Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 5
 

Canon EF-M 15-45mm f/3.5-6.3 IS STM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Štýlový a kompaktný zoom objektív určený pre fotoaparáty radu EOS M. Špeciálna konštrukcia umožňuje skrátenie dĺžky objektívu na 44,5 mm (keď fotoaparát je vypnutý) pre ľahkú prepravu a skladovanie. Extrémne tichý krokový motor AF (STM) robí objektív ideálnym aj pre záznam videosekvencií. Rozsah ohniskovej vzdialenosti 24-72 mm (ekvivalent 35 mm) vám umožňuje snímať rozsiahle krajiny alebo skupinové zábery, ako aj portréty.

Dostupnosť Momentálne nedostupné
€259
   
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 
 
 
Dokonalá všestrannosť
 
Tento vysokokvalitný transfokačný objektív s rozsahom ohniskových vzdialeností 15-45 mm a kruhovou clonou so 7 lamelami je ideálny pre umeleckú fotografiu. Zachyťte všetko od ohromujúcej krajiny cez nádherné portréty s jemným rozostrením pozadia až po dynamické akčné zábery.
 
canon ef-m 15-45mm f/3.5-6.3 je stm
 
 
 
Praktický vďaka ľahkému, skladaciemu a štýlovému dizajnu
 
Ideálny na cestovanie, pričom využíva 3 asférické prvky na poskytovanie vysokej kvality obrazu v mimoriadne kompaktnom dizajne. Malé skladacie telo váži len 130 g a je dlhé len 44,5 mm. Štýlový hliníkový kryt sa perfektne hodí k fotoaparátu EOS M.
 
canon ef-m 15-45mm f/3.5-6.3 je stm
 
 
 
Ľahko snímajte plynulé a stabilné videosekvencie
 
Technológia krokového motora STM  poskytuje takmer tiché nepretržité zaostrovanie v režime videozáznamu, vďaka čomu sú videozáznamy plynulé a tiché.
 
canon ef-m 15-45mm f/3.5-6.3 je stm
 
 
 
Neuveriteľne ostré snímky s optickým stabilizátorom obrazu 
 
Chvenie fotoaparátu nie je problém. Vďaka technológii 3,5-krokovej optickej stabilizácie obrazu zachytávajte fotografie ostré ako britva bez viditeľného zvýšenia rozmazania, a to aj pri fotení s maximálnym priblížením alebo pri fotografovaní z ruky pri slabom osvetlení.
 
canon ef-m 15-45mm f/3.5-6.3 je stm
 
 
 
Zachyťte prchavé okamihy pomocou rýchleho automatického zaostrovania
 
Zachyťte okamihy na nádherných fotografiách s   vysoko presným, rýchlym a presným systémom automatického zaostrovaniaPrevezmite kontrolu pomocou manuálneho zaostrovania, kedykoľvek budete chcieť.
 
canon ef-m 15-45mm f/3.5-6.3 je stm
 
Kategória: Objektívy zoomové Canon
Hmotnosť: 0.13 kg
Zorný uhol: Základné
Bajonet:  Canon EF-M
Vhodný pre formát snímača: APS-C
Svetelnosť: f/3.5 - f/6.3
Optický stabilizátor:  Áno
Makro režim: Nie
Ostrenie: STM
Priemer filtra (mm): 49
Max. priemer x dĺžka (mm): 60,9 x 44,5