Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

FUJIFILM GF 45-100mm f/4 R LM OIS WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Úžasne všestranný portrétny objektív, ktorý môžu tvorcovia snímok použiť pri vytváraní svojich najkrajších snímok a uchovávaní ich najcennejších momentov, či už pod štúdiovým svetlom, alebo na šírych uliciach. Výkonná optická stabilizácia obrazu (OIS) udržuje snímky z ruky ostré a ostré, zatiaľ čo precízne navrhnutá optika vytvára snímky s takými pozoruhodnými detailmi a rozlíšením, že sú skutočne neporovnateľné.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 399
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Vidieť krásu

 

 

Všestrannosť v celej svojej kráse

S ekvivalentným 35 mm ohniskovým rozsahom 36 mm až 79 mm, GF45-100mmF4 R LM OIS WR odomyká svet širokých kreatívnych príležitostí pre tvorcov obrázkov, ktorí chcú viac možností pri tvarovaní a vytváraní svojich obrázkov. S hmotnosťou iba 1 kg a dĺžkou 14,5 cm je GF45-100mmF4 rovnako prenosný ako všestranný, čo umožňuje možnosti kompozície, ktoré rozostria pozadie, aby sa zdôraznili objekty alebo pritiahli pozornosť. na celé scény. Bez ohľadu na aplikáciu je GF45-100mmF4 určite skvelou voľbou, keď sú potrebné kreatívne možnosti.

45mm

 

94mm

 

Doručte to, na čom záleží

GF45-100mmF4 R LM OIS WR skonštruovaný takmer k dokonalosti sa skladá z troch asférických prvkov, jedného prvku ED a jedného prvku Super ED, ktoré pomáhajú znižovať artefakty, zakrivenie poľa a chromatickú aberáciu. To vytvára snímky s neuveriteľnými detailmi, ostrosťou a – keď sú vytvorené pomocou systémových kamier GFX – poskytuje konečný obraz, ktorý je oveľa viac než Full Frame™. Keď záleží na imidži príbehu, neexistuje lepšie riešenie.

 

Pripravený na túto chvíľu

Dokonalý portrét môže vzniknúť v okamihu, takže rýchle a spoľahlivé automatické zaostrovanie je dôležité, aby ste túto príležitosť nepremeškali. GF45-100mmF4 R LM OIS WR so svojím výkonným lineárnym motorom poskytuje rýchle, takmer tiché automatické zaostrovanie, aby boli tvorcovia obrázkov úplne pripravení na to, keď príde ten správny okamih.

 

Stabilizácia

Veľkoformátové zobrazovacie snímače s vysokým rozlíšením vyžadujú stabilitu, aby mohli konzistentne vytvárať ostré a vysokokvalitné obrázky. S až 5,0 krokmi optickej stabilizácie obrazu (OIS) poskytuje GF45-100mmF4 R LM OIS WR tvorcom obrázkov podporu, ktorú potrebujú na konzistentné vytváranie svojich najlepších obrázkov, aj keď ich držia z ruky. Pre kompatibilné fotoaparáty systému GFX so stabilizáciou obrazu v tele (IBIS) je k dispozícii aj dodatočná stabilizácia o 0,5 kroku, ktorá pomáha udržať veci stabilné.

 

 

Nikdy neprestaňte tvoriť

GF45-100mmF4 R LM OIS WR s 11 tesneniami odolnými voči poveternostným vplyvom pozdĺž objektívu na ochranu pred vlhkosťou, špinou a prachom umožňuje tvorcom snímok voľne pracovať v podmienkach, ktoré im umožňujú priniesť kvalitu veľkoformátových snímok takmer do každej situácie, dokonca aj do nižšej do -10 °C (14 °F).

 

 

Typ objektívu Zoom ohnisko
Ohnisková vzdialenosť 45-100 mm
Svetelnosť f4
Priemer filtra 82 mm
Počet lamiel clony 9
Konštrukcia-prvky / skupiny 16 / 12
Zaostrovanie AF / MF
Min. zaost. vzdialenosť 65 cm
Slnečná clona áno
Odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
Rozmery 93 x 144,5 mm
Hmotnosť 1005 g
Kompatibilita pre Fujifilm, pre Fujifilm G