Barion Pixel
 Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Canon 35mm f/2 IS USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 
Novinka Zväčšiť
 

Canon EF 35mm f/2 IS USM je vysokosvetelný, stabilizovaný, monofokálny, širokouhlý objektív, určený pre použitie s Full-Frame zrkadlovkami, ako aj pre použitie s APS-C zrkadlovkami Canon (po prepočte na kinofilm je jeho ohnisko 56mm).

Dostupnosť 6-10 prac.dní
€624    
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 3 roky
 

Canon EF 35mm f/2.0 IS USM

Canon EF 35mm f/2 IS USM je svetelný širokouhlý objektív určený najmä fotografom, ktorý radi fotografujú z ruky aj pri nedostatočnom osvetlení. Objektív je k tomuto účelu vybavený výkonným štvorkrokovým optickým stabilizátorom obrazu a maximálnou clonou f/2 čo ho robí ideálnym na fotografovanie pri nízkej hladine osvetlenia. Vďaka rýchlemu tichému a presnému prstencovému ultrazvukovému zaostovaciemu AF motoru je objektív vhodný aj pre reportážne účely. Asférická šošovka zaradená do optickej sústavy objektívu zlepšuje kvalitu obrazu.

Vlastnosti objektívu Canon EF 35mm f/2 IS USM:
• Optická stabilizácia obrazu s učinnosťou až 4EV
• Vysoká svetelnosť objektívu f/2
• Rýchly a presný zaostrovací ultrazvukový motor prstencového typu
• Kompaktný a ľahký dizajn
• Clona s ôsmimi lamelami pre dosiahnutie dokonalého rozostrenia pozadia - bokeh
• Lisované sklenené šošovky pre dosiahnutie vysokej ostrosti
• Minimálna vzdialenosť zaostrenia 0,24 m

Detailné vlastnosti objektívu Canon EF 35mm f/2 IS USM:
Prirodzený široký zorný uhol:
Ohnisková vzdialenosť 35mm predurčuje Canon EF 35mm f/2 IS USM pri použití s Full-Frame zrkadlovkami Canon k perfektným širokouhlým záberom aké radi využijete v dokumentárnej a reportážnej fotografii. Pri použití tohto objektívu na digitálnych zrkadlovkách so senzorom formátu APS-C získate z objektívu o 35mm ohniskovej vzdialenosti po prepočte na kinofilm ohniskovú vzdialenosť 56mm. Objektív s takýmto zorným uhlom sa považuje za štandardný objektív, ktorého podanie perspektívy je rovnaké ako u ľudského oka a preto je univerzálne využiteľný pre veľké množstvo žánrov fotografie.

Stabilizátor obrazu pre fotografovanie pri nízkej hladine osvetlenia:
Objektív umožňuje fotografovať z ruky aj pri slabých svetelných podmienkach vďaka novému optickému stabilizátoru, ktorý umožňuje udržať až o 4 EV stupne dlhšie expozičné časy ako sa bežne odporúča pri nestabilizovaných objektívoch. Technológia optického stabilizátora obrazu (IS) automaticky rozpozná, keď fotograf posúva objektív pri fotografovaní pohybujúcich sa objektov a automaticky stabilizáciu v tomto smere pohybu vypne.

Veľká maximálna clona f/2:
Snímanie pomocou širokej clony s hodnotou až f/2 fotografom umožňuje pracovať s plytkou hĺbkou poľa. Vychutnajte si jasný obraz v hľadáčiku a využívajte relatívne krátke časy uzávierky aj pri slabých svetelných podmienkach.

Zdokonalené automatické zaostrovanie:
Objektív využíva rýchle a takmer nehlučné automatické zaostrovanie vďaka prstencovému ultrazvukovému motorčeku automatického zaostrovania AF. Ultrazvukový motorček prstencového typu disponuje funkciou tzv. „Full time manual“, čo v praxi znamená že môžete kedykoľvek a v akomkoľvek pracovnom režime automatického zaostrovania, manuálne zasiahnuť do práce zaostrovacieho systému. Týmto zásahom môžete urýchliť zaostrenie, alebo okamžite prebrať kontrolu nad zaostrovaním a manuálne zaostriť na vami požadované miesto.

Sofistikovane navrhnutá optická sústava objektívu:
Vďaka svojej sofistikovane navrhnutej optickej sústave dokáže objektív Canon EF 35mm f/2 IS USM zaostriť na vzdialenosť iba 0,24m, čo mu umožňuje sa maximálne priblížiť k fotografovanému objektu a dosiahnuť tak zväčšenie 0,24x. Optická sústava objektívu obsahuje aj jednu asférickú šošovku, ktorá koriguje dĺžku optických dráh a maximalizuje tak kvalitu obrazu a zabraňuje optickému skresleniu obrazu. Mechanizmus clony pozostáva z ôsmych tvarovaných lamiel, ktoré zaručujú čo najväčšiu kruhovitosť otvoru a tým aj hladké rozostrenie pozadia – tzv. bokeh.

Kompaktný dizajn:
Vďaka drobným rozmerom, s ktorými si nájde miesto v každej brašne, je objektív Canon EF 35 mm f/2 IS USM optimálnou voľbou pre reportážnu a dokumentárnu fotografiu.

 
Tento web používa súbory cookie. Ďalším prechádzaním tohto webu vyjadrujete súhlas s ich používaním.