Barion Pixel
 Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Canon EF-S 18-55mm f/3.5-5.6 DC III + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + mikrovláknová utierka zadarmo

Neohodnotené
 
Akcia Tip Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 

Model EF-S 18-55 mm f / 3,5-5,6 DC III je vysoko kvalitný, štandardný objektív so zoomom, ktorý sa bude páčiť fotografom preferujúcim cestovanie naľahko.

Dostupnosť Skladom
€99    
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

S ekvivalentom ohniskovej vzdialenosti 29 - 88 mm vo formáte 35 mm je široký rozsah transfokácie objektívu vhodný pre väčšinu štandardných fotografií. Na fotografovanie zblízka je pracovná vzdialenosť iba 0,25 m (25 cm) v celom rozsahu zoomu.

Asférický prvok objektívu s povrchovou úpravou Super Spectra

Okrem zaistenia reálneho vyváženia farieb a ostrých snímok s vysokým kontrastom umožňuje povrchová úprava Super Spectra minimalizovať tiene a záblesky absorpciou svetla odrážajúceho sa od senzorov digitálneho fotoaparátu alebo interných prvkov objektívu. Asférický prvok objektívu zaisťuje ostré a vysoko kontrastné snímky, a to aj pri plne otvorenej clone.

Kruhová clona

Kruhová clona zaisťuje pre snímky zhotovované s nízkymi clonovými číslami jemné, rovnomerné rozmazanie pozadia, čím pomáha zdôrazniť objekty v popredí a potlačiť rušivé objekty v pozadí.

Bezolovnaté sklo

V konštrukcii objektívu EF-S 18-55 mm f / 3,5-5,6 DC III je použité len bezolovnaté sklo, ktoré je šetrné k životnému prostrediu.

Parametre

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.