Barion Pixel

Canon EF 35mm f/1,4L II USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 11
 

Zachyťte úžasné snímky krajiny a architektúry použitím tohto kompaktného, ľahkého a vysokovýkonného širokouhlého objektívu so zoomom, stabilizátorom obrazu a clonou f/4. Ideálny pre profesionálov aj nadšencov.

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€2 099    
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 3 roky
 
35mm prime je moderný klasický objektív, ktorý si reportážni fotografi veľmi obľúbili najmä pre svoju širokú, ale naturalistickú perspektívu, ktorá umožňuje používateľom zachytiť svet takmer tak, ako ho vidí ľudské oko. Canon EF 35mm f / 1.4L II USM je modernou evolúciou tohto objektívu, jeho druhou iteráciou v prestížnej sérii profi objektívov série L a je nepochybne jedným z najlepších širokouhlých objektívov Canon.
 
Objektiv: EF35mm f/1.4L II USM, T?lo: Canon EOS-1Ds Mark III, F1.4, ISO 100, 1/125 s, komp. exp. +1, Blesk: Ne, RAW v Adobe Photoshop Elements 14.0 (Window
 
Ponúka širokouhlý pohľad s prirodzenou perspektívou
Klasická, mierne širokouhlá 35 mm ohnisková vzdialenosť, ktorú obľubujú dokumentárni fotografi vďaka jeho schopnosti zachytiť objekt v jeho prostredí bez skreslenia perspektívy.

Vynikajúci výkon pri slabom osvetlení
Veľká clona s hodnotou f/1.4 prepustí dovnútra viac svetla ako objektív so zoomom s clonou f/2.8, vďaka čomu je tento objektív ideálny na fotografovanie z ruky pri slabom osvetlení.
Snímanie so širokouhlou uzávierkou umožňuje fotografom obmedzovať hĺbku poľa. Vytváranie takýchto efektov plytkého zaostrenia je jedným zo spôsobov, ako možno nechať vyniknúť objekt oproti pozadiu, čo je účinné najmä pri kombinovaní širokouhlého zorného poľa objektívu.
Clona objektívu s deviatimi lamelami vykresľuje nezaostrené oblasti plynulo a prirodzene.

Stanovuje nové štandardy v kvalite obrazu
Optika odrážajúca modré spektrum svetla, ktorá je vyrobená z organického optického materiálu vyvinutého spoločnosťou Canon, zabraňuje tvorbe efektu farebného lemovania korekciou chromatickej aberácie na úrovni, ktorá nebola doposiaľ možná.
Optika s ultra nízkym rozptylom (UD) a dva asférické prvky objektívu poskytujú neuveriteľnú ostrosť celého záberu, aj keď sa objektív používa doširoka otvorený.
Povrchová vrstva Subwavelength Structure Coating zvyšuje kontrast a zabraňuje oslneniu a tvorbe efektu duchov pri snímaní oproti svetlu.

Zaostruje rýchlo a diskrétne, vďaka čomu môžete zachytávať neočakávané
Prstencové automatické zaostrovanie USM rýchlo a takmer bezhlučne určuje presné zaostrenie, vďaka čomu môžete pracovať bez rušenia scény.
Plne manuálne zaostrovanie umožňuje upravovať zaostrenie bez toho, aby ste museli meniť režim zaostrenia alebo aby ste museli fotoaparát odtiahnuť od oka.

Snímajte aj v náročných podmienkach
Kvalita vyhotovenia legendárnej série L od spoločnosti Canon podporuje pocit istoty a pridáva na odolnosti. Tesnenie proti poveternostným vplyvom chráni pred prachom a vlhkosťou, zatiaľ čo fluórová vrstva na prednom a zadnom prvku objektívu ho chráni pred mastnotou a nečistotami a uľahčuje jeho čistenie.

Optika odrážajúca modré spektrum svetla
Spoločnosť Canon vyvinula optiku odrážajúcu modré spektrum svetla, ktorá zabraňuje tvorbe efektu farebného lemovania u objektívov s veľkým priemerom. Tento špeciálny organický materiál je efektívnejší pri korekcii takéhoto lemovania ako iné technológie, ako napríklad fluorit, optika s ultra nízkym rozptylom (UD) alebo sklo Super UD. Farebné lemovanie spôsobuje chromatická aberácia, čo je jav, pri ktorom je svetlo rôznych farieb zaostrené v rôznych miestach. Vďaka optickému materiálu BR na objektíve EF 35mm f/1.4L II USM sa tento efekt minimalizuje. Ostatné prvky objektívu možno optimalizovať a zaručiť tak výnimočnú ostrosť, kontrast a odolnosť voči oslneniu.
 
Zorný uhol (horzntl., vertl., diagnl.) 54°, 38°, 63°
Konštrukcia objektívu (prvky/skupiny) 14/11
Počet lamiel clony 9
Maximálna clona 22
Minimálna zaostrovacia vzdialenosť (m) 0.28
Maximálne priblíženie (x) 0.21
Aktivátor AF Kruhový USM¹
Priemer filtra (mm) 72
Max. priemer x dĺžka (mm) 80,4 x 105,5
Hmotnosť (g) 760
Priblíženie - medzikrúžok EF12 II 0,58 – 0,36
Priblíženie - medzikrúžok EF25 II 1,03 – 0,80
Kryt objektívu E-72II
Clona objektívu EW-77B
Pevné puzdro -
Mäkké puzdro LP1219