Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 12
 

Canon EF-S 17-55mm f/2.8 IS USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Výkonný objektív s efektívnym rozsahom ohniskovej vzdialenosti v hodnote približne 27 - 88 mm (ekvivalent 35 mm) poskytuje pozoruhodnú kvalitu obrázkov. Širokouhlá transfokácia umožňuje zachytávať viac z každej scény a pridať k vašim fotografiám nové ponímanie priestoru a perspektívy.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€699
   
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Vynikajúci výkon a flexibilita

 

 
 
 
Širokouhlá transfokácia s vysokým výkonom

Model EF-S 17 - 55 mm f/2,8 IS USM, ktorý má efektívny rozsah ohniskovej vzdialenosti v hodnote približne 27 - 88 mm (ekvivalent 35 mm), predstavuje výkonný objektív, ktorý poskytuje pozoruhodnú kvalitu obrázkov. Širokouhlá transfokácia umožňuje zachytávať viac z každej scény a pridať k vašim fotografiám nové ponímanie priestoru a perspektívy.

null
 
 
 
Pevná clona

Veľká clona f/2,8 zaisťuje vynikajúce výsledky pri slabom osvetlení. Táto clona zostáva nemenná v rámci celého rozsahu ohniskovej vzdialenosti, čím vám umožňuje približovať v rozpätí približne 27 - 88 mm (ekvivalent 35 mm) bez spomalenia rýchlosti uzávierky.

null
 
 
 
Príjemné rozmazanie pozadia

Kruhová clona poskytuje príjemné rozmazanie pozadia pri fotení so širokou clonou; čo je ideálne pre vzbudenie dojmu hĺbky a oddelenie vášho objektu od pozadia.

null
 
 
 
Stabilizátor obrazu

Model EF-S 17 - 55 mm f/2,8 IS USM je vybavený 3-krokovým stabilizátorom obrazu (IS) spoločnosti Canon. Stabilizácia obrazu, ideálna pre fotenie z ruky, umožňuje až o 3 kroky pomalšie použitie rýchlosti uzávierky bez viditeľného zvýšenia rozmazania obrázku. Stabilizácia obrazu je nápomocná aj pri slabom osvetlení, scénach s rýchlym tempom a zachytávaní z pohybujúcich sa vozidiel.

null
 
 
 
Rýchle, tiché automatické zaostrovanie

Kruhový USM (ultrazvukový motor) používa vibrácie s ultrazvukovou frekvenciou na pohon citlivého, takmer bezhlučného, vysokorýchlostného automatického zaostrovania. Dobrý zadržiavací krútiaci moment zastavuje skupinu zaostrovacích prvkov s precíznosťou, bez prekmitnutia. Nahradenie kompletným manuálnym zaostrovaním je možné bez nevyhnutnosti vypnutia režimu AF.

null
 
 
 
Povlaky Super Spectra

Optimalizované povlaky objektívu Super Spectra a tvarovanie prvkov objektívu potláča oslnenie a závoje - na ktorých výskyt sú digitálne fotoaparáty náchylné z dôvodu odrazu zo zobrazovacieho snímača. Povlaky taktiež napomáhajú pri dosahovaní reálneho vyváženia farieb a zvyšovaní kontrastu pre zachytávanie živých, ostrých obrázkov.

null
 
 
 
Odovzdáva informácie o vzdialenosti do systému blesku E-TTL II

Objektív odovzdáva informácie o vzdialenosti späť do systému blesku E-TTL II fotoaparátu pre zaistenie optimálneho merania blesku za každých podmienok pri fotení.
 
 
 
Kategória: Objektívy zoomové Canon
Záruka: 2 roky
Hmotnosť: 0.01 kg
Zorný uhol: Širokouhlé
Bajonet:  Canon EF-S
Vhodný pre formát snímača: APS-C
Svetelnosť: f/2.8
Optický stabilizátor:  Áno
Makro režim: Nie
Ostrenie: USM