Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 7
 

Fujifilm GF 63mm f/2.8 R WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Objektív Fujifilm GF 63mm f/2.8 R WR má ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 50 mm, takže je vhodný takmer pre všetky fotografické žánre od Portrétu, Street Photo, Glamour až po reportáže či fotografovanie krajiny.
Optický systém je vybavený konštrukciou 10 prvkov / 8 skupín, vrátane 1 šošovky ED typu. Poskytuje vysoký optický výkon v celom obrazovom poli, nízku mieru aberácie a vysoké rozlíšenie  od stredu k okrajom objektívu.
 
Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 599
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Zdokonaľte svoju víziu

 

GF63mmF2.8 R WR ponúka 35 mm ekvivalent 50 mm objektívu, ktorý je najbližšie k ľudskému oku. Napriek tomu, že tento objektív ponúka rovnaký prirodzený pohľad, zároveň ho zdokonaľuje a vytvára jasné oddelenie medzi objektom a pozadím, aby sa zdôraznil trojrozmerný vzhľad.

 

Prime šošovky GF maximalizujú potenciál snímača vo fotoaparátoch GFX System – a GF63mmF2.8 R WR nie je výnimkou. Jeho silnou stránkou je jednoduchá konštrukcia šošoviek s desiatimi prvkami v ôsmich skupinách (vrátane jednej šošovky ED), ktorá poskytuje tak cennú čistotu farieb s informačne bohatým veľkoformátovým systémom.

 

S GF63mmF2.8 R WR budete vždy pripravení vytvoriť svoje ďalšie majstrovské dielo. Je dostatočne malý a ľahký na to, aby ste si ho mohli vziať kamkoľvek so sebou, pričom poskytuje kvalitu obrazu a všestrannosť, ktorú potrebujete pre takmer akýkoľvek scenár. Majte ho vždy pri sebe – od krátkych prechádzok až po výlety po celom svete!

 

Vďaka rozsiahlej odolnosti voči prachu a poveternostným vplyvom, ako aj schopnosti pracovať pri teplotách až -10 °C (-14 °F), GF63mmF2.8 R WR zaistí, že sa vždy zaostríte na váš objekt. Tvorte vo všetkých podmienkach a na všetkých miestach s úplnou dôverou.

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 63 mm
svetelnosť f2,8
priemer filtra 62 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 10 / 8
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 50 cm
slnečná clona áno - v balení
rozmery 8,4 x 7,1 cm
hmotnosť 405 g
Hmotnosť balenia 0,650 kg