Aj v tejto ťažkej sitácii fungujeme ďalej. Máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. Prajeme pevné zdravie každému z vás!  

Canon EF-S 18-55mm f/4-5,6 IS STM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo

Neohodnotené
 
Akcia Tip Nový produkt Zväčšiť
 

Cenovo dostupný štandardný objektív so zoomom vhodný pre fotografovanie najrôznejších objektov. Plynulé a tiché zaostrovanie pri snímaní filmov vďaka technológii motora STM a funkciu Servo AF pri zázname filmu. Optický stabilizátor obrazu s rozsahom 4 EV potláča vplyv otrasov fotoaparátu.

Dostupnosť asi 7-8 dní
€118    
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Canon EF-S 18-55mm f / 3.5-5.6 IS STM je ideálnym objektívom pre tých, ktorí začínajú fotografovať a natáčať filmy s digitálnou zrkadlovkou. Je vhodný pre fotenie krajiniek, portrétov i cestovanie. 

STM motor
Tento cenovo dostupný štandardný objektív s 3 násobným optickým zoomom ponúka plynulé a tiché zaostrovanie pri snímaní filmov vďaka krokovému motoru STM a funkciu Servo AF. Objektív tak nenarušuje svojim hlukom zvukovú stopu filmu, a počas snímania plynulo a presne zaostruje. Minimálna zaostrovacia vzdialenosť činí len 25 cm. Neotáčavý predný prvok zaisťuje neobmedzené použitie filtrov s priemerom 58mm a krúžok manuálneho zaostrovania umožňuje kedykoľvek manuálne doladiť zaostrenie.

Stabilizátor obrazu s rozsahom 4 EV výrazne potláča vplyv otrasov fotoaparátu, čím zaisťuje ostrosť snímok urobených z ruky bez blesku v podmienkach so slabším osvetlením.

Povrchová úprava Super Spectra obmedzuje presvetleniu a zvyšuje ostrosť, zatiaľ čo clona so siedmimi lamelami zaisťuje jemné rozostrenie oblastí s vysokým jasom pre dosiahnutie prirodzenejšieho vzhľadu a pocitu.