaní s malou hĺbkou ostrosti, kde sa vyžaduje vysoká presnosť.
 • Objektív obsahuje tri plne manuálne krúžky na nezávislé nastavenie zaostrenia, priblíženia a clony. To umožňuje intuitívne operácie, ktoré nie je možné dosiahnuť pomocou elektrického mechanizmu, ktorý zvyčajne spôsobuje časové oneskorenia.
 • Všetky ovládacie krúžky majú rozstup 0,8 M, rovnako ako všetky ostatné kino objektívy FUJINON , čo umožňuje použitie všetkého štandardného príslušenstva tretích strán na video produkciu, ako je Follow Focus, ktorý umožňuje presné a plynulé zaostrovanie.
 • Clona podporuje plynulé nastavenie bez kliknutia. To umožňuje presné a tiché nastavenie expozície a zároveň predchádza otrasom fotoaparátu spôsobeným kliknutím.
Štandardizovaný dizajn pre jednoduchú manipuláciu
 
 • Medzi šošovkami MKX s priemerom prednej časti 85 mm je potrebná iba jedna matná krabička.
 • Medzi šošovkami MKX je potrebná iba jedna veľkosť filtra, ktorého závit je 82 mm.
 • Ozubené kolesá pre tri krúžky sú umiestnené na rovnakom mieste, čím odpadá nutnosť prestavovania príslušenstva pri výmene objektívov MKX.
 • Objektívy disponujú makro funkciou, ktorá umožňuje snímanie z blízka pre rozšírenie rozsahu scén, ktoré je možné pokryť jedným objektívom.
 • MK18-55 mm: Minimálna vzdialenosť objektu*3 0,38 m (široký koniec)
 • MK50-135 mm: Minimálna vzdialenosť objektu 0,85 m (široký koniec)
 • Objektívy sú vybavené funkciou nastavenia ohniskovej vzdialenosti*4, ktorá vám umožní dosiahnuť optimálnu zhodu medzi fotoaparátom a objektívom, čím získate plný optický výkon šošoviek.

 

typ objektívu zoom objektív / Cine
ohnisková vzdialenosť 50-135 mm
ohnisková vzdialenosť (ekv. 35mm) 76-206 mm
svetelnosť T2.9
priemer filtra 82 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 22 / 17
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 119 cm
slnečná clona áno (v balení)
rozmery 20.62 x 85 cm
hmotnosť 980 g
Kompatibilita pre Fujifilm X