Barion Pixel

Fujifilm Fujinon XF 27mm f/2.8 R WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 3
 

XF27mm F2.8 je tenký objektív typu „pancake“ s ohniskovou vzdialenosťou 27mm, ktorý poskytuje prirodzené zorné pole blízke tomu, čo vidí ľudské oko, a je tak mimoriadne vhodný pre rozmanitú škálu štýlov od každodenného bežného používania cez portréty, street foto až po krajinky.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€609    
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Fujifilm Fujinon XF 27mm f/2.8 R WR

XF27mm F2.8 je tenký objektív typu „pancake“ s ohniskovou vzdialenosťou 27mm, ktorý poskytuje prirodzené zorné pole blízke tomu, čo vidí ľudské oko, a je tak mimoriadne vhodný pre rozmanitú škálu štýlov od každodenného bežného používania cez portréty, street foto až po krajinky.

Clonový prstenec so stupnicou a aretáciou polohy A

XF27mmF2.8 je teraz vybavený clonovým krúžkom so stupnicou, takže používatelia môžu vizuálne skontrolovať a upraviť nastavenie clony bez toho, aby sa museli pozerať do fotoaparátu. Clona je tiež vybavená funkciou A (Auto) Position Lock*1, ktorá aretuje objektív v polohe A, aby sa zabránilo neúmyselnému prestaveniu clony počas používania.

*Otáčaním clonového krúžku z polohy f16 do polohy A sa krúžok uzamkne a otáčaním krúžku z polohy A do polohy f16 pri súčasnom podržaní tlačidla uvoľnenia zámku sa zámok odblokuje.

Konštrukcia odolná voči poveternostným vplyvom

Na sedem miest objektívu bola aplikovaná odolnosť proti poveternostným vplyvom, ktorá chráni objektív pred vodou a prachom a umožňuje jeho plnú funkčnosť pri teplotách až do -10°C.

Vrátane slnečnej clony na objektív

Okrem štandardného krytu objektívu je XF27mmF2.8 dodávaný so slnečnou clonou (LH-XF27) a krytkou slnečnej clony (LHCP-27), ktoré poskytujú možnosti ochrany objektívu.

Tenký a ľahký dizajn v kombinácii s pokročilou kvalitou obrazu

Pretože priemer obrazového kruhu potrebného na zakrytie snímača APS-C (28,4mm) je rozmerovo tak blízky ohniskovej vzdialenosti fotoaparátu XF27mmF2,8, je možné navrhnúť neuveriteľne kompaktný objektív, ktorý vytvára vysoko kvalitné snímky. 

Napriek svojej kompaktnej veľkosti sa objektív skladá zo 7 prvkov v 5 skupinách, vrátane jedného asférického prvku, ktorý zmierňuje sférickú aberáciu, zakrivenie poľa a skreslenie. To umožňuje XF27mmF2.8 poskytovať pokročilé rozlíšenie obrazu, aj keď sa používa pri plne otvorenej clone.

Fotoaparát XF27mmF2.8 je vybavený DC motorom s vysokým krútiacim momentom, ktorý umožňuje rýchle a presné automatické zaostrenie, zatiaľ čo predná skupina šošoviek s piatimi prvkami objektívu efektívne udržuje kvalitu obrazu minimalizovaním aberácií.

XF27mmF2.8 R WR  je jeden z najtenších a najľahších objektívov XF, meria iba 62mm v priemere a je dlhý iba 23mm. Objektív je veľmi ľahký s hmotnosťou približne 84g, čo ho robí ideálnou voľbou kde je dôležitá kompaktnosť a celková veľkosť.