Barion Pixel
Doprava zadarmo Zväčšiť
  • 1 z 14
 

Canon EF 100mm f/2,8L Macro IS USM + VIP SERVIS 3 ROKY + UV filter zadarmo + 3% zľava na ďalší nákup

Neohodnotené
 

Objektív EF 100mm f/2.8L Macro IS USM poskytuje pri makro fotografii výnimočný pomer zväčšenia 1:1, čo znamená, že snímaný objekt je na snímači v skutočnej životnej veľkosti. Tento univerzálny objektív vďaka možnosti malej hĺbky poľa s nádherným efektom bokeh spolu so vystavanou hybridnou stabilizáciou obrazu a ľahkou konštrukciou poskytuje skvelé výsledky pri snímaní portrétov a videozáznamov z ruky.

Dostupnosť obvykle 6-10 prac.dní
€999
   
Značka Canon
Kategória pre Canon
Záruka 3 roky
 

Rýchl a a tichá odozva pre skvelé výsledky

 
 
 
 

 

 

Ostré makro fotografie
 

Stabilizátor obrazu (IS) schopný regulovať otrasy fotoaparátu pri fotení z ruky využíva mnoho objektívov od spoločnosti Canon. Tento objektív však používa priekopnícku technológiu hybridnej stabilizácie obsahu na korekciu bežných otrasov vedúcich k zmene uhla a horizontálnemu posunutiu fotoaparátu, ktoré sú zvýraznené pri snímaní z mimoriadne blízkej vzdialenosti.

ON                                                                                                     OFF

 

 
Posunutie a otrasy
 

K horizontálnemu posunu dochádza v momentoch, kedy sa fotoaparát presunie paralelne k scéne na obrazovom snímači – tento efekt je ešte výraznejší v prípade makro fotografie. Makro fotografia obvykle vyžaduje stabilný statív. Avšak nová hybridná stabilizácia obrazu pomáha eliminovať otrasy vedúce k zmene uhla a posunutiu fotoaparátu. To vám umožňuje flexibilnejšie eliminovať prirodzené otrasy fotoaparátu, reagovať na pohyb alebo zmenu polohy objektu a snímať dokonale ostré zábery makro objektov.

 

 

Rýchle a tiché reakcie zaručujúce vynikajúce výsledky
 

V momentoch, kedy by aj to najmenšie vyrušenie mohlo zničiť dokonalé pripravený záber, prvotriedna rýchlosť a tiché automatické zaostrovanie motorčeka USM spolu s ohniskovou vzdialenosťou 100 mm zaručia tie najlepšie výsledky. A to všetko z dostatočnej vzdialenosti, aby ste nevyplašili fotografovaný objekt. Použite vstavaný prepínač obmedzenia zaostrovania, čím ešte viac zvýšite rýchlosť automatického zaostrovania obmedzením na konkrétny rozsah vzdialeností.

Canon Camera

 

Kvalita konštrukcie série L
 
Objektív EF 100mm f/2.8L Macro IS USM, zástupca prestížneho radu objektívov L, je vyrobený z najkvalitnejších materiálov a obsahuje tesnenie voči poveternostným vplyvom, vďaka čomu je dostatočne odolný na fotografovanie vo všetkých podmienkach.

Tento objektív je vynikajúcou možnosťou pre portréty vďaka optickému prvku s mimoriadne nízkym rozptylom (UD), ktorý odstraňuje chromatickú aberáciu. 9-lamelová kruhová clona f/2,8 zas vytvára výnimočný efekt bokeh.
 
EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
 
 
 
Kombinácia výnimočnej hybridnej stabilizácie obrazu, clony f/2,8 a rýchleho systému automatického zaostrovania USM, vďaka ktorým podáva tento jedinečný objektív mimoriadne výsledky, z neho robia populárnu voľbu pre tých, ktorí sa občasne venujú makro fotografii, i tých, ktorí sa na ňu chcú špecializovať.
 
 
 
 
 
Univerzálny objektív pre vynikajúce portréty
 
Objektív EF 100mm f/2.8L Macro IS USM je skvelým dvojúčelovým doplnkom vo vašej taške s vybavením. Je to vynikajúci objektív na portréty vďaka možnosti výnimočne nízkej vzdialenosti od fotografovanej osoby so zachovaním mimoriadnej ostrosti fotografií.
 
 
Nádherné portréty s krištáľovo jasnými detailmi
 

Objektív EF 100mm f/2.8L Macro IS USM prináša všetko, čo požadujete od objektívu s pevným ohniskom. Jeho vynikajúca optická kvalita a neprekonateľné detaily kresby sú skvelým riešením, keď vyžadujete portréty s dôrazom na výrazy tváre.

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
 
 
 
Dokonalá perspektíva
 

Ohnisková vzdialenosť 100 mm je ideálna na portréty, keďže poskytuje krajšie priblíženie bez skreslenia čŕt tváre. Hybridná stabilizácia obrazu umožňuje snímanie nádherných obrázkov z ruky pri slabom svetle.

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM

 

Nenechajte sa odpútať od detailu
 

Clona f2,8 umožňuje zachytiť malú hĺbku ostrosti poľa, čo vytvára dojem vzdialenosti. Pomôže vám to oddeliť objekt od pozadia a upriamiť pozornosť na požadovaný detail.

EF 100mm f/2.8L Macro IS USM
 
 
 
typ objektívu pevné ohnisko
ohnisková vzdialenosť 100mm
svetelnosť f/2,8
priemer filtra 67mm
obrazový stabilizátor 4krokový
počet lamiel clony 9
konštrukcia-prvky / skupiny 15/12
zaostrovanie AF/MF
min. zaost. vzdialenosť 0,3 m
slnečná clona ET-73
odolnosť voči prachu a vlhkosti áno
rozmery 77,7 × 123mm
hmotnosť 625 g