Barion Pixel

Fujifilm Fujinon GF 50mm f/3,5 R LM WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Fujifilm GF 50mm je najmenším GF objektívom na trhu. Ponúka maximálnu clonu f / 3.5, nízku váhu (335g) a ohniskovú vzdialenosť 50mm (pri prepočte na kinofilmové políčko sa jedná o ohnisko 40mm). Váha spoločne s GFX 50R je iba 1 110g. GF 50mm sa skladá z 9 členov v 6 skupinách (jeden člen je asférický) a vybavený je rýchlym lineárnym motorom ostrenie

Dostupnosť 6-10 prac. dní
€1 049    
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

FUJINON GF sú objektívy najvyššej kvality od spoločnosti Fujifilm, ktoré prinášajú neuveriteľný obrazový výkon a bohatú tonálnu reprodukciu. To je možné vďaka vynikajúcim optickým výrobným technológiám, ktoré leštia povrchy šošoviek s presnosťou sub-mikrónov.
V kombinácii s unikátnou technológiou reprodukcie farieb spoločnosti Fujifilm poskytujú tieto objektívy najvyššiu kvalitu obrazu na svete.
Model GF50mmF3.5 R LM WR nadväzuje na predchádzajúce objektívy GF a ponúka úžasný obrazový výkon a bohatú tonálnu reprodukciu, ktorá pomáha zachytiť atmosféru akejkoľvek scény.

Hlavné funkcie:
Výnimočná kvalita obrazu.
Objektív sa skladá z 9 optických členov v 6 skupinách, medzi ktorými je aj jeden asférický člen. Táto zostava minimalizuje sférickú aberáciu a skreslenie, vďaka čomu objektív dosahuje výborného rozlíšenie obrazu a bohaté reprodukcie farebných tónov.

Kompaktné telo.
Objektív je veľmi malý a ľahký, dosahuje ?84x48 a váži len 335 g. Spoločne s GFX 50R vytvára ľahko prenosnú zostavu, ktorá je ideálna pre street fotografiu a cestovanie.

Vysoký výkon.
Lineárny motor, ktorý poháňa ľahké ostriaci členmi je veľmi presný, rýchly a tichý.

Odolnosť.
Objektív je navrhnutý tak, aby s ním bolo možné fotografovať aj v náročných podmienkach. telo objektívu je utesnené proti prachu a vlhkosti a umožňuje bezchybnú prevádzku aj v nepriaznivom počasí, zvýšenej vlhkosti a pri teplotách až -10 ° C.