Barion Pixel
Novinka Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Fujifilm Fujinon XF 150-600mm f/5.6-8 R LM OIS WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Získajte neobmedzené kreatívne možnosti na vytvorenie dokonalého obrazu z okraja štadióna alebo z otvorených polí prírody s XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR, malým a ľahkým super teleobjektívom so zoomom s vysokorýchlostným automatickým zaostrovaním a ekvivalentom. Ohniskový rozsah 229 mm až 914 mm.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 719
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Bez obmedzení

 

 

Dosiahnite svoj potenciál

XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR, ktorý do záberu nádherne vnáša obrovské vzdialenosti, vkladá do rúk každého schopného tvorcu obrázkov ohromujúci stupeň potenciálu. Jeho ekvivalentná ohnisková vzdialenosť 229 – 914 mm otvára neobmedzené možnosti pre fotografov prírody a divokej zveri, aby sa v najodľahlejších častiach nášho sveta cítili ako na jedinom obrázku. XF150-600mmF5.6-8 je kompatibilný s telekonvertormi XF1.4X TC WR a XF2X TC WR a možno ho premeniť na objektív, ktorý pri svojej najdlhšej dĺžke ponúka ekvivalentnú ohniskovú vzdialenosť 1828 mm.

 

Bezkonkurenčná kvalita obrazu

XF150-600mm obsahuje 24 prvkov v 17 skupinách vrátane štyroch šošoviek Super ED a troch šošoviek ED, ktoré prísne kontrolujú chromatickú aberáciu a reprodukujú detaily s pozoruhodnou čistotou. Vyriešte každý detail od jemných textúr až po živé farby a vytvárajte úchvatné snímky, ktoré môže poskytnúť iba renomovaná veda o farbách spoločnosti Fujifilm.

 

Sloboda prejavu

Konštrukcia vnútorného zoomu XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR, skonštruovaná do dokonalosti, si zachováva svoju dĺžku v celom rozsahu ohniskových vzdialeností, čo mu pomáha zostať dokonale vyvážené, keď je namontovaný na viacsmerovú gimbal hlavu a statív. S hmotnosťou 1 605 g (3,5 lb) je približne o 20 % ľahší ako ostatné šošovky s podobným rozsahom ohniskových vzdialeností a má predný prvok potiahnutý fluórom a konštrukciu odolnú voči poveternostným vplyvom, ktorá ho chráni pred vlhkosťou, prachom a teplotami až do -10 °C (14 °F). To znamená, že je to dokonalý spoločník, ktorý pomôže kreatívcom zostať v pohybe, nájsť dokonalý uhol a byť pripravený na ďalšie dobrodružstvo.

 

Zamerajte sa na to, na čom záleží

Rýchle a spoľahlivé automatické zaostrovanie je stredobodom schopnosti XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS WR neustále poskytovať nádherné výsledky pre fotografie alebo videá. Jeho funkcia prednastavenia zaostrenia a systém automatického zaostrovania s vnútorným zaostrovaním poskytujú okamžite ostré výsledky s takmer tichou presnosťou, zatiaľ čo minimálne dýchanie dáva filmárom neuveriteľnú možnosť priblížiť ich k ich príbehu.

 

Podpora, keď ju potrebujete

XF150-600mmF5.6-8 R LM OIS Výkonná optická stabilizácia obrazu (OIS) WR ponúka päť krokov stabilizácie obrazu. To vzbudzuje dôveru pri tých príležitostiach, kde by chvenie fotoaparátu mohlo nepriaznivo ovplyvniť snímky vytvorené pri nižších rýchlostiach uzávierky alebo dlhších ohniskových vzdialenostiach. Premeškajte menej momentov, viac sa spoliehajte na inštinkt a tvorte spontánnejšie pri rýchlosti uzávierky už od 1/30 s, a to aj pri použití dlhších ohniskových vzdialeností.

 

Kategória: Objektívy zoomové Fujifilm
Hmotnosť: 1.605 kg
Zorný uhol: Teleobjektív
Bajonet: i Fujifilm X
Vhodný pre formát snímača: APS-C
Svetelnosť: f/5.6 - f/8
Art Lens: Nie
Optický stabilizátor: i Áno
Makro režim: Nie
Priemer filtra: 82 mm
Počet lamiel clony: 9
Maximálna clona: f/22
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 240 cm
Ekvivalentná ohnisková vzdialenosť: 229 - 914
Utesnenie (prach/vlhkosť): Áno
Konštrukcia objektívu: 24 členov / 17 skupín