Barion Pixel
 Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Canon EF 24mm f/2,8 IS USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
 

Canon EF 24mm f/2.8 IS USM je novým primárnym širokouhlým objektívom s vysokou svetelnosťou f/2,8, ktorý je ideálny pre krajinársku, cestovateľskú a dokumentárnu fotografiu. 

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€624    
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 2 roky
 

Canon EF 24mm f2.8 IS USM je širokouhlý objektív so špičkovou obrazovou kvalitou a rýchlym, tichým ultrazvukovým zaostrovaním. Pri použití s Full-frame zrkadlovkami predstavuje objektív s 24mm a zorným uhlom 84° ideálny nástroj pre fotografovanie krajiniek a architektúry. Na APS-C zrkadlovkách objektív ponúka zorný uhol ekvivalentný 38 mm objektívu na full frame fotoaparáte, čím sa z neho stáva užitočná alternatíva k štandardnému objektívu.

Vďaka vysokej svetelnosti objektívu – clone f/2.8, je možné s týmto objektívom fotografovať z ruky bez použitia blesku aj pri slabom osvetlení. Stabilizátor obrazu umožňuje fotografovať z ruky pri až o štyri expozičné stupne kratších časoch uzávierky ako pri bežnom použití, a to bez rozmazania obrazu.

Automatické zaostrovanie objektívu zabezpečuje ultrazvukový motorček prstencového typu (tzv. ring USM). Vďaka nemu je automatické zaostrovanie rýchle, presné a takmer bezhlučné. Ultrazvukový motorček prstencového typu disponuje funkciou Full time manual, ktorá dovoľuje fotografovi kedykoľvek zasiahnuť do priebehu zaostrovania a to aj bez nutnosti prepínania medzi manuálnym a automatickým zaostrovaním.

S Canon EF 24mm f/2.8 IS USM je možné zaostrovať už zo vzdialenosti 0,2 m vďaka čomu si môžete vychutnávať dramatickú širokouhlú perspektívu objektívu.

Model Canon EF 24 mm f/2,8 IS USM váži len 280g a disponuje kompaktnými rozmermi 68,4mm x 55,7mm, predstavuje tak objektív, ktorý si môžete zobrať zo sebou kdekoľvek pôjdete. Výborne sa vďaka svojej kompaktnosti hodí na reportáže a cestovateľskú fotografiu.

Zatiaľ čo 7 lamelová okrúhla clona vytvára nádherný bokeh, antireflexné vrstvy Super Spectra výrazne potláčajú odlesky slnka na výsledných fotografiách. Vysokovýkonná optická sústava objektívu Canon EF 24mm f/2,8 IS USM je navrhnutá tak aby v maximálnej miere minimalizovala skreslenie a aberáciu obrazu, ktoré zapríčiňujú pokles kvality výslednej fotografie.