Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Fujifilm Fujinon GF 110mm f/2 R LM WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Iba dokonalá kombinácia správnej ohniskovej vzdialenosti, clony a obrazového snímača dokáže vytvoriť tak krásny portrét, aký bol vytvorený pomocou GF110mmF2 R LM WR a systémového fotoaparátu GFX. Táto kombinácia poskytuje nielen ostrý obraz, ale aj nádherný bokeh, ktorý je možné vytvoriť iba použitím širokej clony F2 so zobrazovacím snímačom, ktorý je 1,7-krát väčší ako ten, ktorý nájdeme v bežných plnoformátových fotoaparátoch. S akýmkoľvek fotoaparátom systému GFX je tento objektív oveľa viac než len štandardný portrétny objektív.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 299
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

 

Viac ako len portrétny objektív

 
 
 
 
Obyčajný pohľad. Mimoriadny obraz.
 
Kompresný efekt ohniskovej vzdialenosti 110 mm na veľkom snímači poskytuje stredný teleobjektív ekvivalentný 87 mm na 35 mm formáte. To je jeden z dôvodov, prečo je GF110mm F2 R LM WR taký výnimočný. Jedinečné sperovanie popredia a pozadia z vášho objektu spolu s úžasnou tonalitou spája každý detail v zábere a vytvára mimoriadny obraz.
 
 
 
 
Podrobnosti v každom pixeli
 
GF110mmF2 R LM WR obsahuje štyri ED prvky objektívu, ktoré kontrolujú a minimalizujú aberácie. V kombinácii s precíznou optickou technikou, ktorá zaisťuje dopad svetla na snímač s bezkonkurenčnou presnosťou, je výsledkom obraz s neuveriteľnými detailmi, ktorý zobrazuje nádherné farebné tóny a textúry.
 

 
 
Navrhnuté k dokonalosti
 
14 sférických prvkov šošovky v 9 skupinách pomáha modelu GF110mmF2 R LM WR poskytovať obraz, ktorý má malé alebo žiadne vzory alebo odchýlky vo zvýraznených alebo rozostrených oblastiach. To znamená, že je ľahké dosiahnuť vzhľad, ktorý je ideálny pre portréty, ale je výrazne jedinečný pre veľkoformátové obrázky.
 

 

 
Bezkonkurenčné automatické zaostrovanie
 
S fotoaparátmi systému GFX je najmodernejšie automatické zaostrovanie na dosah s GF110mmF2 R LM WR. Táto kombinácia vytvára rýchle a presné možnosti automatického zaostrovania, ktoré sú u iných stredoformátových a veľkoformátových kamerových systémov nevídané. Presne ovládajte zaostrovací bod pomocou fotoaparátu a nechajte objektív, aby vytvoril obraz s úžasnou, ultra malou hĺbkou ostrosti.
 

 
 
Prvky kreativity
 
Počasie by nikdy nemalo zastaviť vašu kreativitu a rovnako ako ostatné objektívy GF, ani GF110mm F2 sa nemusí zastaviť, keď sa zmenia podmienky. Dážď, sneh alebo prach, tento objektív sa prispôsobí prostrediu, v ktorom sa nachádza.
 

 

Ohnisková vzdialenosť:                        110mm (87mm ekvivalent pre 35mm formát)
Zorný uhol:                                             27° 9´
Maximálna clona:                                   f/2
Minimálna clona:                                    f/22
Optická konštrukcia:                             14 členov / 9 skupín
Počet lamiel clony:                                9 tvarovaných lamiel
Minimálna zaostriteľná vzdialenosť:    0,9m
Maximálne zväčšenie objektívu:           0,16x
Priemer filtrového závitu:                      77mm
Rozmery:                                                94,3 x 125,5 mm
Hmotnosť:                                              1010g