Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Fujifilm GF 45mm f2.8 R WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Fujifilm Fujinon GF 45mm f/2.8 R WR je utesnený, profesionálny, vysoko svetelný, širokouhlý, stredoformátový objektív, ktorý je zo svojim 36mm ohniskom (po prepočte na kinofilm), výborným nástrojom pre fotografovanie širokouhlých záberov. Hodí sa nie len pre krajinársku fotografiu, fotografiu architektúry, fotoreportáže, dokumentárnu fotografiu, ale aj pre všetkých fotografov, ktorý pre svoju tvorbu vyžadujú špičkovú obrazovú kvalitu a objektív schopný práce v akýchkoľvek podmienkach.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 759
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 3 roky
 

Nasmerujte svoju kreativitu

GF45mmF2.8 R WR poskytuje 35 mm ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 36 mm objektívu a ponúka dokonalú perspektívu vášho kreatívneho sveta. Je ideálny pre množstvo nápadov na vytváranie obrázkov, takže budete nútení zdieľať vynikajúce výsledky široko ďaleko.

 

GF45mmF2.8 R WR ponúka prirodzene brilantné výsledky vďaka zornému poľu podobnému ľudskému oku – a optike, ktorá využíva úžasné detaily zo snímača GFX System. Je to dokonalý partner, či už vytvárate pútavé dokumentárne príbehy, rámujete úchvatné výhľady alebo uchovávate trvalé spomienky na svadbu.

 

Presný optický dizajn GF45mmF2.8 R WR prináša to najlepšie zo snímača formátu G. Farby sú živé a detailné, s povrchovou úpravou Nano GI, ktorá redukuje duchov a odlesky, a to aj pri vytváraní obrázkov v prostredí s vysokým kontrastom a odleskami. Môže byť fyzicky malý, ale tento objektív poskytuje obrovský výkon.

 

S hmotnosťou len 490 je GF45mmF2.8 R WR ľahký a kompaktný, vďaka čomu je ideálnym objektívom, ktorý môžete mať stále na svojom fotoaparáte GFX System. Kreativita bez námahy je samozrejmosťou.

 

Vietor, dážď a chladné počasie robia svet fotogenickejším miestom. Vďaka konštrukcii GF45mmF2.8 R WR odolnej voči poveternostným vplyvom môžete tieto podmienky využiť na maximum s istotou, že šošovka odpudzuje prach, vlhkosť a teploty až do -10 °C (14 °F).

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 45 mm
svetelnosť f2,8
priemer filtra 62 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 11 / 8
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 45 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 84 x 88 mm
hmotnosť 490 g
Kompatibilita pre Fujifilm, pre Fujifilm G
Hmotnosť balenia 0,650 kg