Aj v tejto ťažkej sitácii fungujeme ďalej. Máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. Prajeme pevné zdravie každému z vás!  

Tokina AT-X PRO AF 12-28mm f/4 DX, baj. Canon + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Tokina AT-X PRO AF 12-28mm f/4 DX je výborný ultraširokouhlý objektív určený pre jednooké digitálne zrkadlovky so snímačom formátu APS-C (crop faktor 1,5/1,6). Je to výborný objektív pre krajinkárov a street fotografov.

Dostupnosť asi 7-8 dní
€419    
Značka Tokina
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Úplne nový objektív Tokina AT-X PRO AF 12-28mm f/4 DX je ultraširokouhlý objektív určený pre použitie s digitálnymi jednookými zrkadlovkami vybavenými snímačmi formátu APS-C (crop faktor 1,6). Objektív Tokina AT-X PRO AF 12-28mm f/4 DX ponúka fotografom rozsah transfokácie ohniskových vzdialeností od 19,2-44,8m s konštantnou svetelnosťou f/4 - ekvivalent 35m kinofilmu. Objektív má solidnu mechanickú konštrukciu v ktorej je presne usadená prvotriedna optická konštrukcia objektívu skladajúca sa zo 14 optických členov zoradených do 12 skupín. Táto nová konštrukcia sa opiera o jednu asféricky tvarovanú šošovku v prednej zaostrovacej skupine, dve asféricky tvarované šošovky v zadnej zaostrovacej skupine a dve korekčné šošovky zo super nízkorozptylového skla SD. Asférické šošovky výrazne redukujú skreslenie obrazu na širokouhlom aj tele ohnisku. Nízkorozptylové šošovky sú z dvoch odlišných druhov nízkorozptylového skla, typov FK01 a FK03, ktoré slúžia na korekciu chromatickej aberácie. Ich kombinácia zaručuje ostrý a farebne presný prenos obrazu. Šošovky objektívu sú navyše vybavené kvalitnou viacvrstvovou antireflexno ochranou, ktorá výrazne redukuje odlesky pri fotení v protisvetle.
Tokina AT-X PRO AF 12-28mm f/4 DX je vybavený novým magneticky ovládanom AF systémom s presnou kontrolou zaostenia. Pre ešte rýchlejšie zaostrovanie je objektív vybavený novým senzorom, motorčekom zaostrovania SD-M (Silent Drive-Module) a vďaka novému komunikačnému rozhraniu sa výmena informácií o zaostrení medzi telom a objektívom deje oveľa rýchlejšie ako pri predošlej generácii. Vďaka týmto unikátnym technológiám bolo dosiahnuté rýchle, presné a bezhlučné automatické zostrovanie. Objektív je vybavený prepínačom AF/MF, po ktorého prepnutí môžete s objektívom manuálne zaostrovať bez najmenších problémov manuálne. Fotografi, ktorí uprednostňujú manuálny spôsob zaostrovania iste ocenia dlhý a plynulý chod zaostrovacieho krúžku v manuálnom režime. Samotné prepínanie režimu automatického a manuálneho zaostrovania je realizované pomocou prstencového prepínača „One Touch Focus Clutch“. Vykonáva sa rýchlym a krátkym pohybom zaostrovcieho prstenca dopredu/dozadu.