Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Sigma 28mm f1.4 DG HSM Art pre Canon + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Moderný širokouhlý objektív, ideálny pre svadobnú, krajinársku i astro fotografiu. Optická konštrukcia umožňuje dosiahnutie maximálnej obrazovej kvality, vrátane vysokej hranovej ostrosti. Je kompatibilný s dokovacou USB stanicou, vďaka čomu ho možno ľahko aktualizovať a prispôsobiť.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€1 059
   
Značka Sigma
Kategória pre Canon
Záruka 4 roky
 

Dlho očakávaný širokouhlý, full-frame objektív Sigma 28mm f / 1,4 DG HSM ART, patriaci do prestížnej rady Sigma Art.Za vynikajúcu kvalitu obrazu je zodpovedný pokročilý a komplexný optický systém vyvinutý spoločnosťou Sigma. Efekty, ktoré objektív dosahuje, určujú rozlíšenie obrazu medzi jasnými objektívmi s plnoformátovým objektívom 

 

Klasický uhol záberu najnovšej generácie širokouhlého objektívu

Uhol záberu s ohniskovou vzdialenosťou 28 mm bol vždy prítomný v analógovej ére a dodnes je medzi mnohými fotografmi stále žiadaný. Aby Sigma splnila ich očakávania, na základe svojich dlhoročných skúseností s výrobou svetelných objektívov Art F 1.4 s pevnou ohniskovou vzdialenosťou vytvorila objektív 28mm F1.4 DG HSM ART.Sigma 28mmSigma 28mm

 
Tento novovyvinutý širokouhlý objektív s tradičnou ohniskovou vzdialenosťou kombinuje najnovší optický dizajn, materiály najvyššej kvality a moderné výrobné procesy.
sigma 24mm
Sigma 24mm
 

Ako každý objektív z radu ART bol navrhnutý tak, aby splnil očakávania tých najnáročnejších fotografov. Rýchle automatické zaostrovanie vďaka ultrazvukovému motoru HSM s aktualizovaným algoritmom vám umožní okamžite zachytiť okamih. V kombinácii s utesneným puzdrom zaisťuje bezproblémové používanie aj v tých najťažších podmienkach. Objektív je kompatibilný s korekciou aberácie – úpravou úrovní jasu na okrajoch obrazu, skreslenia a chromatickej aberácie podľa optických vlastností objektívu umožňuje táto funkcia ešte vyššiu optickú kvalitu.sigma 24mm

 

Vysoká optická kvalita v celom ráme 

Dve nové šošovky FLD * ("F" Low Dispersion) s podobným správaním ako fluorit, tri SLD ** (nízke disperzné) prvky a ďalšie tri asférické šošovky vrátane šošovky s veľkým priemerom na korekciu akéhokoľvek druhu aberácie, ktorá sa tak často vyskytuje. v širokouhlých objektívoch. Javy ako skreslenie, kóma a svetlice boli minimalizované na veľmi malú úroveň. Vďaka tomu objektív kombinuje krásny a prirodzený bokeh a rozlíšenie 8 K. Celá optická štruktúra pozostáva zo 17 prvkov v 12 skupinách.

* FLD - sklo s ultranízkym rozptylom, ktoré ponúka najvyššiu úroveň výkonu a jeho vlastnosti sú podobné fluoritu.

** SLD - sklo s nízkou disperziou určené na minimalizáciu chromatických aberácií.

Obiektyw Sigma A 28mm F/1.4 DG HSM Sony E 

 

Clona F/1,4

Umožňuje kreatívne využitie hĺbky ostrosti a tiež uľahčuje fotografovanie vo veľmi zložitých svetelných podmienkach.
Obiektyw Sigma A 28mm F/1.4 DG HSM Sony E 

 

Hydrofóbny a oleofóbny povlak 

Vonkajšie šošovky sú vybavené novými hydrofóbnymi a oleju odolnými vrstvami SIGMA, ktoré umožňujú ľahké zotretie vody a zabraňujú priľnutiu oleja a mastnoty na povrch, čo uľahčuje udržiavanie šošoviek v čistote.
Obiektyw Sigma A 28mm F/1.4 DG HSM Sony E 

 

9-lamelová membrána

Kvalitu obrazu v Sigme 28mm ART dopĺňa 9-lamelová, zaoblená clona, ​​vďaka ktorej získame príjemnú živosť obrazu, ktorá generuje jemnú gradáciu.
Obiektyw Sigma A 28mm F/1.4 DG HSM Sony E 

 

Najnovšia generácia povrchových vrstiev Super Multi Layer

Každá šošovka je pokrytá antireflexnými vrstvami, ktoré eliminujú žmurkanie a záblesky, vďaka čomu si šošovka zachovala vysoký kontrast aj pri práci proti slnku.
Obiektyw Sigma A 28mm F/1.4 DG HSM Sony E 

 

Rýchle a tiché automatické zaostrovanie 

Objektív Sigma A 28 mm F / 1,4 pre bol vybavený ešte rýchlejším a vylepšeným ultrazvukovým motorom HSM. Nový optimalizovaný algoritmus zrýchlil prácu AF o 30%. Pohon nemá klasické mechanické spojenia, čo umožňuje manuálne doostrovanie bez nutnosti prepínania do MF režimu. Vnútorný systém ostrenia spôsobuje, že predný prvok zostáva nehybný, vďaka čomu je možné použiť kruhový polarizačný filter.
Obiektyw Sigma A 28mm F/1.4 DG HSM Sony E 

 

Dizajn odolný voči prachu a striekajúcej vode 

Celý je uzavretý v novom, odolnom obale v súlade s pokročilým štandardom radu ART. Vyznačuje sa zvýšenou odolnosťou voči práci v prachu, prachu a zrážkach. Používa asi tucet tesnení v najcitlivejších spojovacích bodoch, čo umožňuje fotografom pracovať takmer za každého počasia.

Obiektyw Sigma A 28mm F/1.4 DG HSM Sony E 

 

Mosadzný bajonetový držiak 
 
Povrch bajonetu je podrobený špeciálnej výstužnej úprave, aby bola zaistená vysoká kvalita šošovky zaisťujúca dlhodobé používanie.
 
Obiektyw Sigma A 28mm F/1.4 DG HSM Sony E 

 

Výmena bajonetu objektívu Sigma A 28 mm F / 1,4

Zmena uchytenia objímky objektívu (platená služba), ktorá je možná pre 28mm F / 1,4 Art objektív aj všetky objektívy z nového radu Sigma Global Vision, na bajonet aktuálne dostupný v ponuke výrobcu. Sigma zmení objímku aj vnútorné prvky vo vašom objektíve tak, aby bol objektív plne kompatibilný s vybraným fotoaparátom.
Obiektyw Sigma A 28mm F/1.4 DG HSM Sony E 

 

Vyrobené v Japonsku - najvyššia kvalita spracovania

Všetky výrobné procesy v Sigme – od foriem až po jednotlivé diely – sú kompletne postavené v Japonsku pod kontrolou integrovaného výrobného systému. V súčasnosti sme jedným z mála výrobcov, ktorých produkty sú výhradne vyrábané v Japonsku.
 
 
 
 
typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 28mm
svetelnosť f1,4
priemer filtra 77 mm
obrazový stabilizátor nie
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 17 / 12
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 28 cm
slnečná clona LH828-01
rozmery 82,8 mm × 107, 7 mm
hmotnosť 869 g