Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 9
 

Fujifilm Fujinon GF 110mm f/2 R LM WR + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Stredoformátový objektív GF 110mm s vysokou svetelnosťou f2 poskytuje ekvivalent ohiskovej vzdialenosti 87mm. Fujifilm GF110 má veľmi pekné rozostrenie pozadia. Je vhodný na portrét, glamour, reportáž, ale aj pre fotografovanie krajiny.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 899
   
Značka Fujifilm
Kategória pre Fujifilm
Záruka 2 roky
 

Iba dokonalá kombinácia správnej ohniskovej vzdialenosti, clony a obrazového snímača dokáže vytvoriť tak krásny portrét, aký bol vytvorený pomocou GF110mmF2 R LM WR a systémového fotoaparátu GFX. Táto kombinácia poskytuje nielen ostrý obraz, ale aj nádherný bokeh, ktorý možno vytvoriť iba použitím širokej clony F2 so zobrazovacím snímačom, ktorý je 1,7-krát väčší ako ten, ktorý nájdete v bežných plnoformátových fotoaparátoch. S akýmkoľvek fotoaparátom systému GFX je tento objektív oveľa viac než len štandardný portrétny objektív.

Obyčajný pohľad. Mimoriadny obraz.
Kompresný efekt ohniskovej vzdialenosti 110 mm na veľkom snímači poskytuje stredný teleobjektív ekvivalentný 87 mm na 35 mm formáte. To je jeden z dôvodov, prečo je GF110mm F2 R LM WR taký výnimočný. Jedinečné sperovanie popredia a pozadia z vášho objektu spolu s úžasnou tonalitou spája každý detail v zábere a vytvára mimoriadny obraz
 
Podrobnosti v každom pixeli
GF110mmF2 R LM WR obsahuje štyri ED prvky objektívu, ktoré kontrolujú a minimalizujú aberácie. V kombinácii s precíznou optickou technikou, ktorá zaisťuje dopad svetla na snímač s bezkonkurenčnou presnosťou, je výsledkom obraz s neuveriteľnými detailmi, ktorý zobrazuje nádherné farebné tóny a textúry.

Navrhnuté k dokonalosti
14 sférických prvkov šošovky v 9 skupinách pomáha modelu GF110mmF2 R LM WR poskytovať obraz, ktorý má malé alebo žiadne vzory alebo odchýlky vo zvýraznených alebo rozostrených oblastiach. To znamená, že je ľahké dosiahnuť vzhľad, ktorý je ideálny pre portréty, ale je výrazne jedinečný pre veľkoformátové obrázky.

 

Bezkonkurenčné automatické zaostrovanie
S fotoaparátmi systému GFX je najmodernejšie automatické zaostrovanie na dosah s GF110mmF2 R LM WR. Táto kombinácia vytvára rýchle a presné možnosti automatického zaostrovania, ktoré sú u iných stredoformátových a veľkoformátových kamerových systémov nevídané. Presne ovládajte zaostrovací bod pomocou fotoaparátu a nechajte objektív, aby vytvoril obraz s úžasnou, ultra malou hĺbkou ostrosti.
 
Prvky kreativity
Počasie by nikdy nemalo zastaviť vašu kreativitu a rovnako ako ostatné objektívy GF, ani GF110mm F2 sa nemusí zastaviť, keď sa zmenia podmienky. Dážď, sneh alebo prach, tento objektív sa prispôsobí prostrediu, v ktorom sa nachádza.

 

typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 110 mm
svetelnosť f2
priemer filtra 77 mm
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 14 / 9
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 90 cm
slnečná clona áno
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 9,4 x 12,5 cm
hmotnosť 1,01 kg
Kompatibilita pre Fujifilm G
Hmotnosť balenia 1,300 kg