Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 IS II + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Nový produkt Zväčšiť
 

Kompaktný a cenovo dostupný model EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS II je ideálny univerzálny štandardný objektív so zoomom. Jeho stabilizátor obrazu s rozsahom 4 EV poskytuje vynikajúci výkon v slabom osvetlení.

Dostupnosť Skladom
€108    
Značka Canon
Kategória pre Canon
 

Ľahké kompaktné prevedenie.
Rozsah od širokouhlého záberu po krátky teleobjektív - Model EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS II je vysoko kvalitný, štandardný objektív so zoomem, ktorý je vhodný pre fotografov preferujúcich cestovanie naľahko. S ekvivalentom ohniskovej vzdialenosti 29 – 88 mm vo formáte 35 mm je široký rozsah zoomu objektivu vhodný pre väčšinu štandardných fotografií. Pre fotografovanie zblízka je pracovná vzdialenosť iba 0,25 m (25 cm) v celom rozsahu zoomu.
Stabilizátor obrazu s rozsahom 4 EV - Z dôvodu minimalizácie rizika rozmazania snímkov obsahuje objektiv EF-S 18–55 mm f/3,5–5,6 IS II technoloógiu stabilizátoru obrazu s rozsahem 4 EV od spoločnosti Canon. Tá umožňuje fotografom používať čas expozície až štyrikrát pomalšie ako obvykle, bez postrehnuteľného zvýšenia rozmazania snímkov, čo je ideálne pre fotografovanie v slabom osvetlení.
Asférické prvky objektívu pre získanie kontroly nad skreslením - okrem zaistenia reálnych vyvážení farieb a ostrých snímkov s vysokým kontrastom umožňuje povrchová úprava Super Spectra minimalizovat tiene a záblesky absorbciou svetla odrážajúceho sa od senzorov digitálneho fotoaparátu alebo interných prvkov objektívu. Asférický prvok objektívu zaisťuje ostré a vysoko kontrastné snímky a to aj při plne otvorenej clone.
Zaostřrovacia vzdialenosť pre fotografovanie zblízka 0,25 m
Povrchová úprava Super Spectra
Kruhová clona - Kruhová clona zaisťuje zdôrazniť objekty v popredí a potlačit rušivé objekty v pozadí.
Vysokorýchlostné automatické zaostrovanie.