Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Tamron AF 100-400mm f/4.5-6.3 Di VC USD Canon (A035) + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Objektív Tamron AF 100-400mm F/4.5-6.3 Di VC USD je najľahší ultra-teleobjektív pre digitálne zrkadlovky s full-frame snímačom na svete vo svojej triede, ktorý disponuje ohniskovou vzdialenosťou 100-400mm.

Dostupnosť asi 7-8 dní
€710    
Značka Tamron
Webová stránka značky tamron.sk
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Nový riadiaci systém Dual IPU (Micro Processing Unit)  poskytuje rýchlejšie a presnejšie automatické zaostrovanie a vylepšenú kompenzáciu vibrácií
Inovatívny riadiaci systém využíva Dual IPU dizajn s vylepšenou výpočtovou kapacitou. Jednotky MPU majú vstavané výkonné bloky DSP (Digital Signal Processor), ktoré dosahujú rýchlejšieho a presnejšieho výkonu AF a dôslednejšie kompenzujú vibrácie. Táto funkcia zaisťuje vynikajúci výkon v noci aj pri slabom osvetlení.

Model zahŕňa 3 LD členz s nízkym rozptylom svetla pre optimálnu optickú konštrukciu a korekciu aberácií. Zníženie hmotnosti, zvýšený prenos svetla a ostré snímky s vynikajúcim kontrastom sú dosiahnuté znížením počtu prvkov objektívu, pričom je zaistená vhodná rovnováha s korekciou odchýlok. Minimálna vzdialenosť zaostrenia  je 1,5m a maximálny pomer zväčšenia 1: 3,6 pre detailnú prácu.

eBAND (Extended Bandwidth & amp; Angular-Dependency) povrchová úprava je nano-štruktúrovaná vrstva nasadená na povrch člena objektívu. Okrem bežnej antireflexnej povrchovej úpravy, eBand ponúka vyššiu priepustnosť svetla a výrazné zlepšenie v antireflexných vlastnostiach. V kombinácii s BBAR (Broad-Band Anti-Reflection) povrchovou úpravou sú odlesky a tiene redukované na úplné minimum.

Zliatina horčíka sa používa v kľúčových oblastiach tubusu objektívu pre zaistenie zníženia celkovej hmotnosti a zvýšenia pevnosti a prenosnosti. Celková dĺžka 196,5mm  zaisťuje kompaktnú veľkosť ultra-teleobjektívu s ohniskovou vzdialenosťou až 400mm, vďaka čomu možno  objektív jednoducho nosiť v štandartnej taške. V kombinácii s vynikajúcimi funkciami pre kompenzáciu vibrácií umožňuje pomocou tohto ultra-teleobjektívu úspešné fotografovanie z ruky.

Objektív je kompatibilný s telekonvertor určenými výhradne pre objektívy Tamron pre dosiahnutie 1,4x a 2x pôvodnej ohniskovej vzdialenosti . Kompatibilný je tiež s konzolou Tamron TAP-in (model TAP-01), čo je voliteľné príslušenstvo umožňujúce užívateľom aktualizovať firmware objektívu a prispôsobiť nastavenie objektívu, vrátane nastavenia zaostrovacích polôh pre automatické zaostrovanie a režimov pre systém stabilizácie obrazu VC (Vibration Compensation).

Fluórová povrchová úprava a konštrukcia odolná proti vlhkosti.