Aj v roku 2021 máme najlepšie ceny + darčeky zadarmo. 

Olympus OM-D E-M5 Mark III strieborný + M.ZUIKO DIGITAL 14-150mm + VIP SERVIS 3 ROKY + 32GB SD karta zadarmo + puzdro zadarmo

Neohodnotené
 
Nový produkt Doprava zadarmo Zväčšiť
 
Dostupnosť 6-10 prac.dní
€1 474    
Značka Olympus
Kategória Olympus
 

Digitálny fotoaparát Olympus OM-D E-M5 Mark III, s MFT snímačom 20,3 MPx. Tretia generácia modelu E-M5 vyniká bleskurýchlym ostrením, vodeodolnou a mrazuvzdornou konštrukciou. Olympus E-M5 Mark III, má procesor TruePic VIII s 2x 4 jadrami pre vyššiu rýchlosť a automatické korekcie jednotlivých objektívov. Fotoaparát má tradične nádherné farby a široký dynamicky rozsah. Olympus OM-D E-M5 Mark III umožňuje záznam videa 4K a má konektor pre pripojenie externého mikrofónu.

Brilantná obrazová kvalita - Live MOS snímač s rozlíšením 20 Megapixelov
Vkonný snímač v E-M5 Mark III je špeciálne zkonštuovaný pre hladkú spoluprácu s výkonným systémom stabilizácie obrazu (IS). Výsledkom sú bohaté detaily a čistota obrazu i pri pohybe alebo na tmavých miestach. Antireflexná povrchová úprava AR Coating redukuje odrazy a odlesky priamo na čipe.
Obrazový procesor TruePic VIII
Tento vyspelý obrazový procesor perfektne doplňuje 20M Live MOS snímač. Za ohromujúcou rýchlosťou autofokusu a brilantnej obrazovaj kvalite sa ukrýva sila zdvojenej štvorjadrovej archytektúry a špecializovaných obvodou pre spracovanie AF.
Stabilizácia obrazu integrovaná v tele fotoaparátu
Stabilizácia obrazu zabudovaná v E-M5 mark III umožňuje predĺžiť expozíciu až o 5,5 kroku (pri použití M.Zuiko Digitak ED 12-40mmF2,8 PRO nastaveným na 40 mm), takže už nič nebráni vyraziť a zachytiť svet tam vonku. Stabilizácia je zabudovaná v tele fotoaparátu - krásne, čisté snímkyz ruky urobíte s akýmkoľvek objektívom.

Objektív M.Zuiko Digital ED 14–150mm F4–5.6 II je vybavený extrémne rýchlym AF zaostrovaním a viacnásobnými povrchovými vrstvami na všetkých optických členoch. Objektív je o 35% menší ako jeho predchodca a ponúka vám 10,7 × optické priblíženie. Konštrukcia utesnená proti prachu i vode obstojí za všetkých okolností.