Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Carl Zeiss Otus 85mm f/1,4 Apo Planar ZE pre Canon + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Akcia Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Plnoformátový objektív Otus 1,4/85 ZE-mount pre Canon, s najvyššou optickou kvalitou ponúka vysokú svetelnosť f1,4, špičkovú kresbu a kontrast.

Dostupnosť asi 7-8 dní
€3 709    
Značka Carl Zeiss
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Zažite kvalitu a vzhľad stredného formátu s objektívom ZEISS Otus® 1,4 / 85 .

Zachyťte v portrétoch aj najjemnejšie detaily v textúre  v perfektnej kvalite á la Otus 1,4 / 85. Jeho extrémne vysoká svetelnosť je ideálna pre "odpichnutie" ľudí a predmetov od pozadia. 

Zeiss Otus je jeden z najkvalitnejších objektívov na svete. Je vhodný nielen na portrét, módu a gamour, ale i pre fotografovanie krajiny.

 

Vynikajúci v kontraste obrazu

Chyby spôsobené extrémnymi rozdielmi medzi svetlom a tieňmi sú obzvlášť viditeľné na snímkach urobených v noci. 

Vďaka vynikajúcej korekcii chromatickej aberácie je osvetlená fasáda reprodukovaná s úplnou dokonalosťou.

 

Svetelné zdroje sú výzvou pre každý objeltív. Zeiss Otus minimalizuje tzv. flare, závoje zo svetelných zdrojov alebo reflexy v protisvetle.

 

Médium Formát look

Vďaka svojej výnimočnej ostrosti, ZEISS Otus využíva plný potenciál súčasných senzorov s vysokým rozlíšením a odmeňuje fotografov obrazmi, ktoré sa vyznačujú úchvatným stvárnením aj tých najjemnejších detailov.

 

Apochromat

Vzhľadom k tomu, tento objektív je Apochromatický, sú chromatické vady korigované  prvkami špeciálneho skla s anomálnymi čiastkovými disperziami. Chromatické aberácie sú preto podstatne nižšie a prechody v obraze, medzi tmavými a svetlými miestami, sú reprodukované takmer úplne bez farebných artefaktov.

Asférická konštrukcia

Asférická šošovka  zaistí konzistentný zobrazovací výkon v celom rozsahu zaostrovania, rovnako ako ostrosť po obvodu obrazu. ASPH šošovka môže znížiť alebo eliminovať sférickú aberáciu a tiež znížiť ďalšie optické odchýlky v porovnaní s jednoduchou šošovkou.