Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 10
 

Fujifilm GF 32-64mm f/4 R LM WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Vysokokvalitný stredoformátový objektív GF32-64 mm F 4 R LM WR predstavuje ekvivalent ohniskovej vzdialenosti 25-51mm. Fujifilm GF32-64 mm ponúka vysokú optickú kvalitu a je vhodný pre všetky fotografické žánre.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 499
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 
Profesionálny základný stredoformátový objektív profesionálnej rady objektívov Fujinon GF určený pre použitie so stredoformátovými systémovými fotoaparátmi vybavenými bajonetom Fujifilm G.
Veľmi kompaktná konštrukcia, vďaka ktorej je to jeden z najmenších transfokátorových objektívov vo svojej triede.
Praktický rozsah teleohniskových vzdialeností od 32 po 64mm, po prepočte na 35mm kinofilm je to od 25 do 51mm.
Konštantná svetelnosť f/4 vhodná aj pre fotografovanie v slabšom svetle. Prvotriedna optická konštrukcia so špičkovou obrazovou kvalitou pozostávajúca z 14 optických členov zoradených do 11 optických skupín.
Optická sústava má jednu Super ED šošovku (Super nízko rozptylovú), jednu ED šošovku (nízko rozptylovú) a tri asférické šošovky. Tieto optické členy slúžia pre vykorigovanie chromatickej aberácie, zníženie odleskov, lepší prenos kontrastu, farebnú vernosť, vylepšenie ostrosti a elimináciu optického skreslenia obrazu..
Vonkajší povrch prednej šošovky má hydrofóbickú fluoritovú úpravu pre prevenciu znečistenia jej povrchu.
9 lamelová clona s kruhovým otvorom pre dokonalý bokeh.
Lineárny zaostrovací motor tiché a rýchle zaostrenie. Utesnená profesionálna mechanická konštrukcia objektívu z pevnej a ľahkej zliatiny je odolná voči nárazom, prachu, mrazu a stekajúcej vode.32-64 f8Nevšedná obrazová kvalita
  Objektív Fujifilm GF32-64 mm má ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 25-51 mm, takže je vhodný takmer pre všetky fotografické žánre     od Portrétu, Street Photo, Glamour až po reportáže či fotografovanie krajiny.
Optický systém je vybavený konštrukciou 14 prvkov / 11 skupín, vrátane 1 šošovky ED typu. Poskytuje vysoký optický výkon v celom obrazovom poli, nízku mieru aberácie a vysoké rozlíšenie  od stredu k okrajom objektívu.
 
9 - lamelová clona
 Objektív má kruhovú 9 - lamelovú clonu, v´daka čomu poskytuje krémvo jemné rozostrenie pozadia.
 
Kompaktná konštrukcia
 Fujifilm GF32-64 mm f/4 má kompaktné rozmery 92.6 x 116 mm a váži  875 gramov, takže je vhodný aj na cestovanie. Jeho konštrukcia kombinuje kvalitu obrazu, pri zachovaní minimálnej veľkosti.

 

Odolnosť voči prachu a poveternostným vplyvom
Objektív 32-64mm je navrhnutý tak, aby s ním bolo možné fotografovať aj v náročných podmienkach. telo objektívu je utesnené proti prachu a vlhkosti a umožňuje bezchybnú prevádzku aj v nepriaznivom počasí, zvýšenej vlhkosti a pri teplotách až  -10 ° C.

 

Ovládanie clony a presné ostrenie
 Clonový krúžok umožňuje ovládať clonu manuálne, alebo z tela fotoaparátu. A (auto) a C pozícia sú uzamykateľné, aby sa zabránilo nesprávnej manipulácii. 

 Technické parametre objektívu Fujifilm Fujinon GF 32-64mm f/4 R LM WR:
• Ohnisková vzdialenosť: 32-64mm (25-51mm ekvivalent pre 35mm formát)
• Zorný uhol: 81° - 46° 3´
• Maximálna clona: f/4
• Minimálna clona: f/32
• Optická konštrukcia: 14 členov / 11 skupín
• Počet lamiel clony: 9 tvarovaných lamiel
• Minimálna zaostriteľná vzdialenosť: 0,5m
• Maximálne zväčšenie objektívu: 0,12x
• Priemer filtrového závitu: 77mm
• Rozmery: 92,6 x 116 mm (145,5mm pri teleohnisku)