Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Sigma 70mm f/2.8 DG Macro Art pre Canon + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Zväčšiť
 

Sigma 70mm f / 2,8 DG Macro Art - objektívy pre fullframe systémové fotoaparáty, zostrojený pre maximálny optický výkon. 

Dostupnosť asi 7-8 dní
€525    
Značka Sigma
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Sigma 70mm f/2.8 DG Macro ART

Konštrukcia 13 optických členov v 10 skupinách: 2x FLD a 2x SLD (nízkorozptylová) a jeden člen s vysokou úrovňou náhodných anomálnych čiastočných rozptylov a vysokým indexom lomu, +2 asférické členy pre zvýšenie rozlíšenia pri malých vzdialenostiach fotených objektov, 9 lamelová clona, maximálna zaclonenie F22. Minimálna vzdialenosť zaostrenia 25,8 cm, pomer zobrazenia 1: 1. Mechanické prepojenie ostriaceho krúžku a ostrenie, aby nedochádzalo k odchýlkam pohybu pri manuálnom ostrení a dosiahlo sa tak maximálnej presnosti. Prepojenie s fotoaparátom korekciu aberácií, periferijních aberácií, skreslenie a ďalších. Je kompatibilná so sigma telekonvertormi.

Tento objektív je skonštruovaný pre plnoformátové čipy resp. pre kinofilmové zrkadlovky, je ale samozrejme vynikajúco použiteľný aj pre APS-C čipy. Na APS-C čipe je ekvivalentá ohnisková vzdialenosť 105mm. Mierka zobrazenia tohoto objektívu je 1:1 pri minimálnej zaostrovacej vzdialenosti 25.7cm. Minimálna pracovná vzdialenosť (vzdialenosť predného člena od fotografovaného objektu) je 11.2cm. Objektív sa vyznačuje nízkou hmotnosťou a kompaktnými rozmermi. Tri SLD (Special low dispersion) sklá s nízkym rozptylom svetla prispievajú k optimálnemu farebnému vyváženiu a ostrosti a super-multi vrstvy minimalizujú odlesky v obraze.

 

 

Vlastnosti:
Optická stavba: 10 členov v 9 skupinách
Uhol zobrazenia: 34,3°
Minimálna clona: 22
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť: 25.7cm
Minimálna pracovná vzdialenosť: 11.2cm
Priemer filtra: 62mm
Makro mierka: 1:1
Rozmery: 76 x 95mm
Hmotnosť: 525g