Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Canon EF 35mm f/1,4L II USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Prvotriedny objektív EF 35 mm f / 1,4L II USM poskytuje vynikajúcu kvalitu obrazu s mierne širokouhlou 35 mm ohniskovou vzdialenosťou. Používajú ho fotoreportéri pre jeho schopnosť zachytiť objekt v jeho prostredí bez skreslenia perspektívy – maximálna clona f/1,4 umožňuje aj fotografovanie z ruky pri slabom osvetlení alebo nočné fotografovanie pomocou statívu. Prstencové automatické zaostrovanie USM zaostruje rýchlo a ticho, takže môžete pracovať bez rušenia scény. Tento objektív je vynikajúcou voľbou pre profesionálnu, vysokokvalitnú fotografiu alebo video na rôznych miestach a je súčasťou profesionálneho radu vlajkových lodí Canon série L, navrhnutý pre robustnú manipuláciu a odolný voči prachu a vlhkosti.

Vyhodnotenie EISA Awards 2016-2017 | Fotoma.sk

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€2 049
   
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 3 roky
 

moderná evolúcia

 

 

Moderný klasický objektív, ktorý si reportážni fotografi veľmi obľúbili najmä pre svoju širokú, ale naturalistickú perspektívu, ktorá umožňuje používateľom zachytiť svet takmer tak, ako ho vidí ľudské oko a je nepochybne jedným z najlepších širokouhlých objektívov Canon
 
 

 

Ponúka širokouhlý pohľad s prirodzenou perspektívou
 
Klasická, mierne širokouhlá 35 mm ohnisková vzdialenosť, ktorú obľubujú dokumentárni fotografi vďaka jeho schopnosti zachytiť objekt v jeho prostredí bez skreslenia perspektívy.

                                                                                                          
 
 
Vynikajúci výkon pri slabom osvetlení
 
Veľká clona s hodnotou f/1.4 prepustí dovnútra viac svetla ako objektív so zoomom s clonou f/2.8, vďaka čomu je tento objektív ideálny na fotografovanie z ruky pri slabom osvetlení.
Snímanie so širokouhlou uzávierkou umožňuje fotografom obmedzovať hĺbku poľa. Vytváranie takýchto efektov plytkého zaostrenia je jedným zo spôsobov, ako možno nechať vyniknúť objekt oproti pozadiu, čo je účinné najmä pri kombinovaní širokouhlého zorného poľa objektívu.
Clona objektívu s deviatimi lamelami vykresľuje nezaostrené oblasti plynulo a prirodzene.
 
Canon EF 35mm F1.4L II Lens sample images3
 
 
 
 
Stanovuje nové štandardy v kvalite obrazu
 
Optika odrážajúca modré spektrum svetla, ktorá je vyrobená z organického optického materiálu vyvinutého spoločnosťou Canon, zabraňuje tvorbe efektu farebného lemovania korekciou chromatickej aberácie na úrovni, ktorá nebola doposiaľ možná.
Optika s ultra nízkym rozptylom (UD) a dva asférické prvky objektívu poskytujú neuveriteľnú ostrosť celého záberu, aj keď sa objektív používa doširoka otvorený.
Povrchová vrstva Subwavelength Structure Coating zvyšuje kontrast a zabraňuje oslneniu a tvorbe efektu duchov pri snímaní oproti svetlu.

 
 
 
Zaostruje rýchlo a diskrétne, vďaka čomu môžete zachytávať neočakávané
 
Prstencové automatické zaostrovanie USM rýchlo a takmer bezhlučne určuje presné zaostrenie, vďaka čomu môžete pracovať bez rušenia scény.
Plne manuálne zaostrovanie umožňuje upravovať zaostrenie bez toho, aby ste museli meniť režim zaostrenia alebo aby ste museli fotoaparát odtiahnuť od oka.

Objektiv: EF35mm f/1.4L II USM, T?lo: Canon EOS-1Ds Mark III, F1.4, ISO 100, 1/125 s, komp. exp. +1, Blesk: Ne, RAW v Adobe Photoshop Elements 14.0 (Window
 
 
 
Snímajte aj v náročných podmienkach
 
Kvalita vyhotovenia legendárnej série L od spoločnosti Canon podporuje pocit istoty a pridáva na odolnosti. Tesnenie proti poveternostným vplyvom chráni pred prachom a vlhkosťou, zatiaľ čo fluórová vrstva na prednom a zadnom prvku objektívu ho chráni pred mastnotou a nečistotami a uľahčuje jeho čistenie.

 
 
 
Optika odrážajúca modré spektrum svetla
 
Spoločnosť Canon vyvinula optiku odrážajúcu modré spektrum svetla, ktorá zabraňuje tvorbe efektu farebného lemovania u objektívov s veľkým priemerom. Tento špeciálny organický materiál je efektívnejší pri korekcii takéhoto lemovania ako iné technológie, ako napríklad fluorit, optika s ultra nízkym rozptylom (UD) alebo sklo Super UD. Farebné lemovanie spôsobuje chromatická aberácia, čo je jav, pri ktorom je svetlo rôznych farieb zaostrené v rôznych miestach. Vďaka optickému materiálu BR na objektíve EF 35mm f/1.4L II USM sa tento efekt minimalizuje. Ostatné prvky objektívu možno optimalizovať a zaručiť tak výnimočnú ostrosť, kontrast a odolnosť voči oslneniu.
 
Canon EF 35mm F1.4L II USM sample photo. White, sheep, on, farm photography
 
 
 
typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 35mm
svetelnosť f1,4
priemer filtra 72mm
obrazový stabilizátor -
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 14 / 11
zaostrovanie AF / MF
min. zaost. vzdialenosť 28cm
slnečná clona EW-77B
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 80.4 x 105.5 mm
hmotnosť 760g